Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ahahahahhahah koliko mi je ovo smesno ahahahahha:hahaha::hahaha::rotf::rotf::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje::cepanje:

A nije nista posebno smesno ali trenutno me uhvati neki napad smejanja...

Evo tek sam poceo da pisem na ovoj temi a vec dolazi manicna faza :hahaha:

Sad mi uglavi slika kako lezis a Frojd nema pikslu nego ti treska pepeo u kosu jer obicno su stolice sa psihijatrima tacno iza glave pacijenta koji lezi i zamisli jos ih bije glas da su psihijatri malo ludi zamisli zanese se jer ima veliku guzvu i navalicu ljudi,radi po 12 sati dnevno i umesto piksle pocne da trese tebi u kosu pepeo....:eek::eek::eek::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

A ti ono ustanes i kazes jao hvala vam doktore mnooogo ste mi pomogli a ono na vrh glave ti se nesto beli u crnoj kosi i tako izlazis iz ordinacije a u hodniku - cekaonici te svi gledaju cudno:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:


i ovo je normalno? :(
 
Sta je normalno a sta je nenormalno???

Kada je nesto smesno normalna reakcija je smejanje a ne kukanje i to je jedino normalno!

p.s.Dokle cete vise da izigravate psihijatre??

Sto niste zavrsili fax za to pa da se bavite kad volite/??

Aaaa mnooogo tesko a vi nemate mentalne predispozicije ni za pekara akamoli za psihologa/psihijatra...

Epa onda cutite i ne lajte!
 
Sta je normalno a sta je nenormalno???

Kada je nesto smesno normalna reakcija je smejanje a ne kukanje i to je jedino normalno!

nesto jeste smesno, ali radi se o napadu smejanja na nesto sto i nije toliko smesno, znaci uhvatilo te je.....nesto. :( a to je tuzno.

p.s.Dokle cete vise da izigravate psihijatre??

Sto niste zavrsili fax za to pa da se bavite kad volite/??

Aaaa mnooogo tesko a vi nemate mentalne predispozicije ni za pekara akamoli za psihologa/psihijatra...

Epa onda cutite i ne lajte!

i ovo je tuzno, svakim danom si sve tuzniji. :(
kao sto rekoh vec nije lepo smejati se bolesnom coveku, zato ti se necu smejati. ako ne zelis da ides na lecenje probaj da odes u manastir Ostrog, mozda ti oni mogu pomoci.
 
Poslednja izmena:
Sta je normalno a sta je nenormalno???

Kada je nesto smesno normalna reakcija je smejanje a ne kukanje i to je jedino normalno!

p.s.Dokle cete vise da izigravate psihijatre??

Sto niste zavrsili fax za to pa da se bavite kad volite/??

Aaaa mnooogo tesko a vi nemate mentalne predispozicije ni za pekara akamoli za psihologa/psihijatra...

Epa onda cutite i ne lajte!

teorija akcije i reakcije... ali sta je povod za akciju? :eek:
 
teorija akcije i reakcije... ali sta je povod za akciju? :eek:

Sila......

U psihologiji - psihicka......

tj naboj libida - psihicke energije oko koje se otimau ID i superego!

Kada je previse u superego Id trpi i pre ili kasnije dodje do explozije na spoljasnju sredinu ili do implozije pa nastave psihopatoloski poremecaj!

Zdravije je da dodje do explozije i da se podsvest ocisti i "defragmentuje" sto bi rekli PC strucnjaci za komp.....

Super ego i iD su kao djavi i andjeo - slicno kao u filmu Mi nismo Andjeli....Uvek se bore....a ego bi bio Nikola Kojo....

Eto slikovito sam ti objasnio!:D
 
Cini mi se da je problem u prenabildovanim misicima...preterivanje uvek nacini stetu .. drugi deo je jednostavno morao da zakrzlja.

IQ= sobna temperatura

epic-fail-sports-fail-epic-forehead-weak-retard-demotivational-poster-1206344902.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top