Brorhers in arms

еее само да питам између овог серијала и Call of Duty-a шта је боље? Мени се свиђа први део
Call of Duty-a, било је пуно разноврсних мисија јел и овде то случај? Мислим и остали делови Call of Duty-a нису лоши само што су кратки (нисам играо све, само први, онда онај наставак Allied Offensive и сад Modern Warfere)
prvi dio je smješten u 8 dana, imaju nekad i po nekoliko misija u danu , stvarno odlično odrađena priča, skontaćeš cijelu ako pređeš oba dijela...
 
Ja obozavam BiA serijal, ali da se razumemo, Call of duty 2 je mama medju ww2 shuterima.
@вождовац znaci prvo nabavi dvojku (jedino ti je ona i promakla, treci deo je za plejstejshn), pa onda odigraj BiA. Jesu bratja bez gatja opasna igra, ali zna se ko kosi a ko vodu nosi (:
 
Meni je isto bolji BiA, jer Call of Duty ima to beskrajno spawnovanje neprijateljskih vojnika tako da se igra svodi na to da pretrcis od tacke a do tacke b kako bi kompjuter prestao da spawnuje nove neprijatelje. To ubija atmosferu u igri. O MoH da i ne govorim. Medjutim Call ima odlican sistem snimanja pozicije cime se BiA ne moze pohvaliti. Nekad se desi da u igri ubijes pet vojnika i unistis tenk pa pogines pa moras sve iznova jer su checkpointi relativno udaljeni.
 
Koja glupost...sto bi igr`o Prvo drugi dio pa onda prvi:shock::confused:...

Ti si LOTR (ako si gledo) gledo prvo treci pa drugi pa tek onda prvi(upoznavanje sa glumcima i radnjom).

Pa ja sam prvo nabavio drugi deo i presao ga pa sam tek onda igrao prvi deo,jer sam ga nabavio malo kasnije,ali ako moze da nabavi prvo prvi deo pa tek onda drugi,naravno da je bolje(razume se).Ja tu srecu nisam imao pa sam morao da igram prvo drugi deo pa onda prvi.
LOTR sam gledao prvo prvi deo pa drugi pa treci(ako te zanima).
 
Meni je isto bolji BiA, jer Call of Duty ima to beskrajno spawnovanje neprijateljskih vojnika tako da se igra svodi na to da pretrcis od tacke a do tacke b kako bi kompjuter prestao da spawnuje nove neprijatelje. To ubija atmosferu u igri. O MoH da i ne govorim. Medjutim Call ima odlican sistem snimanja pozicije cime se BiA ne moze pohvaliti. Nekad se desi da u igri ubijes pet vojnika i unistis tenk pa pogines pa moras sve iznova jer su checkpointi relativno udaljeni.

не постоји Save game у игри? мислим на оно класично ESC:arrow:Save game?
 
Meni je isto bolji BiA, jer Call of Duty ima to beskrajno spawnovanje neprijateljskih vojnika tako da se igra svodi na to da pretrcis od tacke a do tacke b kako bi kompjuter prestao da spawnuje nove neprijatelje. To ubija atmosferu u igri.

To bas dize atmoferu u igri i daje joj taj neki war movie feel. Jednostavno, tera te da sve radis brze, i da napredujes...

I nek neko konacno ispravi ime temi.
 

Back
Top