broj partnera statisticki

cartman:
Izvinjavam se a dali ti to pricas o poznanstvima ili..?
Smanji malo :wink: .
Kako mislis da te stignemo :roll:
Yebiga ako zelis da me stignes.Moras se prijaviti u neku agenciju za poslovnu pratnju.Lova je dobra.Ali glava mora da ti bude bistra.Malo je onih koji zarade i iz toga korist izvuku.Da nebude zablude.Nestoje stvari tako crno kao sto se misli.Ali su poroci ti koji mnoge ljude zayebu.Kokain,Heroin.I naravno Alkohol kao blaza varijanta.Ipak mnogi misle da taj posao se vecno radi,pa lovu trose uludo.Nesparaju i neulazu u pametne stvari.I nakraju se sroljaju na najnize ulicne grane.Yebiga daj koko das.A to nije dobro.Samo dobra klijentela lovu donosi.
Eto ti nacin kako da me stignes.A i par prakticnih saveta. :lol:
 
pade mi sad na pamet, dali li racunaju i oni kojima je sex jos uvek u 'opisu radnog mesta'? recimo jedna 30 godina mlada profi, kolika bi joj mogla biti brojka musterija za njenog dosadasnjeg radnog veka ?
ah da , ne citam, hajde neka 'fina' toliko, ali recimo neka koja ordinira na ulici npr.
 
Bustura:
cartman:
Izvinjavam se a dali ti to pricas o poznanstvima ili..?
Smanji malo :wink: .
Kako mislis da te stignemo :roll:
Yebiga ako zelis da me stignes.Moras se prijaviti u neku agenciju za poslovnu pratnju.Lova je dobra.Ali glava mora da ti bude bistra.Malo je onih koji zarade i iz toga korist izvuku.Da nebude zablude.Nestoje stvari tako crno kao sto se misli.Ali su poroci ti koji mnoge ljude zayebu.Kokain,Heroin.I naravno Alkohol kao blaza varijanta.Ipak mnogi misle da taj posao se vecno radi,pa lovu trose uludo.Nesparaju i neulazu u pametne stvari.I nakraju se sroljaju na najnize ulicne grane.Yebiga daj koko das.A to nije dobro.Samo dobra klijentela lovu donosi.
Eto ti nacin kako da me stignes.A i par prakticnih saveta. :lol:

E sad me zapanji nacisto :!:
 
didy_yu:
Bustura:
cartman:
Izvinjavam se a dali ti to pricas o poznanstvima ili..?
Smanji malo :wink: .
Kako mislis da te stignemo :roll:
Yebiga ako zelis da me stignes.Moras se prijaviti u neku agenciju za poslovnu pratnju.Lova je dobra.Ali glava mora da ti bude bistra.Malo je onih koji zarade i iz toga korist izvuku.Da nebude zablude.Nestoje stvari tako crno kao sto se misli.Ali su poroci ti koji mnoge ljude zayebu.Kokain,Heroin.I naravno Alkohol kao blaza varijanta.Ipak mnogi misle da taj posao se vecno radi,pa lovu trose uludo.Nesparaju i neulazu u pametne stvari.I nakraju se sroljaju na najnize ulicne grane.Yebiga daj koko das.A to nije dobro.Samo dobra klijentela lovu donosi.
Eto ti nacin kako da me stignes.A i par prakticnih saveta. :lol:

E sad me zapanji nacisto :!:


I mene!
Pa nisam imao pojma da si profesionalac.
Nebi trebalo da u statistiku ulazi profi rad!
bez veze, pa ... ostadoh bez teksta...
 
cartman:
didy_yu:
Bustura:
cartman:
Izvinjavam se a dali ti to pricas o poznanstvima ili..?
Smanji malo :wink: .
Kako mislis da te stignemo :roll:
Yebiga ako zelis da me stignes.Moras se prijaviti u neku agenciju za poslovnu pratnju.Lova je dobra.Ali glava mora da ti bude bistra.Malo je onih koji zarade i iz toga korist izvuku.Da nebude zablude.Nestoje stvari tako crno kao sto se misli.Ali su poroci ti koji mnoge ljude zayebu.Kokain,Heroin.I naravno Alkohol kao blaza varijanta.Ipak mnogi misle da taj posao se vecno radi,pa lovu trose uludo.Nesparaju i neulazu u pametne stvari.I nakraju se sroljaju na najnize ulicne grane.Yebiga daj koko das.A to nije dobro.Samo dobra klijentela lovu donosi.
Eto ti nacin kako da me stignes.A i par prakticnih saveta. :lol:

E sad me zapanji nacisto :!:


I mene!
Pa nisam imao pojma da si profesionalac.
Nebi trebalo da u statistiku ulazi profi rad!
bez veze, pa ... ostadoh bez teksta...
BIO NEKAD:Vise NE. :wink:
 
apotekarka:
Tumaralo:
zasto te zanimaju moje godinice? One su moja stvarcica, ne tvoja, draga postovana drugarice-apotekarice... :lol:
Znam da se dame ne pitaju za godine, pa cu tebe zato slobodno upitati koliko imas ti godinica? :lol: :twisted:
Sta *, pokvarila ti se kolica pa si besan, neuklapas se u prosek za svoje godine?

Narode izvinite zbog zabune, ovo sam ja napisao a ne apotekarka.
 
Unuk ima deset godina, deda 70. Prosek: 40.
Unuk jos ne moze, deda vise ne moze. Toliko o proseku.
Slicno je i ovde... ako u "prosek" uracunamo Busturu ili koleginicu koju je pomenuo... sasvim je dovoljno da "pokrije" mnoge impotentne! I prosek opet dobar!
 
d1:
a sto je to bitno uopste.... :roll: ...cini mi se da je ima istu vrednost kao i vrednost informacije o prosecnom broju mrava po kvadratnom incu na planeti zemlji... :?
njihov broj mozemo izrachunati tako shto cemo analizom utvrditi koju kolichinu mravlje-kiseline luci jedan mrav...zatim cemo ukupnu kolichinu te kiseline u vazduhu podeliti sa dobijenom vrednoshcu.....
:roll: ma nema shanse :lol: :lol:
 
didy_yu:
Srdj@n:


Meni je ovo ok ,nista nenormalno :oops: Ako je poceo u 18-oj ,to dodje skoro tri devojke godisnje ,jel ?Sta tu ima cudno??

Pa naravno da je OK za svakog iole normalnog,a za ove koje muce kompleksi to je laz,izmisljotina...
Komentari su mi smesni,ne zelim ni da zalazim u to ko su i kakvi su likovi koji su dali sebi za pravo da osporavaju to sto sam napisao. To je normalna cifra za svakog iole normalnog momka!
Za one koji lupetaju,to je broj devojaka sa kojima sam imao sex,u tih 20 sam imao dve duze veze,a one sa kojima sam se ljubio i vatakao po rodjendanima, zurkama i diskotekama sve i da hocu ne mogu da izbrojim jer ne mogu svega da se setim ...
Covek treba da se provodi dok je mlad a ne kao ovi sto luduju i sto ce da luduju u 40 god posle 15-20 godina braka i troje dece!
Uopste mi je glupo da se raspravljam sa nezrelim likovima jer sam ovo i napisao tako da odgovorim na temu bez zelje da dam sebi nesto na znacaju jer ne patim od toga. Jednostavno sam napisao 25 god - 20 i ne znam sto je neke to toliko pogodilo?
 
Ovde neko rece "normalno je od 5 do 10 ozbiljnih veza"! Sta su za Vas ozbiljne veze? Imao sam do sada vise od deset partnerki i sa vise od deset devojaka sam se zabavljao (ova dva broja su razlicita :wink: ) ali sam imao samo dve 'ozbiljne' veze. Ustvari ozbiljne su bile ne zato sto sam ja nesto planirao vec samo zato sto sam prihvatio nekakve obaveze. Sada mi te 'ozbiljne' veze nista ne znace. Normalno je da je broj devojaka sa kojima spavas (mnogo)veci od broja devojaka do kojih ti je stalo.
"Velike ljubavi su velika retkost, bas kao i velika dela i velike ideje", i izuzetno ste srecni ako ste imali i jednu veliku ljubav. U sustini menjao bih sve devojke sa kojima sam do sada bio za jednu veliku ljubav 8) .
 
d1:
strani placenik:
Normalno je da je broj devojaka sa kojima spavas (mnogo)veci od broja devojaka do kojih ti je stalo.
/me ispade nenormalan :roll: :? :)
Naravno da je to normao.Cak sta vise to je i sasvim razumno.Kada bi se sex vodio samo u ozbiljnim vezama.Koje donose istinsku ljubav.Pa onda bi u proseku svaki muskarac bio sa najvise dve do tri devojke.E ako sada neko momkuje do 55-te.Onda se ova konstatacija uopste neslaze. :roll:
 
pa sta ima lose u tome i da je neko bio sa 2-3 devojke.... kod mene je po pravilu sex bolji kako vreme odmice. tj. kako partner upoznaje mene i ja njega... a broj odnosa kod osobe koja je imala 50 partnera (u kratkim vezama) i kod osobe koja je imala 2 ili 3 veze (ali po par godina) su sigurno tu negde, ako ne i u korist ove druge osobe :?

varijante one night stand, veza radi sexa ili sex radi veze me nikada nisu privlacile...
 
d1:
pa sta ima lose u tome i da je neko bio sa 2-3 devojke.... kod mene je po pravilu sex bolji kako vreme odmice. tj. kako partner upoznaje mene i ja njega... a broj odnosa kod osobe koja je imala 50 partnera (u kratkim vezama) i kod osobe koja je imala 2 ili 3 veze (ali po par godina) su sigurno tu negde, ako ne i u korist ove druge osobe :?

varijante one night stand, veza radi sexa ili sex radi veze me nikada nisu privlacile...
Ma hiljadu ljudi hiljadu cudi.
Ali ja nisam u tom fazonu.
Nekritikujem druge samo iznosim svoje misljenje.A ko uopste moze tvrditi da je ono ispravno. :roll:
 
Moje misljenje je da samo iz kvantiteta moze da izadje kvalitet.Tek onda znas sta trazis ili kada nadjes onda istu i drzis. Mozda moze i sa 2-3 zene ali to je retko.To mi vise lici na ono kada covek kaze samom sebi - ma to je to ,sta ima dalje da trazim.Tako je najlakse,ljudi se zadovoljavaju prosecnim ,ja ne.
 
komsija:
Moje misljenje je da samo iz kvantiteta moze da izadje kvalitet.Tek onda znas sta trazis ili kada nadjes onda istu i drzis. Mozda moze i sa 2-3 zene ali to je retko.To mi vise lici na ono kada covek kaze samom sebi - ma to je to ,sta ima dalje da trazim.Tako je najlakse,ljudi se zadovoljavaju prosecnim ,ja ne.

Gde si bre komšija, opet mi nešto privodiš?
Eno neke ribe u dvared stale ispred tvoje kapije , pa sve cupkaju.
 
apotekarkin_muz:
komsija:
Moje misljenje je da samo iz kvantiteta moze da izadje kvalitet.Tek onda znas sta trazis ili kada nadjes onda istu i drzis. Mozda moze i sa 2-3 zene ali to je retko.To mi vise lici na ono kada covek kaze samom sebi - ma to je to ,sta ima dalje da trazim.Tako je najlakse,ljudi se zadovoljavaju prosecnim ,ja ne.

Gde si bre komšija, opet mi nešto privodiš?
Eno neke ribe u dvared stale ispred tvoje kapije , pa sve cupkaju.

He,he gledaj i placi.
 
komsija:
apotekarkin_muz:
Evo već mi suze kaplju na tastaturu,
nego zakloni ekran da ti gospođa ne vidi šta pišeš.

Jesi li se ti to nasao pogodjenim ili si samo dobro raspolozen. Usput ,reci apotekarki da izadje iz reda - ne brljam po komsiluku :)


Sram te bilo!
Jesi li ti čuo za onu"Ništa sa spiska stanara i platnog spiska" i "Ne seri po dvorištu, kad-tad ćeš ugaziti" :?:
 
apotekarka:
komsija:
apotekarkin_muz:
Evo već mi suze kaplju na tastaturu,
nego zakloni ekran da ti gospođa ne vidi šta pišeš.

Jesi li se ti to nasao pogodjenim ili si samo dobro raspolozen. Usput ,reci apotekarki da izadje iz reda - ne brljam po komsiluku :)


Sram te bilo!
Jesi li ti čuo za onu"Ništa sa spiska stanara i platnog spiska" i "Ne seri po dvorištu, kad-tad ćeš ugaziti" :?:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top