Браво за Додика

Да ли је Додик у праву?

  • Да

    glasova: 65 90,3%
  • Не

    glasova: 7 9,7%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
Htjeli ste etnicko ciscenje ili?

Ne, etnička podjela je rezultat rata koji ste vi željeli i vaš Balija Izmetbegović.

Ko je plave sljemove zarobljavao kao taoce i vezao ih za stub.

Onaj koga su nepravedno bombardovali i onaj ko je imao mooda da se suprostavi njima i na taj način spriječi uništenje puteva i mostova. Vaša armija je uglavnom bila skupina ološa i bagre a nikako boraca.

Ko je gadzao Kosevsku bolnicu sa Trebevica i po jevrejskom groblju non stop?

VRS zato što su vaši minobacači bili po krugu bolnice, što je potvrdio i Lord Oven.

Još nešto nejasno?
 
Poslednja izmena:
A da ne potpisaste bio bi po uzoru na Oluju i Bljesak - Orkan ..
Zato se nemojte praviti mahniti , i u entitetu glumatati državu ..

Pa što ste stali ? Što ste potpisali 24% ? Nas je nato bombardovao pa nismo stali već smo ih privezali za mostove.

Hoćemo da glumatamo državu. I šta na možeš ? Možeš da gledaš kako pravimo državu i da se jedeš u svojih 24% rezervata. :hahaha:
 
Sad ce on da ti baci reply sa sve smajlicima - to mu je najveci mozdani domet :mrgreen:

Sadik, dovoljno ima linkova i svjedočenja kao i izjava (čak i vaših vojnika i medija) da se vidi ko ovdje piše argumentovano a ko lupa onako bezveze bez ikakve argumentacije.

Ništa vam drugo i nije preostalo jer prosipanje vaše šuplje priče ne prolazi tamo gdje su ljudi doživjeli da vide kakve ste sve radili gadosti u medijskom ratu.
Meni se lično najviše gadi što se ubijali svoje građane.
 
Poslednja izmena:
Pa što ste stali ? Što ste potpisali 24% ? Nas je nato bombardovao pa nismo stali već smo ih privezali za mostove.

Hoćemo da glumatamo državu. I šta na možeš ? Možeš da gledaš kako pravimo državu i da se jedeš u svojih 24% rezervata. :hahaha:

Samo ti pravi , napravićeš .. Moja je cijela BiH , zar to još nisi shvatio .. moja , i svih onih koji hoće da žive u BiH , a ti se sa istomišljenicima separatiši negdje drugo ..
Što se stalo - pa stalo se valjda zato što da vam je ostalo 24% teritorija u RS još bi bilo neke logike za cijepanje BiH, a ovako nema ni teoretske šanse .. vi čuvate RS, mi čuvamo vas ..
 
Samo ti pravi , napravićeš .. Moja je cijela BiH , zar to još nisi shvatio .. moja , i svih onih koji hoće da žive u BiH , a ti se sa istomišljenicima separatiši negdje drugo ..
Što se stalo - pa stalo se valjda zato što da vam je ostalo 24% teritorija u RS još bi bilo neke logike za cijepanje BiH, a ovako nema ni teoretske šanse .. vi čuvate RS, mi čuvamo vas ..

Samo dođi u Banja Luku sa svojom zastavom tako izražajnim identitetom pa ćemo ti praktično pokazati da nisi kod svoje kuće već u stranoj zemlji. :ok:
 
Sadik, dovoljno ima linkova i svjedočenja kao i izjava (čak i vaših vojnika i medija) da se vidi ko ovdje piše argumentovano a ko lupa onako bezveze bez ikakve argumentacije.

Ništa vam drugo i nije preostalo jer prosipanje vaše šuplje priče ne prolazi tamo gdje su ljudi doživjeli da vide kakve ste sve radili gadosti u medijskom ratu.
Meni se lično najviše gadi što se ubijali svoje građane.

Za to sto smo "ubijali" svoje gradjane su osudjeni oficiri VRS-a.
Argumenti ti propadaju jer u agresiji na RBiH

- Preko 90 % civilnih zrtava su Muslimani i Hrvati
- UN je donosio rezolucije o etnickom ciscenju gradova pod kontrolom VRS-a a ne ArBiH
- ArBiH je bila jedina legitimna vojska na teritoriji BiH jer je RBiH bila medjunarodno priznata dok je rs priznalo ravno 0 (citaj: nula) drzava
- Pogledaj ko je u Hagu i ciji vojnici,oficiri i politicko vodstvo cini vecinu,rs ili RBiH
-Jasno je naglaseno na sudjenju za GENOCID ko ga je odradio i kako

Ti svoje argumente iznosis copy/paste i ponavljas kao papagaj 10-tak stvari k'o da te neko prebacio na automatik.
 
u svakom slucaju, scenario ce biti sledeci: ako niko od rukovodecih politicara u rs ne prihvati dolarsku korupciju i okrene se narodu, rs ce biti bombardovana a ameri, to jest, medjunarodni sud pravde ce reci da je kosovo bilo izuzetak (radi bondstila) i da se ta formula odcepljenja odnosi iskljucivo za kosovo...................ili jos i na onu zemlje gde ce ameri da instaliraju nekakav drugi bondistil.

jednostavno, nikakvo pravo ni politicko ni pravno ni moralno .......ne postoji vise na svetu. novi svetski poredak je zaziveo.........sto je dokazano i u hagu pre neki dan.
od tada, narodi u celom svetu morace probleme resavati na drugi nacin.................zna se na koji.
 
U Banjaluku treba da se vrate svi Banjalučani, a ti se sa svojom zastavom možeš slikati neposredno kraj grafita 'Ovo je Srbija' - da ti je lakše podnijeti da si u BiH ..

nisam znao da bosanski muslimani toliko mnogo vole bosanske srbe. vi bi za njih i zivot dali.................cim im ne date da se ni po koju cenu odcepe.
e a vidis, da je kojim slucajem rs federalna jedinica u drzavi srbiji, ja bi svakom bosancerosu dao po 10 000 evra samo da se odcepe.
nikada nisam razumeo zasto se neki narodi bore protiv onih sa kojima zele da zive u sitoj drzavi. zamisli, borim se i ubijam muslimane ili albance, palim citava sela i gradove samo da bih prisilo te moje zrtve da zive sa mnom.....................jel to ljubav prema tom neprijatelju ili sta vec.....?
 
nisam znao da bosanski muslimani toliko mnogo vole bosanske srbe. vi bi za njih i zivot dali.................cim im ne date da se ni po koju cenu odcepe.
e a vidis, da je kojim slucajem rs federalna jedinica u drzavi srbiji, ja bi svakom bosancerosu dao po 10 000 evra samo da se odcepe.
nikada nisam razumeo zasto se neki narodi bore protiv onih sa kojima zele da zive u sitoj drzavi. zamisli, borim se i ubijam muslimane ili albance, palim citava sela i gradove samo da bih prisilo te moje zrtve da zive sa mnom.....................jel to ljubav prema tom neprijatelju ili sta vec.....?

Pa vole oni BiH, zar nisi vidio koliko su nasrtali da je otmu .. nego egoisti , hoće je samo za sebe .. a BiH mogu imati samo sa nama , mi smo neotuđivo vlasništvo BiH ..
 
Mi ne djelimo svoje ni sa kim. Nismo mi ko vi muslimani pa da 10 žena ima jednog muža.
Što je srpsko to je srpsko i još se zove REPUBLIKA SRPSKA.
Ne može jasnije. :per:

Ko radi islama na ovim prostorima teško da možete brinuti i za jednu ženu i potomstvo ..
Tako da po šerijatu teško da bi i jednu ženu imali, a ne četiri ..

Pa neka se zove, šta ćeš - nit je republika, nit je ekskluzivno srpska - taj naziv služi samo da ne bi bilo centralizma , navodno ste se borili protiv centralizma , i to je to .. A što sad imamo banjalučki centralizam, i što je kompletan istočni dio BiH zapušten - nema veze, jel'da ..
 

Back
Top