Rusija gura Dodika u rat, tko nekoć Nevesinjska puška 1875

Ја нешто не видим да ће Вучић, као и Милошевић радити и припремати се за наредне догађаје у региону.

Ако претпоставимо да неће конкретно помоћи када се проблеми нагомилају, онда ће издати Додика, што је мање битно него народ у РСрпској , опет ће бити издан.

Врло лако може да се деси НДХ3 и да се западни део РСрпске почисти од Срба.

Poslednja izmena:
Има зареза, нарочито за оне који нису буздовани.

Никада ти ниси одговорио суштински што сам те питао!

Чињенице нису за тебе. Сиров си. Не знаш да их тумачиш.
Nije tebi istorija jača strana.Crvena sekta nije došla sa zapada već sa istoka.I ptice na grani znaju ko je "oslobodio" Beograd i kako.Domaći komunisti su se krili po šumi dok nije Crvena armija poslala 400 hiljada vojnika.
FB_IMG_1523596477110.jpg

Ни мени не остаје ништа друго, него да кажем теби и осталима који се служите полу упитним и наметнутим чињеницама комунистичког наратива, да нећеш никада ухватити "Идеју Србије" са тим моделима који су неадекватни и нетачни. А чињенице које се не уклапају оне су тиотистичког порекла, те искачу из модела. Ти то не видиш, па ваљда ти све то нема везе

Не кажем да је лако и немогуће, али за Динарце готово неухватљиво.

нерафинирани људи
Шта си ти Панонац? Славонац?
Цео овај упис и предходних неколико ти је безвредно дискредитовање саговорника.
Које се то чињенице не уклапају? Да знаш о чему пишеш па да ти човек и опрости титоистички
наратив уношења раздора међу србе. Ти си можда идеолошки противник титоизма али доследни
настављач његове идеје распамећивања Срба разноразним 'моделима који су неадекватни'.
Чак си наследио и основну титоистичку карактеристику дугометражног паламуђења, које не разумеш
ни ти као говорник а камо ли ми као слушаоци.

Nije tebi istorija jača strana.Crvena sekta nije došla sa zapada već sa istoka.I ptice na grani znaju ko je "oslobodio" Beograd i kako.Domaći komunisti su se krili po šumi dok nije Crvena armija poslala 400 hiljada vojnika.
Pogledajte prilog 1537104

Мани се историје, није то за оне који "цитирају" чињенице, бројеве и квантитет, без модела.

Шта сам рекао за наше студенте препрошлог века? Шта су говорили?

Шта си ти Панонац? Славонац?
Цео овај упис и предходних неколико ти је безвредно дискредитовање саговорника.
Које се то чињенице не уклапају? Да знаш о чему пишеш па да ти човек и опрости титоистички
наратив уношења раздора међу србе. Ти си можда идеолошки противник титоизма али доследни
настављач његове идеје распамећивања Срба разноразним 'моделима који су неадекватни'.
Чак си наследио и основну титоистичку карактеристику дугометражног паламуђења, које не разумеш
ни ти као говорник а камо ли ми као слушаоци.

Нећеш ти никада схватити шта је "Идеја Србије".

Ти си бивши титоиста. Зато си тај модел тумачења историје преузео наметнутим чињеницама , а без модела и разумевања српске културе кроз епохе, прихваташ и полуистините "чињенице." Твој модел без модела ј сте САНУовски

Што се тиче раздора, то су ваши Ђедови направили 1944.

На вама је помирење са нама, да не бисте били ви и ми. Већ Једна култура и једна раса. Није ово проклетство у задњих 80г. дошло споља, већ изнутра. Покајање за убијање, пљачкање, затварање, протеривање, шиканирање и изопштавање 1944.г.

Poslednja izmena:
Diplomate,državnici,filozofi,filantropi i altruisti.

Срби из 19 века би се смејали овој двојици.

Можда би неки брка из државног совјета , од њих 4000, само један довољан, запојасан са 4 кубуре , изашао из строја и ишамарао их обојицу заједно.

Та времена правимо опет

Нећеш ти никада схватити шта је "Идеја Србије".

Ти си бивши титоиста. Зато си тај модел тумачења историје преузео наметнутим чињеницама , а без модела и разумевања српске културе кроз епохе, прихваташ и полуистините "чињенице." Твој модел без модела ј сте САНУовски

Што се тиче раздора, то су ваши Ђедови направили 1944.

На вама је помирење са нама, да не бисте били ви и ми. Већ Једна култура и једна раса. Није ово проклетство у задњих 80г. дошло споља, већ изнутра. Покајање за убијање, пљачкање, затварање, протеривање, шиканирање и изопштавање 1944.г.
Идеја Србије, војска Србије, кинематографија Србије, путеви Србије, шуме Србије...
Ето неколико израза за размишљање и нека нас онда не чуди што Динко деградира СПЦ на цркву Србије.
Моја оба ђеда су служила код Чиче и доследно се тукли са усташама, партизанима и повремено са Немцима,
редовно штитећи збегове и села. Помирење на нама? Извини али чини ми се да су прве партизанске јединице
упале из Србије у Босну. Да не бисмо били ми и ви? Једна култура и једна раса?
Ти си изгледа само још један у низу прикривених Хрватина, експлоататор српских подела из прошлости а колико
видим уводио би и нове, МИ и ВИ.

Poslednja izmena:
Идеја Србије, војска Србије, кинематографија Србије, путеви Србије, шуме Србије...
Ето неколико израза за размишљање и нека нас онда не чуди што Динко деградира СПЦ на цркву Србије.
Моја оба ђеда су служила код Чиче и доследно се тукли са усташама, партизанима и повремено са Немцима,
редовно штитећи збегове и села. Помирење на нама? Извини али чини ми се да су прве партизанске јединице
упале из Србије у Босну. Да не бисмо били ми и ви? Једна култура и једна раса?
Ти си изгледа само још један у низу прикривених Хрватина, експлоататор српских подела из прошлости а колико
видим уводио би и нове, МИ и ВИ.
Он свјесно или несвјесно, нисам сигуран право да ти кажем или је само мањак елементарног знања из историје, ради управо оно што би радили изворни српско-хрватски комунисти да су на власти данас.

Dva srpska teroriste uhapsena sa vojnim naoruzanjem na podrucju Vozuce, dalje tri osobe su pod istragom za nelegalno posjedovanje naoruzanja.

https://stav.ba/vijest/u-vozuci-uha...liko-dana-patroliraju-sa-dugim-cijevima/25413
Српски терориста са "танџаром". :hahaha:
Зашто нису наведена имена та три локалца, да видимо да није сарадња се бошњачким терористима по горућем питању дивљих свиња које урнишу љетину.:D

Српски терориста са "танџаром". :hahaha:
Зашто нису наведена имена та три локалца, да видимо да није сарадња се бошњачким терористима по горућем питању дивљих свиња које урнишу љетину.:D
Ne, imas imena na drugim portalima...lokalni Srbi.

Ne, imas imena na drugim portalima...lokalni Srbi.
И шта кажу званичне информације, тероризам или криволов?
Јадно је овакво спиновање јавности, у ове глупости може повјеровати само неко ко је тотално оперисан од свакодневне реалности.

Svak ima pravo da bude sta hoce , ne ulazim u to, samo ovi sto su ih Osmanlije naselili i postali Srbi u 19 vijeku mene napadaju das sam smijesan, jadan itd :D
Зар нисмо апсолвирали да су твоји преци из Србије дошли у Босну послије првог српског устанка и сад би ти да одређујеш нама чији преци су овдје још од прије распада римског царства ко смо и шта смо. Смијурија.

Srbija i Srpska su potpisale neki oblik konfederalne Bosne? Jel tebi dobro? Republika Srpska je samo jedan entitet u sastavu Bosne, ne moze da potpisuje nista u tom smislu...Glavni grad Republike Srpske je Sarajevo... Mi mozemo da izmisljamo kao i uvek ono sto nam je volja..
Ала ти лупаш сво вријеме, кад већ причаш шта је ко потписао да кажемо и шта у то улази, Република Српска по Дејтону има своју војску, полицију, судство, парламент, предсједника...
Реци ми шта ти то говори, да ли су бивше републике имале своју војску?

Kakvi janjicari sad, srednji vijek je covjece mislis da je to bilo bolje u drugima dijelovima, prastari Bosnjaci nisu posrbljeni nego pravoslavci u Bosni.Prastari Bosnjaci nisu bili pravoslavci osim u istocnoj Hercegovini.
Јашта, сигурно су били Египћани, одатле ваљда и пирамида у Високом.;)

Тако да, има нешто ендемско у том шешељском менталитету тамо.
Нешто што је одвратно за нормални живот.

С друге стране, ја не видим такву крволочност од стране Бошњака спрам Србије.
И зато, не знам зашто бих морао да их мрзим по службеној дужности, само зато што то налаже неки "адет" раје пореклом одатле.
Свако има право на свој став, неко не мрзи никога, неко бира да мрзи прекодринске Србе ( или провославне Босанце како волиш да кажеш) и Палестинце, а увлачи се босанским муслиманима. ;)

Само ми није јасно где је Русија у свему томе , овде се види да у рат гура САД и ЕУ јер су они ти који угњетавају један народ .Додика покушавају да застраше , да га уцене , да на њега изврше притисак да би погнуо главу и продао свој народ ..стравично
Rusi kuhaju

Slične teme

Back