Браво за Додика

Да ли је Додик у праву?

  • Да

    glasova: 65 90,3%
  • Не

    glasova: 7 9,7%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
Za to sto smo "ubijali" svoje gradjane su osudjeni oficiri VRS-a.
Argumenti ti propadaju jer u agresiji na RBiH

- Preko 90 % civilnih zrtava su Muslimani i Hrvati
- UN je donosio rezolucije o etnickom ciscenju gradova pod kontrolom VRS-a a ne ArBiH
- ArBiH je bila jedina legitimna vojska na teritoriji BiH jer je RBiH bila medjunarodno priznata dok je rs priznalo ravno 0 (citaj: nula) drzava
- Pogledaj ko je u Hagu i ciji vojnici,oficiri i politicko vodstvo cini vecinu,rs ili RBiH
-Jasno je naglaseno na sudjenju za GENOCID ko ga je odradio i kako

Ti svoje argumente iznosis copy/paste i ponavljas kao papagaj 10-tak stvari k'o da te neko prebacio na automatik.

ICTY nije sud već samo jedno sredstvo političkog obračuna sa neposlušnim Srbima.

Moram da vam ponavljam iste stvari, mada sam postavio mnogo više linkova i citata nego što si ti uspio pročitati, kada stalno ponavljate iste laži.

Šuplja priča vas nigdje neće odvesti sa njom samo sve više pokazujete koliko ljudi mogu nisko pasti, ako se uopšte možete naći u tom nazivu.

Ništa novo od vas, samo još jedna potvrda nemogućnosti suživota sa vama. I zato...:bye:


GuitarSingingSmileyAni.gif


 
Poslednja izmena:
ICTY nije sud već samo jedno sredstvo političkog obračuna sa neposlušnim Srbima.

Moram da vam ponavljam iste stvari, mada sam postavio mnogo više linkova i citata nego što si ti uspio pročitati, kada stalno ponavljate iste laži.

Šuplja priča vas nigdje neće odvesti sa njom samo sve više pokazujete koliko ljudi mogu nisko pasti, ako se uopšte možete naći u tom nazivu.

Ništa novo od vas, samo još jedna potvrda nemogućnosti suživota sa vama. I zato...:bye:


GuitarSingingSmileyAni.gif



Svi tvoji postovi i linkovi su gotovo svi isti gomila copy/paste i jos veca gomila smajlija sto stvarno izgleda vrlo intelektualno.
MSP je priznat svugdje u svijetu samo ga Srbi negiraju.
Ja stojim iza navedenih cinjenica o postotku ubijenih civila kao i o tome koja vojska je imala legitimitet na podrucju BiH kao i za rezolucije UN-a (UN je po tebi vjerovatno jos jedan aparat u globalnoj borbi protiv Srba).
Sto se tice osuda MSP-ja i koliko je "tvojih" tamo to je savrseno jasno.

Jedina mana cinjenica koje sam iznio je to sto nemam link sa youtubea niti se ove cinjenice mogu naci u na stranicama "srbske dijaspore","srbskog glasnika","udruzenja cuvara vascijelog srbstva" i sl. pa ih zato vjerovatno neces uzeti u obzir
 
Pa vole oni BiH, zar nisi vidio koliko su nasrtali da je otmu .. nego egoisti , hoće je samo za sebe .. a BiH mogu imati samo sa nama , mi smo neotuđivo vlasništvo BiH ..

pa o tome i pricam. jasno je da nemos neciju teritoriju oteti, pobiti ceo narod do poslednjeg a onda tu teritoriju prisajediniti matici.
znaci ispada da ja tebe toliko volem da cu da napravim rat , da te pobedim u taj rat .........i da onda sa tobom zivim sa velimo ljubavlju u jednoj drzavi............................sta sam dobio?
e to "sta sam dobio" to je kljucno pitanje koje automatski daje odgovor o besmislenosti svakog oruzanog sukoba (kada se naravno u tom ratu propagira nacionalizam , teritorija, istorija.....................kobajagi, a u istinu se radi o ratnim profiterima bili oni materijalni , (mafije), ili politicki (americki interesi, milosevicevi interesi da ostane na vlast u srbiji itd....)
 
Svi tvoji postovi i linkovi su gotovo svi isti gomila copy/paste i jos veca gomila smajlija sto stvarno izgleda vrlo intelektualno.
MSP je priznat svugdje u svijetu samo ga Srbi negiraju.
Ja stojim iza navedenih cinjenica o postotku ubijenih civila kao i o tome koja vojska je imala legitimitet na podrucju BiH kao i za rezolucije UN-a (UN je po tebi vjerovatno jos jedan aparat u globalnoj borbi protiv Srba).
Sto se tice osuda MSP-ja i koliko je "tvojih" tamo to je savrseno jasno.

Jedina mana cinjenica koje sam iznio je to sto nemam link sa youtubea niti se ove cinjenice mogu naci u na stranicama "srbske dijaspore","srbskog glasnika","udruzenja cuvara vascijelog srbstva" i sl. pa ih zato vjerovatno neces uzeti u obzir

Kakvih smajlija? To si pročitao negdje pa kopiraš?

Eto vrati se pa potraži te silne smajlije osim u jednom mojem postu vezanim za vaše borce.
 
Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik izjavio je danas u Trebinju da RS ostaje privržena izvornom Dejtonskom sporazumu i da “neće ući u avanturizam proglašavanja nezavisnosti koja neće imati priznanje”.
Milorad Dodik“Moramo se prisjetiti da je Sjeverni Kipar davno proglasio nezavisnost, a nema priznanje. Avanturizam te vrste neće biti ovdje upotrijebljen”, rekao je Dodik komenirajući kako savjetodavno mišljenje Međunarodnog suda pravde u Hagu o legalnosti proglašene nezavisnosti Kosova može uticati na RS.

NEMA REFERENDUMA!
Može biti samo neka anketa gradjana bh. entiteta RS.

S obzirom da postoji mogućnost približavanja Rusije i Srbije, veća je upitnost opstanka Srbije, nego Bosne i Hercegovine.

CIA/USA,...Think!
 
Не бих улазио у дискусију са Базнијацима

Само желим да кажем ово: Живела Република Српска! Живела храбра Војска Републике Српске! Живео ђенерал Ратко Младић!

Поз.

Nemaš ti s nama šta diskutovati - tvoj heroj je za cijeli svijet zločinac ..
 
Нема краља, нема Тита,
Сад се ође Младић пита!

Nema kralja, nema Tita,
nit se Mladić još pita ..
al' pitaće ga ..
A piše on sam , i bez pitanja :
'Kako se kralo gorivo

On otkriva i kako je u januaru 1994. godine u Republiku Srpsku uvezena jedna veća količina goriva, od koga je Vojska RS trebalo besplatno da dobije deo za svoje potrebe. Međutim, i u ovaj posao su se umešali političari, čak i brat Radovana Karadžića, Luka Karadžić.

„Uz pomoć generala Đukića* uvezeno je 1.260 tona D2 (dizel). Dogovoreno je da se kao poklon VRS ustupi 200 tona. Ali, brat Krajišnika, brat Karadžića*, Tintor*, vozač Tintora i šef DB iz Trebinja uzimaju 150 tona, prodaju i dele novac, a 50 tona od obećanih 200 daju VRS", piše Mladić.

Mladić je zabeležio i svoja saznanja o razgovorima Slobodna Miloševića i tadašnjeg ministra spoljnih poslova Rusije Andreja Kozirjeva. Prema ovim navodima, Milošević je u pregovorima prihvatio da prizna Hrvatsku i Bosnu, da RSK prihvati „plan Z4", da Srbija ostane po strani u slučaju napada na Republiku Srpsku i još čvršću blokadu RS i RSK od strane Srbije.

„Milošević je tražio: automatsko skidanje sankcija, prijem Srbije u organizaciju za evropsku bezbednost (OEBS), zajam i finansijsku pomoć od Zapada, 100.000 dolara (prva tranša), isključenje SRJ od izručivanja Haškom sudu, prijem SRJ u EU, brzi oporavak privrede i garancije da će NATO braniti RSK", piše Mladić, dok u fusnoti dodaje da „SAD i Nemačka ne prihvataju uslove S. M."
'
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...5:+Karadžić+i+Krajišnik+pokrali+milione!.html
 
BOŠNJA ZEMLJA BEADKA
(fragment iz epa BOŠNJAKUS MAJMUNUS)


Bilo je to u nekoj zemlji bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Živelo je pleme poturčenih ludaka
Jeb-em im nanu balijsku usranu !

U Stambol, kažu, da svi su išli
Da puše karu sultanu staru
Sa uma svi su već davno sišli
Duša im gori u paklenom žaru.

Izdali svi su zemlju i brata
Hristovu veru pradedova svojih
Turski sultan ih zauzd`o k`o ata
Dao im zemlju praotaca mojih.

Sada ta gamad po srpkoj grudi
Koti se i smrad poturički širi
Ono što osta od nekdanjih ljudi
Je brabonjak što im iz čakšira viri.

Krmećim jezikom ta gamad zbori
Zavijaju turski k`o džukci svezani
Dok miris tamjana i kandilo gori
Neće se množit` turski jarani.

Kidisala gamad na nejač našu
Na naše crkve i naše dvore
Slušaju sotonu i turskog pašu,
Te zemlju srpsku hteše da razore.

Srpski junaci Ratko i Rašo
Kliknuše: "Diži se, Srbine brate !
Čekaj nas pogani turski pašo
Da ti Srbi za zulume vrate !"

Zastenja pogan u Saraj`vu gradu
Nastade graja srbomrzih baja
Povede Đinđa svoju gay-brigadu
Da se brani raja "srpskih nasrtaja".

Udovice crne, DOS i komunjare
Postaše čauši Alije Balije
Crnopoturice i ustaše stare
Pogan od pogani i zmija od zmije.

Republika Srpska nasta iz pepela
Stvoriše je naši sinovi i kćeri
Radovan i Rašo uzdignuta čela
Poručiše Đinđi: "Daj, bre, ne seri !"

Sada se Srbijom turska pogan šeće
Pljuju po nama i svetoj veri
Gasi nam kandila i slavske sveće
DOS gay-paraderi i ostale zveri

Turski barjak Bobi Taći nosi
Bošnjakus ludi iz Prdenca kraja
U Srbiji nama Srbima prkosi
Nek` zna baja ostaće bez jaja.

Da, beše, ljudi, zemlja bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Bošnjom je zvaše čopori ludaka
Jeb-em im nanu balijsku usranu !


--------------------



:think:
 

Back
Top