Branko Radujko predsednik UO GSP-a [Bus/Telekom Plus Plus]

Ne znam sto mi prvobitni link ne radi, mrzi me da debagujem linkove i pointere na netu. Samo mi i ta belja fali.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=07&dd=12&nav_id=626048

biografija:
Radujko je diplomirani je pravnik, rođen je u Kninu 1974. godine. Karijeru je počeo kao pripravnik u advokatskoj kancelariji, a potom radio u međunarodnom humanitarnom sektoru. ...Prostorno/vremenska CRNA RUPA u biografiji... Bio je savetnik pokojnog premijera Srbije Zorana Đinđića i šef kabineta premijera Zorana Živkovića. Predsednik Srbije Boris Tadić postavio ga je 2004. godine za specijalnog savetnika zaduženog za regionalnu politiku, a od juna 2006. je generalni sekretar predsednika Republike.

_nobody_
 
Знао сам га као дјете.Лоша породица( отац и мајка).Сестра му се удала за неко удбашко 00 и ту почиње Радујков успон.Иначе и сестра му је у претходне 4 године била 00 у Београдској влади;ако не и надлежна за финансије.Тако да...све је то Удба!

П.С. Баш сам се био забринуо за "сиротана".:rotf:
 
Poslednja izmena:
Знао сам га као дјете.Лоша породица( отац и мајка).Сестра му се удала за неко удбашко 00 и ту почиње Радујков успон.Иначе и сестра му је у претходне 4 године била 00 у Београдској влади;ако не и надлежна за финансије.Тако да...све је то Удба!

П.С. Баш сам се био забринуо за "сиротана".:rotf:

Чим неко брзо и нагло напредује, добија неке функције, а не знаш на основу чега, у питању је блискост са неком службом. Домаћом или страном.
 
teorijski a i prakticno, republika kao najstarija vlast moze da smeni gradsku vlast i uvede prinudnu upravu ukoliko se utvrdi da se radi lose, neefikasno, kriminalno itd....

ali prvo samo da vidimo sta ce da utvrdi i da li ce i utvrdjivati ista.

Čemu prinudna uprava kad samo treba napraviti drugačiji raspored snaga u gradskoj skupštini, pa neka se oni deru i neka "ne daju Beograd", sad bi već neko mogao da dobije i pendrek po slabinama zbog dreke. U suštini, mada će neki reći drugačije rezultati izbora kažu da većina nije želela Đilasa za gradonačelnika odnosno tačno 300.321 ljudi je želelo Đilasa. Kako grad Beograd ima 1,576.000 upisanih glasača a od toga je glasalo njih 854.000, cifra koja glasa za Đilasa je zanemarljiva.
 
Čemu prinudna uprava kad samo treba napraviti drugačiji raspored snaga u gradskoj skupštini, pa neka se oni deru i neka "ne daju Beograd", sad bi već neko mogao da dobije i pendrek po slabinama zbog dreke. U suštini, mada će neki reći drugačije rezultati izbora kažu da većina nije želela Đilasa za gradonačelnika odnosno tačno 300.321 ljudi je želelo Đilasa. Kako grad Beograd ima 1,576.000 upisanih glasača a od toga je glasalo njih 854.000, cifra koja glasa za Đilasa je zanemarljiva.

300.321 od 854.000 je zanemarljivo? otkad to?
 
GSP nije jedini koji prevozi Beogradjane, postoje i privatnici - ali su ukljuceni u ITS (integrisani tarifni sistem), tako da za nas publiku nema razlike, gde god da udjemo.

Platine, na te stvari treba gledati i duze, a i sire. Znas, nije meni svejedno ako me vodi/vozi neko ko je odgovoran, ili gomila bitangi koja gleda samo sopstvena dupeta, OK?

Tako je bilo pre tri godine. Radio sam na kontrakt za vrlo propulzivnu kompaniju u Kanadi, 100% japaneze vlasnistvo. Ja sam ginuo za njih, bukvalno. Ali oni su me placali suvim zlatom. Onda se kontrakt zavrsio, jer sam zaista bio preskupo placen (zaradjivao sam kao VP cele radne jedinice koji je vodio 100 ljudi). A to jeste potrajalo...

Sledeca kompanija je bila USA firma koja me je vrtela na 20K obrtaja. Direktori su bili drski i bezobrazni, bukvalno su se izivljavali na ljudima. Oni kao ovi nasi politicari: svaki dan na ruckove, vecerinke, vina od $200 USD flasa, i ja sam bio na par tih vecera... I uradio bailout odatle (iz tog "bratstva"). Oni su bili onda jos osioniji, jer NISAM prihvatio da budem deo mafije. Ja sam strpljivo sacekao da budem nezamenjiv. kada se to desilo (a desilo se) dao sam im takvu sutku u dupe, da se pamtilo, javni otkaz (VPa i 3 direktora sam javno nahranio u cirkularnom @u celoj firmi), bas je bilo gadno. Bilo je tu svega i svacega, a kada sam hteo da ih sudim, spustili su gard i predali mec.

Pukli su 2 meseca nakon mog odlazka. Nisu imali alternativu.... U medjuvremenu jedan od bitnih ljudi je pao sa 10og sprata solitera.... Nakon 30 dana, posle mog napustanja firme... Zvuci poznato?! :sad2:

Daleko im lepa kuca. I ovima, na vlasti u Srbiji! :ok:

_nobody_
 
Poslednja izmena:
Vucic je rekao da nece da dira taj deo, "postuje izbornu volju gradjana Beograda".
I da dozvoli Đilasu da drži poluprivatno reklamni prostor u Beogradu? Izborna volja Beograđana može da se protumači svakojako, recimo, nesumnjivo je da Beograđani nisu želeli da njihovim gradom upravljaju kadrovi LDP-a koje će Đilas da zadrži ne poštujući njihovu volju. E, sad, da li je poštenije da LDP-ovci vladaju gradom ili da vladaju oni koji su izabrani u gradsku skupštinu?
 
Poslednja izmena:

Back
Top