Bože me sačuvaj, kakvi smo mi to Srbi, nikako da prihvatimo ozbiljno opasnost koja nam neprekidno stiže sa Zapada

nesko101

Elita
Poruka
18.476
Autorska
Sve ovo što sada Srbe spopada je to, što je sam Bog rešio da puštanjem samog đavola na nas, da nas urazumi i privede pravoslavlju i da Srbi više ne idu u crkvu samo kada napolju pada kiša.
Da braćo Srbi dobro ste pročitali jer vi idete u crkvu samo kada vas spopadne neka velika muka ili kada je napolju nevreme.
Sada za sve one ateiste koje ne veruju u Boga ali u razgovoru sa njima vidim da veruju u đavola.Reći su im da ovo što nam rade oni što nam i otvaraju fabrike po Srbiji nije na odmet da počnu da čitaju istoriju ali ne onu iz škole nego onu nepopolurnu koja govori o stradanju Srba i od koga je sve to stradala jer sada vidimo da nam se isorija ponavlja.
 
Poslednja izmena:
Autorska
Sve ovo što sada Srbe spopada je to, što je sam Bog rešio da puštanjem samog đavola na nas, da nas urazumi i privede pravoslavlju i da Srbi više ne idu u crkvu samo kada napolju pada kiša.
Da braćo Srbi dobro ste pročitali jer vi idete u crkvu samo kada vas spopadne neka velika muka ili kada je napolju nevreme.
Sada za sve one ateiste koje ne veruju u Boga ali u razgovoru sa njima vidim da veruju u đavola.Reći su im da ovo što nam rade oni što nam i otvaraju fabrike po Srbiji nije na odmet da počnu da čitaju istoriju ali ne onu iz škole nego onu nepopolurnu koja govori o stradanju Srba i od koga je sve to stradala jer sada vidimo da nam se isorija ponavlja.
A koliko puta Srbi idu na psihijatriju? Počnemo od autora, koliko puta Neško ?
 
Za one nepismene koji kažu da su Srbi na Kosovu Kosovari piše jedan pametan hrvat ovako
Pripadnici odredjenih nacija koji u vecem broju zive u susjednim drzava imenuju se i tretiraju kao nacionalne manjine. Tako su Albanci na Kosovu i u ostalom dijelu Srbije nacionalna manjina jer njihov Albanski narod vec ima svoju nacionalnu drzavu Albaniju. U slucaju da Kosovo dobije nezavisnost i postane suverena drzava to ne znaci da ce Albanci na Kosovu postati nacija Kosovara. Oni su vec pripadnici nacije Albanske i ne mogu ponovo postati nova nacija. U tom slucaju ce se desiti da jedna nacija ima dvije suverene drzave sto nikako ne znaci da ce se Albanska nacija podijeliti na Kosovsku i Albansku naciju. Albanci ali i svi ostali ( Srbi, Crnogorci, Bosnjaci ) na Kosovu ce u tom slucaju biti drzavljani drzave Kosovo a nacionalno svak ce ostati pripadnik nacije kojoj je i prije pripadao. Kosovski Albanci nisu poseban narod pa tako sa dobitkom drzave nece postati posebna nacija.
 
Autorska
Sve ovo što sada Srbe spopada je to, što je sam Bog rešio da puštanjem samog đavola na nas, da nas urazumi i privede pravoslavlju i da Srbi više ne idu u crkvu samo kada napolju pada kiša.
Da braćo Srbi dobro ste pročitali jer vi idete u crkvu samo kada vas spopadne neka velika muka ili kada je napolju nevreme.
Sada za sve one ateiste koje ne veruju u Boga ali u razgovoru sa njima vidim da veruju u đavola.Reći su im da ovo što nam rade oni što nam i otvaraju fabrike po Srbiji nije na odmet da počnu da čitaju istoriju ali ne onu iz škole nego onu nepopolurnu koja govori o stradanju Srba i od koga je sve to stradala jer sada vidimo da nam se isorija ponavlja.

Srbi dnauče da se ne ubijaju ratni zarobljenici, da se ne radi genocid, da se ne pale kuće komšijama, da se ne slave ratni zločinci, ima mnogo dnaučite od ova rezolucija :kafa:
 
A koliko puta Srbi idu na psihijatriju? Počnemo od autora, koliko puta Neško ?

Pazi, u Parlamentu Srbije sedi recimo Jelena Zaric, SNS junica

I ona se javi za rec da "replicira" opoziciji iako joj se niko nije obratio uopste, i iz neutvrdjenih razloga potpuno nevezano za sednicu postavi pitanje koliko je putnickih aviona letelo u Srbiji pre dolaska SNS na vlast?

I onda gozpodza trijumfalno sama odgovori "nijedan" i sedne jer misli da je poentirala. U skupstinskoj sali muk, svi gledaju belo ko telad, niko ziv ne zna sta je i sto je to odvalila.

To psihijatar ne moze da izleci, ni pod tackom razno. Jedino neki veterinar, sa onim stocnim elektrosokerom da pokusa, pa da se vidi ima li kakvih rezultata.
 
Nesko je u pravu, Srbi su zesci ateisti koji se foliraju da su vernici.

Srbi su vernici samo kada odgovara njihovom du.petu, i kada im je du.pe ugrozeno.

Ta perspektiva 'iz ugla svog dupeta' je nesto sto poptuno definise srpski identitet danas.
I šta mi srpski budisti sada da radimo?
 
Nesko je u pravu, Srbi su zesci ateisti koji se foliraju da su vernici.

Srbi su vernici samo kada odgovara njihovom du.petu, i kada im je du.pe ugrozeno.

Ta perspektiva 'iz ugla svog dupeta' je nesto sto poptuno definise srpski identitet danas.
Mene fascinira koliko se razlikuje mentalitet srba u zavisnosti od porekla
Izrazito se razlikuje kosovar od lale, sumadinac od bosanca i crnogorca
Svi se razlikujemo vise nego nemac iz hamburga od nemca iz beca
Imamo dodirnih tacaka obicno u onom najgorem segmentu psihe
 
Mene fascinira koliko se razlikuje mentalitet srba u zavisnosti od porekla
Izrazito se razlikuje kosovar od lale, sumadinac od bosanca i crnogorca
Svi se razlikujemo vise nego nemac iz hamburga od nemca iz beca
Imamo dodirnih tacaka obicno u onom najgorem segmentu psihe
Izgleda da ovi oko Knez Mihailove ulice imaju najbolji mentalitet.
 

Back
Top