Rusija je poslednjim ponašanjem Zapada stekla pravo da upotrebi nuklearno oružje, ostaje samo da odabere vreme

rusi su rastrkani, imaju sansi da prezive, a mi ameri, pa nije bas da nas nije briga, vidje li njuzviuk sta nas savetuje, daleko je antarktik, kao najbezbednije, pa australija, novizeland, argentina, e uskrsnja ostrva, moras bas da si bogat da se tamo sklonis dok se polovina covecanstva ne istrebi...

vi da se reklamirate kao saka jada koju niko nece da gadja, isto biste super [prosli kao bezbedno mesto, ali tebi slabo ulazi u glavydzu dobar savet, i oces da si nafo, glupo da ne moz biti gluplje ... ej, umesto da budete OAZA MIRA, naplaseni stranci samo da dolecu sa dzakovima para, ijaoj stvarno ste bre glupi, umesto da zaradite milijarde na putinu-strasilu, vi u nafou

If nuclear war broke out where's the safest place on Earth?

Pogledajte prilog 1557461
The Guardian
https://www.theguardian.com › brain-flapping › dec › i...

Dec 16, 2016 — Another option would be Easter Island in the South Pacific, o

The safest places to be in a nuclear attack​

Pogledajte prilog 1557459
The Week
https://theweek.com › Defence

Jan 23, 2023 — Modelling by The Guardian in 2016 found that “should atomic annihilation be on the cards”, one of the safest places to live would be Antarctica, ...

Best Place to Survive Nuclear War in the U.S.

Pogledajte prilog 1557458
Newsweek
https://www.newsweek.com › ... › Vladimir Putin

Oct 10, 2022 — Some estimates name Maine, Oregon, Northern California, and Western Texas as some of the safest locales in the case of nuclear war, due to their ...
I ovo su samo plašenja svojih gradjana, a realno kod stvarnog rata ne postoji sigurno mesto, jer posle prvih hiljadu projektila koji su 1000 puta jači od bombe na Hirošimu ne bi postojali uslovi za život. Svako ko misli da je sigurniji u nekim pustinjama treba da zna da se u pustim predelima azije, afrike, australije, ali i Sibira i gobi pustinje, pa i aljaske, grenlanda, čak i Tibeta, a naročito pacifika i pustih ostrva nalaze nuklearna postrojenja koja bi bila gadjana. Dalje, ko i preživi te prve udare ostaje mu ledeno doba i velike poplave i cunami, a verovatno i zemljotresi kada ništa ne uspeva u periodu od nekoliko hiljada godina. Sa treće strane, koja je svrha uništavanja druge polovine sveta? Niti možeš do sirovina niti imaš s kim da trguješ....a ješćeš bobice pokrivene prašinom, jer cikloni prašinu, za mesec dana, prošire i na arntarktiki na arktik i po ostrvima, a vode potruju morski svet....čak ni na plažu ne možeš, samo rupe hiljadama godina, ako možeš da natovariš hrane....

Autorska
Svi zanemaruju ovu činjenicu ali napadi na radar za rano upozorenje od nuklearne opasnosti kao i dozvola da NATO iz Ukrajine ispali rakete po dubini Rusije.Dakle tražite nevolje dobićete i vreme je došlo da jedna zapadna država bude uništena za primer ostalima.

Vreme i mesto

Preporucujem Hrvatskoj da se ovih dana ne guraju previse sa izjavama o podrsci i slanju oruzja...
Jer ce za ogledni primer biti birana neka manja zemlja...

...

treba li da se radujemo ruskom nukleranom napadu?
poznato je da je ruska tehnika sofisticirana,tako da udari po Jevropi nece naneti stetu srbskim zemljama kao i srbima u dijaspori
Znam samo da ceš ti i sve ustaše biti bukvalno pepeo dok ja pijem pivce uštekano u skrovištu u to ime.Posle i da umrem nije mi žao.

I ovo su samo plašenja svojih gradjana, a realno kod stvarnog rata ne postoji sigurno mesto
sve se slazem sto si napisao, ali vidis da nas neka sila djavolska gura sve dublje u pakao rata, kazu nece mir... onda sam ja dosao na ideju da nuklearno sluzi da ih zaplasimo, njihove gradjane, a ne nase, a to znaci da mora da se demonstrira, ali je receneo, ako nece oni da testiraju, necemo ni mi - pa kako ce onda svet da zna gde svi srljamo ako nema demonstracije, tj. nuklearnog testa?
zato ja kazem da se bupne po jedna od najjacih i pokaze sta ce da ostane, ako nema mira, i to sto blize pred ocima ovih koji se spremaju za rat, da vide i osete sta ce da ih snadje

sve se slazem sto si napisao, ali vidis da nas neka sila djavolska gura sve dublje u pakao rata, kazu nece mir... onda sam ja dosao na ideju da nuklearno sluzi da ih zaplasimo, njihove gradjane, a ne nase, a to znaci da mora da se demonstrira, ali je receneo, ako nece oni da testiraju, necemo ni mi - pa kako ce onda svet da zna gde svi srljamo ako nema demonstracije, tj. nuklearnog testa?
zato ja kazem da se bupne po jedna od najjacih i pokaze sta ce da ostane, ako nema mira, i to sto blize pred ocima ovih koji se spremaju za rat, da vide i osete sta ce da ih snadje
Ako te ja dobro razumem, ti, kao građanin NATO države, to jest USofA, predlažeš, da , mi, NATO savez bacimo demonstrativno jednu nuklearku na neku zemlju, kao naprimer Srbija, koja je idealna za tako nešto, jer se niko ne bih potresao jer nije ni u jednom taboru, da konačno upozorimo Rusiju, da je vrag odneo šalu, i da nećemo dozvoliti njezino širenje na tuđe teritorije, jer novodobni Chamberlain ne postoji, da bi potpisao sramni mir sa novodobnim Hitlerom u Kremlju.
Pametno zboriš

Slavni ZX16 je pisao da je Belogorod pun vojske od prvog dana SVO i samo cekaju da njegov predsednik kome je dao PRISJAGU naredi napad na Ukrajinu.
Na početku SVO, kad je bilo još govora o tri dana do pada Ukrajine sam tom ZX16 fino rekao, da će se mic po mic rat prenijeti na tlo Rusije. Grohotom se smijao. Baš bi volio znati da li mu je još smešno. Ti putinofili uopšte ne kuže, zašto je Rusija taj rat unapred izgubila, već davne 2014.

Na početku SVO, kad je bilo još govora o tri dana do pada Ukrajine sam tom ZX16 fino rekao, da će se mic po mic rat prenijeti na tlo Rusije. Grohotom se smijao. Baš bi volio znati da li mu je još smešno. Ti putinofili uopšte ne kuže, zašto je Rusija taj rat unapred izgubila, već davne 2014.

Lijepo smo ga upozoravali, a on se sprdao i pjevao borbene po Belgorodu, sad negdje čuči u podrumu i žvače dvopek 🙄🙄🙄

Ma daaaj, pa Rusija ima na stotine takvih radara. Dron je sigurno slučajno pao na neki od njih ;)

Što se tiče raketa po Ruskoj teritoriji, evo zašto se to radi. Rusi napadaju grad koji je blizu njihove granice. I onda sa svoje strane gomilaju ljude i tehniku i to koriste za napade i tako stiču prednost. Dakle igraju prljavo. Sad je zapad odlučio da to tako više ne može, što bi bili budale, pa će da ih rokaju i tu. To je poenta te odluke, da se napadaju vojne mete a ne civilne.
Zapad stalno igra pošteno ...

Ček' samo da otputuje cirkus negde. Mene zračit' neće, ni Rusi, ni ostali. Bolje da me pojedu ljudožderi.
images

Back