БОШКО: Србија хитно да упути помоћ Грчкој у одбрани европских граница!

Српски покрет Двери захтева од Владе Републике Србије да у складу са својим уставним и законским овлашћењима, као и у складу са међународним јавним правом и правом Европске Уније, најхитније приступи мерама и билатералним актима са Грчком и ЕУ, на основу којих би се полицијске и војне снаге из Србије упутиле у помоћ грчким снагама које у драматичним условима штите границу на Евросу.
Такође, од Министарства финансија захтевамо да се Грчкој хитно упути и новчана помоћ како би се у наредним данима границе ЕУ и Грчке али и Србије сачувале од масовног противзаконитог прилива илегалних миграната. Ургентности овог захтева у прилог иду и новонастали услови и најхитније мере које намеће пандемија вируса COVID 19.

migranti-gr%C4%8Dka1.jpg
Србију на то обавезује вековна историја српско-грчког пријатељства. На помоћ Грчкој у овим драматичним околностима обавезују нас и Крф, и Солунски фронт, и Кајмакчалан, и Зејтинлик, и Хиландар, али и солидарност грчког народа показана у свим српским несрећама у 90-им годинама прошлог века.

migranti2.jpg
Ако је председник СНС народне паре до сада делио Сребреници, Албанији, Фондацији Клинтон или Француској након пожара у катедрали Нотр Дам, не видимо разлог да као држава и народ не помогнемо и братској Грчкој. На ову помоћ нас обавезују и интереси Србије, јер се на историјској реци Марици данас бране и границе Србије, која је угрожена пропалом мигрантском политиком власти која још увек траје.

migranti3-700x394.jpg
Европска агенција за контролу граничних и обалних прелаза FRONTEX од 3. марта упућује одређени број својих људи и опреме на грчке границе. Овим снагама се сада придружују и снаге из Француске, Пољске, Аустрије, као и са Кипра. Европска солидарност, мада споро, почиње да се буди. Грчка чува своје, али и границе Европе. Време је и да се Србија придружи осталим европским партнерима и помогне Грчкој и новчано и у људству и опреми.


https://srbin.info/politika/bosko-s...moc-grckoj-u-odbrani-evropskih-granica-video/

Tako je bravo Boško!Dveri su prvi ukazali na problem sa migrantima,dok ova vlast ćuti i kolonizuje Srbiju za soroševe pare...


POTPUNO PODRZAVAM!!!
 
Ne, ti si pickica. I jos nekom kazes da ce njega prvog da pomuslimane - pa ti i tebi slicni Nazadnjaci ste slika i prilika poturica. Izdajnici sopstvene nacije, vi bi da naselite glavosece koljace u Srbiju a nas narod da bezi od vas pogani.

Mogu samo da zamislim kako bi se poneli vi Nazadnjaci u Kosovskom boju, i sto me ispravi kolega Marickom koji je bio pre njega. Kukavice i prodane duse.
Vidim preuzeo si botovski smenu od onog strašljivca. Ti si kao neki určevit lik.
Ne, ne možeš ti da zamisliš nikakav boj jer, jednostavno, nemaš taj kapacitet ni mentalni ni ljudski. Zvao sam onog tvog prethodnika da besplatno ide s nama na litije pa ga nije bilo ni na forumu desetak dana. Imate samo tastaturu pa kenyate, a to je neoporeziva delatnost.
Sad odsmrdi dalje...Iš!
 
Vidim preuzeo si botovski smenu od onog strašljivca. Ti si kao neki určevit lik.
Ne, ne možeš ti da zamisliš nikakav boj jer, jednostavno, nemaš taj kapacitet ni mentalni ni ljudski. Zvao sam onog tvog prethodnika da besplatno ide s nama na litije pa ga nije bilo ni na forumu desetak dana. Imate samo tastaturu pa kenyate, a to je neoporeziva delatnost.
Sad odsmrdi dalje...Iš!

Istina boli, a?
 
Nisam to rekao.Opet spinuješ ko naprednjak,njihova si škola.Ne slažu se mnogi sa Dverima,recimo PSG,SSP..pa nisu prošiptarski.Prošiptarska je vlast i svi koji izlaze na lažne izbore..

Dakle po tvom stavu ispada da je 60% srpskog naroda prošiptarski orijentisano?
 
Ovo mi baš liči na zadatu temu. Kada im kažu Dveri pričajte o Kosovu Dveri pričaju o Kosovu.

Dveri napadajte Vučića Dveri će da napadaju Vučića.

Sada su migranti na redu hajde da branimo Evropu u Grčkoj. Dveri pričaju o migrantima.

Baš kao u onoj priči o pudlici Fifi. Fifi ono, Fifi ovo.
 
Бошко од када је добио нову жену , како да је добио и нови мозак , који и није баш за похвалити и не ради баш најбоље

Грчка пре свега штити границу ЕУ а не Европе , специјално не Србије .

Ако Бошко мисли да треба да оде да брани ЕУ на Грчкој граници нека иде , мене само интересује какве ово има везе са Србијом
 
Бошко од када је добио нову жену , како да је добио и нови мозак , који и није баш за похвалити и не ради баш најбоље

Грчка пре свега штити границу ЕУ а не Европе , специјално не Србије .

Ако Бошко мисли да треба да оде да брани ЕУ на Грчкој граници нека иде , мене само интересује какве ово има везе са Србијом
Vidi vidi što se ona zanima za Boškove žene.. :hahaha:
 

Back
Top