Quantcast

БОШКО: Србија хитно да упути помоћ Грчкој у одбрани европских граница!

dragan10

Veoma poznat
Poruka
14.094
Bosko je dobronamerni glupan. On ne zna kako svet funkcionise, on ne zna sta je NATO pakt, EU, Rimokatolicka crkva, itd. On najbitnije stvari ne zna. On da dodje na vlast bilo bi novog bombardovanja za 5 dana
po ovom tvom postu potvrdjujes da je bosko u pravu, ali iz tvog licnog straha od bombardovanja to pravo mu ne potvrdjujes? ja bas nekako volim politicare koji imaju mooda i rade za dobrobit svoje zemlje

miso6207

Elita
Poruka
16.934
Ne nego ti ne možeš da razlučiš u svojoj glavi da sva sranja koje čitaš i gledaš na režimskim medijima nemaju ni i od istine.
To što pričam su upravo govorili razočarani drugari čačanskog bibliotekara. Gde su mu svi s kojima je počeo? I spao je na Đitlera i njegove pare. Običan najamnik koji radi šta mu se kaže.

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.014
po ovom tvom postu potvrdjujes da je bosko u pravu, ali iz tvog licnog straha od bombardovanja to pravo mu ne potvrdjujes? ja bas nekako volim politicare koji imaju mooda i rade za dobrobit svoje zemlje
Dragane da li hoces da ti rokne bomba kroz prozor pa da zavrsis kao Milica Rakic?

dragan10

Veoma poznat
Poruka
14.094
Osim što je pokrao crkvene pare i fašista je, nazadan potpuno i bukvalno, ništa i nije uradio jer i nije ni za šta sposoban. Kako Jami reče on je ovan za lupanje na vrata. Mislila je ,verovatno, na onu srednjovekovnu napravu.
ja bas nemam svojih favorita medju politicarima, ali koliko ti ocrni coveka u dve recenice je za neverovati. sto je jos lepse citiras mi DZESIKU kao olicenje poznavanja jednog SRBINA?

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
To što pričam su upravo govorili razočarani drugari čačanskog bibliotekara. Gde su mu svi s kojima je počeo? I spao je na Đitlera i njegove pare. Običan najamnik koji radi šta mu se kaže.
glišić je sa spasom izlazi na izbore..i ostali ubačeni elementi.Slušaš špijune izbačene iz Dveri i donosiš pogrešne zaključke.A da su izdajnici dovoljan pokazatelj bi trebao da ti bude savez treće Srbije sa naprednjacima ili glišića sa spasom.

miso6207

Elita
Poruka
16.934
ja bas nemam svojih favorita medju politicarima, ali koliko ti ocrni coveka u dve recenice je za neverovati. sto je jos lepse citiras citiras mi DZESIKU kao olicenje poznavanja jednog SRBINA?
To je primer da se i takvi sprdaju s bibliotekarom.
Primer koliko čovek može da padne nisko kad ga i Džegi nipodaštava.

miso6207

Elita
Poruka
16.934
glišić je sa spasom izlazi na izbore..i ostali ubačeni elementi.Slušaš špijune izbačene iz Dveri i donosiš pogrešne zaključke.A da su izdajnici dovoljan pokazatelj bi trebao da ti bude savez treće Srbije sa naprednjacima ili glišića sa spasom.
A jbt, koje pomračenje uma imaš. Nema tu kolko hoćeš ljudi, profesora...ostao samo goli džiberluk.

jevropa

Buduća legenda
Poruka
30.826
Budalaštine.Prilepi još koju etiketu u najboljem naprednjačkom maniru,nemoj sad da staješ..Ajmo botovi,šta bi još mogao da budem?Kakvo je uputsvo za diskreditovanje političkih protivnika podeljeno na sastancima sns-a?
to ti najbolje moras znati, vi zutaci ste maheri za lepljenje etiketa,
a najbolja je ona, svako ko ne misli kao vi, je sendvicar

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.