Quantcast

БОШКО: Србија хитно да упути помоћ Грчкој у одбрани европских граница!

Odsmrdi, guzičaru! Aport, nazad u boks!
Немо тако! НАЉУТИЋЕ се "Комшија", ставиће те на "иџноре"! :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

'Ајдемо на паузу... ФИЛМ У ЧАСТ продаваца семенки и КИКИРИКИЈА у Параћину:

... После ће се свађамо! :D

miso6207

Elita
Poruka
16.934
ja bas i ne vidim sta je to bosko ovde lose uradio, mislim da je u pravu
Osim što je pokrao crkvene pare i fašista je, nazadan potpuno i bukvalno, ništa i nije uradio jer i nije ni za šta sposoban. Kako Jami reče on je ovan za lupanje na vrata. Mislila je ,verovatno, na onu srednjovekovnu napravu.

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
Osim što je pokrao crkvene pare i fašista je, nazadan potpuno i bukvalno, ništa i nije uradio jer i nije ni za šta sposoban. Kako Jami reče on je ovan za lupanje na vrata. Mislila je ,verovatno, na onu srednjovekovnu napravu.
Laži režima za blaćenje jedine prave opozicije.Nije čudo što misoglup veruje..

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
Sine, to si u žici, a ne mi...prihvati realnost...
Da, malo te zajebavamo...
...nemoj toliko da pizdiš, nije bibliotekar toliko dobar da te ljudi baš u toj meri hefraju na sve strane.
heftao te musliu pa ti se dopalo..sada botuješ za dz samo da te opet naguzi.

miso6207

Elita
Poruka
16.934
heftao te musliu pa ti se dopalo..sada botuješ za dz samo da te opet naguzi.
Predlažem terapiju opet, patiš od dislalije
Zverka je neki mundzos naguzio pa ih zato sada mrzi izgleda
Ma ne, svi su ga tukli kad je bio mali i našao sklonište kod bibliotekara.

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
Čkicepi, pa to svi znaju... Zato su ga pošteni i napustili i sad zamajava to malo gluperdi što vas stane u onaj džiberski kamiončić.
...smešni ste...
To svi znaju..Kao da to opravdava laži..To svi znaju koji čitaju dezinformer..Eto to je tvoj nivo ti naprednjački toaletoidi..Kad ja kažem da si ti homo qurwa,i to je činjenica jer to svi znaju.. :cepanje:

miso6207

Elita
Poruka
16.934
To svi znaju..Kao da to opravdava laži..To svi znaju koji čitaju dezinformer..Eto to je tvoj nivo ti naprednjački toaletoidi..Kad ja kažem da si ti homo qurwa,i to je činjenica jer to svi znaju.. :cepanje:
I da bi bilo tačno lepiš sličicu kao i deca.
...ne mogu verovati da ne možeš prepoznati sitnog secikasu... Dok se ti hranio njegovom gownima, on lepo po spa centrima ...samo ti štancaj...

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
I da bi bilo tačno lepiš sličicu kao i deca.
...ne mogu verovati da ne možeš prepoznati sitnog secikasu... Dok se ti hranio njegovom gownima, on lepo po spa centrima ...samo ti štancaj...
Ne nego ti ne možeš da razlučiš u svojoj glavi da sva sranja koje čitaš i gledaš na režimskim medijima nemaju ni i od istine.

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.014
Ne nego ti ne možeš da razlučiš u svojoj glavi da sva sranja koje čitaš i gledaš na režimskim medijima nemaju ni i od istine.
Dobro je, ne morate da se poubijate sada. Mada si ti Zver zaista fasista, ja sam se sprdao na taj racun do sada ali ti ispadne stvarno.. Jel ti znas da u Srbiji zive i muslimani, jevreji, madjari...

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.446
Dobro je, ne morate da se poubijate sada. Mada si ti Zver zaista fasista, ja sam se sprdao na taj racun do sada ali ti ispadne stvarno.. Jel ti znas da u Srbiji zive i muslimani, jevreji, madjari...
Budalaštine.Prilepi još koju etiketu u najboljem naprednjačkom maniru,nemoj sad da staješ..Ajmo botovi,šta bi još mogao da budem?Kakvo je uputsvo za diskreditovanje političkih protivnika podeljeno na sastancima sns-a?

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.014
Budalaštine.Prilepi još koju etiketu u najboljem naprednjačkom maniru,nemoj sad da staješ..Ajmo botovi,šta bi još mogao da budem?Kakvo je uputsvo za diskreditovanje političkih protivnika podeljeno na sastancima sns-a?
Pa malo pre si poceo da me sprdas kada si pomislio da sam musliman. Kao i Bosko sto hoce da poubija migrante

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.