Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Da li je Bosko Obradovic patriota ili izdajnik?

  • Patriota

  • Izdajnik

  • Nesto izmedju

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa mozda on nije bas najpametniji, ali ne verujem da je lazan taj njegov mir, cini mi se da je pravi i da ne glumi. S druge strane i on je nedovoljno afirmisan, nedovoljno definisan, tako da...mozda i ostaje ta mogucnost koju si rekla da ko zna sta stvarno namerava, ali kazem za sada mi ne lici na takvog, lici mi na stabilnu osobu.

Pa seti se Kostunice, on je bio bas najmirniji ali njegova rec se najdalje cula.

Za ovo ces dobiti reputaciju:super:
:heart:Kostunica:heart::D
On je sasvim druga prica.;)
 
moja braca od ujaka ga poznaju i kazu da je dobar covek. Oni isto glasaju za Dveri

No nas problem nije Bosko i Dveri vec kurvarluk prosecnog srpskog biraca koji je za neku licnu korist spreman da glasa i za Djavola licno

Ne valjamo ko ljudi nista . No to ne znaci da trebamo dici ruke od borbe vec obeleziti jasno i glasno jajare i smradove u nasem drustvu

u ovom klipu su objasnjeni nasi glavni problemi - nije to losa elita vec los narod. Los narod bira losu elitu

 
Izdajnik .

Drzao se za ruke sa Cedom Jovanovicem . Ljubakao se sa ustasom Pernarom . Skot ga uveo u skupstinu . Sa Cedom se drzao za ruke na onom skupu kad je bila aktuelna prica o kradji izbora i to ne samo sa Cedom nego i sa Tadicem , Radulovicem , itd . . Za Pernara ko misli da nije ustasa samo cu podsetiti da je izjavio da je Oluja bila legitimna vojna operacija i da su Srbi pocinili najvece zlocine 90tih vise nego Hrvati i Muslimani .. I sta Bosku treba da se slika sa takvim covekom i da ga voda po skupstini Srbije .. A i to sto je usao u koaliciju sa DSS-om nije bas za pohvalu posto je taj isti DSS izvrsio pljackaske privatizacije , isporucio heroje u Hag , dopustio Milu da lazira referendum i otcepi CG ... od Srbije .. A sama Sanda je izjavila da je u Srebrenici bio genocid nad muslimanima ima snimak na youtube .. Sta ce Bosko u koaliciji sa takvom zenetinom ? ? ? ?

- - - - - - - - - -



Taj Stamatovic je tek prevara .. Lepa prica nema sta , prav i zdrav muskarac pravi Srbijanac vole ga u svom selu uspesno vodi opstinu samo .... niko da progovori o tome da je taj covek UNISTIO Zlatibor .. Napravio je grad .. Fuj ..

Pa i Aleksandar Vučić je bio antievropejac, brinuo za teritorije, kažnjavao štampu koja je bila za EU...
pa postade i Premijer (Predsednik je go kuratz funkcija, služi za penziono o našem trošku)

Pitaj Jelenu Trivan šta danas misli o Vučiću a šta misli o Čedi...
 
Za ovo ces dobiti reputaciju:super:
:heart:Kostunica:heart::D
On je sasvim druga prica.;)

Kamo srece da se svi ugledaju na njega....

moja braca od ujaka ga poznaju i kazu da je dobar covek. Oni isto glasaju za Dveri

No nas problem nije Bosko i Dveri vec kurvarluk prosecnog srpskog biraca koji je za neku licnu korist spreman da glasa i za Djavola licno

Ne valjamo ko ljudi nista . No to ne znaci da trebamo dici ruke od borbe vec obeleziti jasno i glasno jajare i smradove u nasem drustvu

u ovom klipu su objasnjeni nasi glavni problemi - nije to losa elita vec los narod. Los narod bira losu elitu

E pa Tihi, ti si rek'o za Seselja da glasamo?
 
Па већ сам написао да ПОДРЖАВАМ СВЕ ШТО ЈЕ ДО САДА ИЗЈАВИО - али конкретно НИЈЕ БИО НА ВЛАСТИ и одакле било ко може да зна да и он неће као овај данашњи олош на власти да преко ноћи "ПРОМЕНИ МИШЉЕЊЕ" и то све "У ИНТЕРЕСУ СРБА, СРБИЈЕ И НАШЕ ДЕЦЕ" ---

- - - - - - - - - -
Комуњаро - не баљезгај ..... СИНОД СПЦ НИКАДА НИЈЕ ДАО ТАКАВ ПРИСТАНАК........ Н И К А Д А..... !!!

И само да допуним свој претходни пост (болдовано црвено):

Obradović: Posle izjave Irineja, završen dijalog o Kosovu
Tanjug | 26. avgust 2017.

Predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je da taj pokret podržava stav patrijarha Irineja da se Kosovo i Metohija ne smeju ni predati ni pokloniti, kao i da ono što je silom oteto mora biti vraćeno








Boško Obradović / Foto Tanjug / T. Valić





Predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je danas da taj pokret podržava stav patrijarha Irineja da se Kosovo i Metohija ne smeju ni predati ni pokloniti, kao i da ono što je silom oteto mora biti vraćeno i smatra da je posle te izjave patrijarha "unutrašnji dijalog završen".


"Posle ovih Patrijarhovih reči, iza koji stojih viševekovno iskustvo SPC, nema šta da se ni doda ni oduzme", naveo je Obradović u izjavi za javnost.

Povodom jučerašnje izjave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će dijalog o Kosovu početi u septembru, Obradović kaže da se "ne može voditi dijalog o sopstvenoj državnoj teritoriji".

On smatra da je sve što je imalo da se kaže na tu temu zapisano u Ustavu, sem ako neko, kako je rekao, ne želi da menja Ustav i po nagovoru stranih cenatara moći preda Kosovo.
 
Па нормално! Нормалан човек, нормалан крштени православни СрбИН !!! :ok:
E. al se razvodio, zato ga ja nikad necu birati, ne volim te postene pravoslavce koji se razvode.
A i ne bih ga ni inace birala samo zato sto ti potenciras a je on Srbin pravoslavnog roda. To mene ne zanima., a cenim ni vecinu biraca
po Srbiji.Da nije mozda i Seselj krsten? A ti si ga birao? Ili onaj zlocinac Arkan? Sve su to necastive spodobe, a sad za ovog Obradovica
malo je cudno da je em krsten, em mlad, em se razvodi ovako po kratkom postupku.
 
2. н о в о с т и :

POLITIKA | 26.08.2017 13:10
Obradović: Dveri poštuju stav crkve i patrijarha o Kosovu




Lider pokreta Dveri Boško Obradović izjavio je danas da je za njegovu stranku "tаkozvаni" unutrаšnji dijаlog o Kosovu koji je pokrenuo predsednik Aleksаndаr Vučić zаvršen nаkon izjаve patrijarha Srpske pravoslavne crkve Irinejа koji je, kako se navodi, rekаo dа se Kosovo i Metohijа ne smeju ni predаti ni pokloniti, kаo i dа ono što je silom oteto, morа biti vrаćeno.


"Posle ovih Pаtrijаrhovih reči, izа koji stojih viševekovno iskustvo SPC, nemа štа dа se ni dodа ni oduzme. Posle Pаtrijаrhа se ne govori i smаtrаmo dа je ovim Vučićev pokušаj lаžnog dijаlogа i okončаn",
navedeno je u Obradovićevom saopštenju.

Predsednik Dveri je poručio da se ne može voditi dijаlog o sopstvenoj držаvnoj teritoriji i da je sve što je imаlo dа se kаže nа tu temu zаpisаno je u Ustаvu.

"Drugа je stvаr аko neko želi dа menjа Ustаv i po nаgovoru strаnih centаrа moći definitivno predаje Kosovo i Metohiju u ruke Šiptаrа. Ako je to idejа Aleksаndrа Vučićа, а jeste od trenutkа potpisivаnjа аntiustаvnih briselskih sporаzumа, sаdа postаje veomа interesаntno ko je sve spremаn dа mu pomogne u ovom nаumu njegovih strаnih nаlogodаvаcа", kazao je Obradović.

Dodao je i da se "Dveri drže pаtrijаrhovih reči i stаju nа strаnu svoje Crkve protiv koje su se sаdа podigli mnogi koji verno služe interesimа Zаpаdа i аktuelne vlаsti u Srbiji".

"Ako Sveti Sinod i Sаbor аrhijerejа SPC ostаnu pri Pаtrijаrhovom stаvu ne sumnjаmo dа će protiv Crkve ustаti i nemаčki djаk Aleksаndаr Vučić koji se već izjаsnio dа Srbi trebа dа menjаju svest. I to će biti dobro i drаgoceno jer će i nа tаj nаčin pokаzаti svoje prаvo lice", zaključio je Obradović.


*****************
:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Verovatno isto mislis i o ljudima koji ga podrzavaju?
O tome niko jos nista nije napisao, a to me bas zanima.

Brojni intelektualci podrzavaju i druge politicare sto iz interesa sto iz uverenja tako da ne mogu zakljuciti na osnovu toga da bi bio bolji ili losiji od njih. Medjutim iz njegovih dela se moze videti da nije nista bolji od drugih, recimo radnici Gose strajkuju mesecima, to su obicni ljudi vecinom radnici. Ni jedan ali ni jedan politicar ukljucujuci i Obradovica iz opozicije nije dao predlog resenja kako pomoci tim ljudima vec se iskljucivo bave kako im AV ne dozvoljava da gostuju na Pink-u, ni jedan ali ni jedan politicar nije obukao farmerke, patike i duks i bez brojne svite i novinarskih ekipa otisao do Palanke i rekao nesto tipa dosao sam da vas podrzim u vasoj borbi ne kao politicar vec kao gradjanin.
 
Pa crkva ne zabranjuje razvod, samo ga ne preporucuje osim u ekstremnim slucajevima zna se i kojim, i to sto se neko razvede dok se ne zna pravi razlog (a glupo je u to se mesati dok istina sama ne izbije na videlo, cesto kasnije), sta koga to ima da bude briga?
Ne mislih valjda da je mene briga za njegov razvod? Malo mi je samo bilo cudno da neko propagira neke pravoslavne vrednosti, a mrtav se ladan razvodi. zeni ponovo,
zaljuvljuje, pravi neki decu, za mene to stvarno nije nije vazno, ali cenim da bi za tvoje drugove Mitu i TitiTog to bio neki reper zbog koga bi im Obradovic
bio na neki nacin i lik koji ne moze da se bira.
 
Ono sto prica je u korist pravoslavlja i ruske srpske orijentacije.

No niko ne zna sta bi radio da dodje na vlast.

Nasi politicari su vrlo nepredvidljivi.

Inace sam mu davao glas na poslednja dva izbora ali vise necu.

Trenutno ne znam za koga bih glasao.

zasto neces? Ja sam misljenja da svakom treba dati sansu

Dveri jos nisu dobile sansu

Treba im je dati da dodju na vlast i pokazu sta zaista znaju

Ove ostale smo sve uglavnom videli
 
Za ovo ces dobiti reputaciju:super:
:heart:Kostunica:heart::D
On je sasvim druga prica.;)

Koštuničin patriotizam je lagano tanjio
trajanjem funkcija koje je nosio.
Taj "patriotizam" bio je višestruko manji kada je odlazio sa funkcija,
od onog salonskog, plasiranog u reklamne svrhe, kad se nametao kod naroda..
Bio sam njegov fan na početku, a onda me je polagano ubedio da grešim...!
Tanjila se ta "ljubav" poput njegovog patriotizma...
Nadam se da se ovoga puta, sa Boškom, to neće ponoviti ?!
To ti je isto kao kod izbora američkih predsednika...
Mi se Srbi redovno stavljamo na stranu jednog, navijamo i kada bude izabran
radujemo se kao da nam je on rod rođeni...
A, on, kasnije, nam jeb'e malo mater, bumbarduje, ruši, ubija decu i nevine građane...!
Nobelovu za kreatora izreke - KUR'VA POLITIKA !
 
E. al se razvodio, zato ga ja nikad necu birati, ne volim te postene pravoslavce koji se razvode.
A i ne bih ga ni inace birala samo zato sto ti potenciras a je on Srbin pravoslavnog roda. To mene ne zanima., a cenim ni vecinu biraca
po Srbiji.Da nije mozda i Seselj krsten? A ti si ga birao? Ili onaj zlocinac Arkan? Sve su to necastive spodobe, a sad za ovog Obradovica
malo je cudno da je em krsten, em mlad, em se razvodi ovako po kratkom postupku.

Ima brašna u toj pogači !
Jedan od razloga zašto je Vučić uspeo.
I Boris Tadić.
Razvodili se...
A, zašto je Čeda mandov pro'po ?
Nije se razvodio.
Štanco decu i davao im imena iz svemira !
Svemirska Srbija....a Cigani udaraju po olucima i kablovima.
A imućniji i po nosurdama !
 
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU

Originalno gledano, Šešelj je u pravu kada kaže da je on ljotićevac, ali Obradović je prošao kroz određenu transformaciju u pravog političara u međuvremenu, što uključuje i određeno prilagođavanje stavova. Rekavši to, biračko teko na koje ciljaju i dalje prikuplja krajnju srpsku desnicu prvenstveno, pa tako i ljude koji smatraju Ljotića i Nedića velikim žrtvama i dele određena njihova politička stanovišta.

Naravno, ključna razlika, zbog čega mnogim pojedincima iz krajnje desnice (Obraz, Nacionalni stroj, čitaoci Stormfronta itd) Dveri nisu najomiljeniji izbor, već ih uz gorku knedlu u grlu prihvataju jeste odsustvo bilo kakvih tragova antisemitizma kod njih, barem u zvaničnoj retorici.

Ono što mogu da kažem o Bošku lično jeste da je dobar momak; oko nekih stvari oko Ljotića se ne bismo složili, ali to je to. Deli konzervativne vrednosti, pa takva mu je percepcija i o porodici i njenoj važnosti, a to što mu propade brak je to što je bio klinja kada je uleteo u njega.

Program je kod svih stranaka najmanje bitan, zato što se retko koja njega pridržava. To su mrtva slova na papiru, kod nas barem. :mrgreen:

Ne znam o Vladimiru Dimitrijeviću dovoljno mnogo da bih mogao iznositi ocenu kao o javnoj ličnosti.

Ono što mogu reći jeste da nisam ubeđen u teorije zavere o njihovoj infiltraciji sa zapada sa namerom da se preotmu glasači patriotskog opredeljenja. Čak i da je bilo intervencije, za šta dopuštam da je moguće, svaki mudri političar svaku pomoć iskoristi zato što je pametan da se okoristi, pa onda odleprša dalje (koliko soroševaca po platnom spisku na svetu ima, a ni pola od toga nisu ideološki soroševci...ne kažem da je Soroš imao veze sa dverjanima, naprotiv, već samo povlačim određenu paralelu).

Rekavši to, mislim da su Dveri u teškoj situaciji i propadajuća stranka. Oni su bili in neko vreme, kada su skoro samostalno prešli cenzus, a sada su na jedvite jade prešli uz pomoć DSS-a, dok im sada ponestaje koalicionih partnera. Obnavljanje koalicije sa DSS-om, ovakvim kakav je sada, neće im biti dovoljno na sledećim parlamentarnim izborima da obezbedi cenzus. I pri tome nalaze se u teškoj situaciji, jer je saradnja sa SRS apsolutno nemoguća, dok su zbog evroskepticizma i protivljenja integracijama sa Zapadom podigli zid između sebe i ostatka opozicije koji ne deli takva mišljenja.
Za sada, kako stvari stoje, posebno kada su se pojavile nešto novije ličnosti kao npr. Janković ili Preletačević, a Jeremić ušao u direktniju politiku, čime su istisli nešto starije nove face u opoziciji kao Radulović i Obradovića, nalaze se u strašno teškoj poziciji da im ovo bude prvi i poslednji saziv u kojem će imati svoje narodne predstavnike u parlamentu.
 
Poslednja izmena:
quote_icon.png
Оригинал поставио gossca

Za ovo ces dobiti reputaciju:super:
:heart:Kostunica:heart::D
On je sasvim druga prica.;)


Koštuničin patriotizam je lagano tanjio
trajanjem funkcija koje je nosio.
Taj "patriotizam" bio je višestruko manji kada je odlazio sa funkcija,
od onog salonskog, plasiranog u reklamne svrhe, kad se nametao kod naroda..
Bio sam njegov fan na početku, a onda me je polagano ubedio da grešim...!
Tanjila se ta "ljubav" poput njegovog patriotizma...

Nadam se da se ovoga puta, sa Boškom, to neće ponoviti ?!
To ti je isto kao kod izbora američkih predsednika...
Mi se Srbi redovno stavljamo na stranu jednog, navijamo i kada bude izabran
radujemo se kao da nam je on rod rođeni...
A, on, kasnije, nam jeb'e malo mater, bumbarduje, ruši, ubija decu i nevine građane...!
Nobelovu za kreatora izreke - KUR'VA POLITIKA !

Бојим се да си донео тотално погрешне закључке... ја сам у животу једино увек гласао за Коштуницу јер сам га упознао и лично а и знам његову породицу са Дорћола....
Коштуница никада није био продана душа - нити га је ико икада могао купити..... он је био опседнут ЗАКОНИМА и ПРАВИЛИМА а не ВЕЛЕИЗДАЈОМ или ПРОДАЈОМ ДУШЕ....... али никако није у томе успевао... тј. увек су га жути надгласавали..... и на крају - ЈЕДНОСТАВНО СЕ ПОВУКАО јер је схватио да са олошем не може да изађе на крај............
 
On je izjavio da je prvo srbofil, pa onda rusofil.
Mislim da je samo hteo da kaze da na prvo mesto stavlja svoj narod, pa onda Ruse.

Па нормално! Нормалан човек, нормалан крштени православни СрбИН !!! :ok:

Руси њему и нама не требају. Нема Србина без Србина!
 

Back
Top