Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Da li je Bosko Obradovic patriota ili izdajnik?

  • Patriota

  • Izdajnik

  • Nesto izmedju

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mjok. 'Ocu da kazem da je podela na patriote i izdajnike nelogicna. Demagoski cirkus. Zavođenje naroda. Dobrog.

Ne mozes ti sad nas da menjas posle toliko vekova... mi to na nasem jeziku tako definisemo, kratko, jasno i precizno.
Vecina ovde zna na sta tacno se misli, a mozemo da udavimo ljude i definicijama, opet ce biti isto.:D
Po tvojim definicijama, kakav je tvoj odgovor? Zanemari anketu, ako ti bas toliko bode oci i jednostavno reci sta mislis o njemu.
Eto:super:Nasli smo resenje:super:
 
patriota vernik dobar covek

Podrzavam i njega i Dveri.

- - - - - - - - - -

Bosko se izjasnjava kao veliki vernik, bar sam ja tako shvatila.

ne izjasnjava se nego jeste Hriscanin i zivi hriscanski

Nije bitno sta ko kaze vec sta i kako ko radi

Npr na recima su i Vucic i Dacic patriote ali na delima su mega izdajnici i sluge NATO okupatora
 
Zahvaljujem.

Definisi sad nacionalne interese. Napisi mi sve sto znas o njima. Ko ih definise, po kojem obrascu, menjaju li se s vremenom?
Ma nacionalni interesi stvar su 19.veka, budjenja naroda, stvaranja nacija.
Medjutim ( iako ja nikada ne biram te opcije, ni u Nemackoj ni u Srbiji) dobro je da postoje ljudi kao sto je Obradovic jer su svakom drustvu
potrebne barem cetiri opcije ako i kad izlaze na izbore.
Obradovic ima svoju pricu, nekome se svidja, nekome ne, ali u svakom je slucaju njegova prica i normalnija i nekako prihvatljivija od price ove jegulje
po imenu Vucic koga ne mozes da uhvatis ni za rep ni za glavu jer uvek izmigolji i pre nego sto uopste i pokusas da ga hvatas.
 
Ja sam spominjala i izgled, u smislu da Bosko dobro izgleda, bolje se oblaci, ima bolji nastup, imidz.
Jedna zenska osoba mi je rekla da joj je to nebitno.
Zvuci povrsno, ali ja mislim da je bitno...Izgled je veoma bitan kod politicara.. Emmanuel Macron potrošio 26,000 evra na šminku:lol:
Ljudi i svesno i nesvesno odlucuju i po izgledu i nastupu lidera i javnih licnosti.
Naravno, to nije presudno, ali ima uticaja.
 
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU

Ne znam sta da kazem, ne volim kao prvo te podele na patriote i izdajnike, jer tek vreme pokaze ko je bio kakav, ali ne kratko vreme.

Drugo, njegov porodicni zivot (privatni) me ne interesuje, a danas ima i svakojakih zena ili jednostavno neko neslaganje dublje u braku, i ne mora uopste da znaci da je on kriv.

Trece, ne interesuje me "sta ljudi govore" nikad jer kad bih se time rukovodila nikad ni zakoga ne bih glasala, jer ima i zlobnih ljudi.

Sve u svemu, meni deluje kao cestit covek, ali se ne slazem u potpunosti s njegovim programom, jer ima ideje slicne kao Tihi (mozda ne bukvalno) a to je da neozenjeni i neudati placaju porez (pa eto kazes, on se razveo, znaci da i on sada treba da placa porez, sto sigurno da je shvatio da je to budalastina).

Gledala sam doduse jedan spot, video pre oko godionu dana sta je neki njegov bivsi saradnik pricao o njemu, ali iskreno, kad tako nesto vidim, ja jos brze zaboravim jer polazim od toga da je gori onaj koji ogovara (javno) nego ko i gresi i da istina izbije na videlo i bez tog "otvaranja ociju".
 
Ne znam sta da kazem, ne volim kao prvo te podele na patriote i izdajnike, jer tek vreme pokaze ko je bio kakav, ali ne kratko vreme.

Drugo, njegov porodicni zivot (privatni) me ne interesuje, a danas ima i svakojakih zena ili jednostavno neko neslaganje dublje u braku, i ne mora uopste da znaci da je on kriv.

Trece, ne interesuje me "sta ljudi govore" nikad jer kad bih se time rukovodila nikad ni zakoga ne bih glasala, jer ima i zlobnih ljudi.

Sve u svemu, meni deluje kao cestit covek, ali se ne slazem u potpunosti s njegovim programom, jer ima ideje slicne kao Tihi (mozda ne bukvalno) a to je da neozenjeni i neudati placaju porez (pa eto kazes, on se razveo, znaci da i on sada treba da placa porez, sto sigurno da je shvatio da je to budalastina).

Gledala sam doduse jedan spot, video pre oko godionu dana sta je neki njegov bivsi saradnik pricao o njemu, ali iskreno, kad tako nesto vidim, ja jos brze zaboravim jer polazim od toga da je gori onaj koji ogovara (javno) nego ko i gresi i da istina izbije na videlo i bez tog "otvaranja ociju".

Sad je ozenjen.
"- Tada sam bio razveden, to je bilo posle tragičnog kraja prvog braka, koji sam pokušavao da spasem na sve načine, ali bezuspešno. Mislim da se u našem društvu malo spominju samci i razvedeni ljudi i njihove životne teme i da smo malo svesni koliki je razvod problem. Ja sam imao mnogo sreće, bog me je pogledao i usmerio na Juliju - navodi zaljubljeni Obradović i dodaje da je sada ponovo celovit i porodičan čovek."
http://www.alo.rs/bosko-julija-me-je-preporodila/65903
 
Poslednja izmena:

Pa rekla sam vec, privatni zivot me ne interesuje, izgled jos manje (ne smatram da izgleda lepo, ali ni nesto pak ruzno, nije moj tip da tako kazem, ali meni to i ne znaci i ne rukovodim se time kod glasanja jer to je plitko), ali sigurno da ljudi ne bi smeli ni olako da se po drugi put vencavaju jer isto tako brzo iz braka mogu da izadju. No, nije pravilo, i opet kazem, nebitno sve u svemu.
 
DH7WD2zXsAEmw6p


Русофилија није родољубље! Напротив :besan2:
 
Ne mozes ti sad nas da menjas posle toliko vekova... mi to na nasem jeziku tako definisemo, kratko, jasno i precizno.
Vecina ovde zna na sta tacno se misli, a mozemo da udavimo ljude i definicijama, opet ce biti isto.:D
Po tvojim definicijama, kakav je tvoj odgovor? Zanemari anketu, ako ti bas toliko bode oci i jednostavno reci sta mislis o njemu.
Eto:super:Nasli smo resenje:super:

To je vec prihvatljivo resenje :per:

Bosko je prosecna politicka nistarija zato sto svesno (ne verujem da je toliko glup) predlaze kejnzijanisticke ekonomske mere. To je nesto sto bi se moglo okarakterisati kao izdaja. Udar na svaciji novcanik. Taj udar, podrazumeva se, povlaci za sobom odliv mozgova i svasta nesto krajnje negativno po Nacionalni Interes.

Nacionalizam naprosto mora biti merljiva drustvena pojava. Ne mozemo se nadvikivati o tome ko je nacionalista, ko nije. Ekonomska politika je stoga odlicno merilo patriotizma.
 
Pa rekla sam vec, privatni zivot me ne interesuje, izgled jos manje (ne smatram da izgleda lepo, ali ni nesto pak ruzno, nije moj tip da tako kazem, ali meni to i ne znaci i ne rukovodim se time kod glasanja jer to je plitko), ali sigurno da ljudi ne bi smeli ni olako da se po drugi put vencavaju jer isto tako brzo iz braka mogu da izadju. No, nije pravilo, i opet kazem, nebitno sve u svemu.

Postujem tvoje misljenje, ali ja mislim drugacije.
Ako ce neko dobiti nase glasove, onda moramo znati sto vise o njemu.

- - - - - - - - - -

To je vec prihvatljivo resenje :per:

Bosko je prosecna politicka nistarija zato sto svesno (ne verujem da je toliko glup) predlaze kejnzijanisticke ekonomske mere. To je nesto sto bi se moglo okarakterisati kao izdaja. Udar na svaciji novcanik. Taj udar, podrazumeva se, povlaci za sobom odliv mozgova i svasta nesto krajnje negativno po Nacionalni Interes.

Nacionalizam naprosto mora biti merljiva drustvena pojava. Ne mozemo se nadvikivati o tome ko je nacionalista, ko nije. Ekonomska politika je stoga odlicno merilo patriotizma.
Ili evo ti link:
https://dveri.rs/ekonomska-resenja
ekonomija.jpg
 
Pa ja nisam nejgov glasac odmah da kazem (dok neki iz moje porodice jesu) tako da me ne zanima do detalja. U svakom slucaju to nije zbog izgleda nego sbog onoga sto zastupa.

Nisam ni ja. Samo mi je postao zanimljiv. Jedva cekam da cujem sta nasi ljudi sa krste misle:super:
Mi smo ovde ipak retko gresili:lol:
Ozbiljno, ističe se, zasluzuje paznju, mislim da ce je i imati u buducnosti.
Sazreo je.
 
Nisam ni ja. Samo mi je postao zanimljiv. Jedva cekam da cujem sta nasi ljudi sa krste misle:super:
Mi smo ovde ipak retko gresili:lol:
Ozbiljno, ističe se, zasluzuje paznju, mislim da ce je i imati u buducnosti.
Sazreo je.


Ozbiljan je i treba biti odsecan i jasan, ali ne kao da si najpametniji, i mislim da ima jos mnogo toga da uci....medjutim za sada ima arogantan nastup i misli da sve zna sto nije dobro, na stranu sto je to sujeta a ja sujetne ljude ne volim (jer smatram da sujeta skodi ucenju i razumevanju stvari).
 
Poslednja izmena:
Ozbiljan je i treba biti odsecan i jasan, ali ne kao da si najpametniji, i mislim da ima jos mnogo toga da uci....medjutim za sada ima arogantan nastup i misli da sve zna sto nije dobro, na stranu sto je to sujeta a ja sujetne ljude ne volim (jer smatram da sujeta skodi ucenju i razumevanju stvari).

Mislim da on misli da je potrebno da bude napadniji, jer je to jedini nacin da bar na kratko sklonis AV na stranu.
Situacija je takva, AV je "prenaglasen", ako si tih i skroman, jednostavno ces proci neprimetno.
 
Mislim da on misli da je potrebno da bude napadniji, jer je to jedini nacin da bar na kratko sklonis AV na stranu.
Situacija je takva, AV je "prenaglasen", ako si tih i skroman, jednostavno ces proci neprimetno.

Pa ja mislim da mlataranje rukama ne skrece paznju na pravi nacin a npr. evo Sasa Jankovic koji jeste nekako tih i mozda cak i pomalo bezlican ovako za sire narodne mase, ipak je dobio najvise posle Vucica. Tako da, nije pravilo, ali uopste.
 
Poslednja izmena:
Pa ja mislim da mlataranje rukama ne skrece paznju na pravi nacin a npr. evo Sasa Jankovic koji jeste nekako tih i mozda cak i pomalo bezlican ovako za sire narodne mase, ipak je dobio najvise posle Vucica. Tako da, nije pravilo, ali uopste.

Ispod Mire 100 djavola vire:D
Taj njegov mir mi je oduvek delovao lazno.
Vise volim ljude koji su i mirni, ali i lupe i pobesne i zgrese i oproste, od onih koji su prividno mirni i stalozeni, a osecas da ima nesto dublje ispod te maske.
 
Ispod Mire 100 djavola vire:D
Taj njegov mir mi je oduvek delovao lazno.
Vise volim ljude koji su i mirni, ali i lupe i pobesne i zgrese i oproste, od onih koji su prividno mirni i stalozeni, a osecas da ima nesto dublje ispod te maske.

Pa mozda on nije bas najpametniji, ali ne verujem da je lazan taj njegov mir, cini mi se da je pravi i da ne glumi. S druge strane i on je nedovoljno afirmisan, nedovoljno definisan, tako da...mozda i ostaje ta mogucnost koju si rekla da ko zna sta stvarno namerava, ali kazem za sada mi ne lici na takvog, lici mi na stabilnu osobu.

Pa seti se Kostunice, on je bio bas najmirniji ali njegova rec se najdalje cula.
 

Back
Top