Bosko Obradovic je patriota ili izdajnik?

Da li je Bosko Obradovic patriota ili izdajnik?

  • Patriota

  • Izdajnik

  • Nesto izmedju

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Vole ljudi sprdnju, a on je pogodan.

.


А ево како спрдња изгледа у "рил лајф":

Junker u pismu otkrio: Srbija ulazi u EU 2025?

И то са знаком питања, што значи - не мора да значи!

У данашње време када не може да се предвиди ни шта ће да буде посла две године, нама се ова шаргарепа савља на штап дугачак осам година, са неизвесним исходом.

Ја се питам да ли ико овде има довољно поноса да каже једноставно:

У реду, покушали смо, али је та цена за нас превисока.

Потражићемо друга решења.

И упослити све што овде има стварни капацитет и интегритет, а не (уз дужно поштовање) некакве Брнабиће и сличне аутсајдере.

Да ли је могуће да се Србија свела на једног политичког приправника на месту председника и оно што он каже?

Осим Бошка Обрадовића, ја не видим никог у Србији ко ова питања поставља.

Пораз ће нам будуће генерације опростити, али глупост и кукавичлук никада.


.
 
Poslednja izmena:
.


А ево како спрдња изгледа у "рил лајф":

Junker u pismu otkrio: Srbija ulazi u EU 2025?

И то са знаком питања, што значи - не мора да значи!

У данашње време када не може да се предвиди ни шта ће да буде посла две године, нама се ова шаргарепа савља на штап дугачак осам година, са неизвесним исходом.

Ја се питам да ли ико овде има довољно поноса да каже једноставно:

У реду, покушали смо, али је та цена за нас превисока.

Потражићемо друга решења.

И упослити све што овде има стварни капацитет и интегритет, а не (уз дужно поштовање) некакве Брнабиће и сличне аутсајдере.

Да ли је могуће да се Србија свела на једног политичког приправника на месту председника и оно што он каже?

Осим Бошка Обрадовића, ја не видим никог у Србији ко ова питања поставља.

Пораз ће нам будуће генерације опростити, али глупост и кукавичлук никада.


.
Ovaj dogadjaj sa Pinkom zvuci kao poruka:"Evo, ovako ce proci svi oni koji se kace sa Vucicem i njegovim poltronima".
Tesko je gledati na Boska kao na izdajnika u svetlu ovih dogadjaja i medijske hajke protiv njega, a koja mu se dogadja samo zato sto se usudio da dirne u neprikosnovenost pojedinaca.
Dirnuo je osinjak i sad snosi posledice.
Pitao je ono sto ne sme da se pita.
Ja sam protiv nasilja, ali ovo sve deluje kao rezirano, lazirano i podmetnuto.
 
Ovaj dogadjaj sa Pinkom zvuci kao poruka:"Evo, ovako ce proci svi oni koji se kace sa Vucicem i njegovim poltronima".
Tesko je gledati na Boska kao na izdajnika u svetlu ovih dogadjaja i medijske hajke protiv njega, a koja mu se dogadja samo zato sto se usudio da dirne u neprikosnovenost pojedinaca.
Dirnuo je osinjak i sad snosi posledice.
Pitao je ono sto ne sme da se pita.
Ja sam protiv nasilja, ali ovo sve deluje kao rezirano, lazirano i podmetnuto.

Да није издао Владику Артемија, сад се не би малтретирао са "Пинком".
Да није окренуо леђа Владици у одсудном часу, настао би један незадрживи покрет против унијата, "бизнисмена" И МАСОНЧИНА у врху СПЦ, али и против власти.
Бошко би данас био премијер, а Владика Артемије - патријарх.
 
Zanima me vase misljenje. Otvorite srce i dusu:super:
On deluje kao pravi muskarac, patriota, vernik... Da li je sve to bas tako? Ne znam sta da mislim o njima, jer njihov program je slican mojim stavovima, ali opet neke stvari me zbunjuju.

- Sta kazu ljudi iz Cacka o njemu? Jasno mi je da "nikad ne mozes biti prvi u svom selu", ali mozda oni znaju nesto vise od stvari koje mozemo naci po netu.
- Zanima me zasto se razveo od prve zene, jer je izjavio da je ucinio sve da spasi taj brak, sto navodi na zakljucak da je ona vise kriva.
- Sta mislite o njihovom programu?
- Sta mislite o ljudima koji su im dali podrsku, recimo... Vladimir Dimitrijevic?
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/663762/Bosko-Obradovic-Kosmet-vazniji-od-ulaska-u-EU

Патриота.
 
Patriota.

Vucic je izdajnik.

De jure priznao nezavisnost Kosova i povukao drzavne institucije SRbije sa Kosmeta

Radi aktivno na de fakto priznanju Kosova , i brisanju istog iz ustava Srbije

Usao u koaliciju preko svoje stranke na Kosmetu tzv "Srpske Liste" u koaliciju sa najvecim neprijateljima srpskog naroda ubicama i krvnicima - Ramusom Haradinajem, Hasimom Tacijem i Bedzetom Pacolijem
 

Back
Top