Boris Tadić gradi Islamski centar u Beogradu!

Da li je zbog ovoga Boris Tadic izdajnik srpskog naroda i njegovih interesa?

  • DA

  • NE

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa to je normalno . Svako ko je ziveo sa vama ili blizu vas , tj svako ko je imao nekog veceg dodira sa vama bosnjackim muslimanima - zna kakvi ste . I ne voli to sto je uspeo da upozna i vidi.

Боже, Тихи, што се чудиш речима овог Примуса?

Па није чудо што он говори да су јањичари били елита, замишља човек да је он сам потомак једног таквог "елитног".
Сви би да буду нека елита, не верујем да би му пријало да зна да му се бабо одрекао вере због вечере... :lol:
 
Боже, Тихи, што се чудиш речима овог Примуса?

Па није чудо што он говори да су јањичари били елита, замишља човек да је он сам потомак једног таквог.
Сви би да буду нека елита, не верујем да би му пријало да зна да му се бабо одрекао вере због вечере... :lol:

a cega se tvoj babo odreko kad je preso u hriscanstvo`? :)
 
Zasto svakog Papu,pregledaju da li je musko?

U devetom veku jedna žena je postala papa. Ona je od 858. godine bila gospodar Rima, sveta i raja i vladala pod imenom Jovan (Ivan) VIII dve godine, pet meseci i četiri dana.
Svetu papsku službu završila je tako što je na svet donela dete za vreme procesije u Romu pred zgranutom gomilom koja je zapanjeno posmatrala kako se papa porađa.

Nakon ovog skandala, kaže dalja priča, papa Benedikt ustanovio je običaj da se preko probušene stolice proverava pol budućeg pape. Probušena stolica od crvenog mermera trebala je da omogući biračima da se pregledom i dodirom uvere u papinu muškost. Tek nakon takve provere Hristov namesnik je mogao da preuzme Petrove rajske ključeve. Ta jedinstvena svetkovina postojala je sve do XVI veka. Kada nije bilo sumnje o papinom polu, čuo bi se uzvik:"Imamo muškarca za papu!!!", što su Rimljani kasnije skratili samo na "habet" čime se izražava sigurnost u pol izabranog.
 

Boga mi je i tu...još kako...
U Subotici su samo muslimani imali ptavo da imaju zidane kuće, a hrišćanima je to bilo zabranjeno. Živeli su u zemunicama, i trpeli su strašne turske zulume. Nakon 150 godina tih zuluma Švabe, Mađari i Srbi su poterali Turke na buljuke. Zatrt je svaki trag turskog i muslimanskog boravka, kao da ih nikada tu nije ni bilo.
 
znaci ...dobicemo u srbiji muslimanski centar...pa ja...od daleko su do sada pravili planove i strategiju...redno im je bilo pripomoci da se priblize tamo odakle su nekad sa mnogo srpske krvi proterani...ne znam koliko jos treba da zivim i da ucim pa da shvatim pojedine poteze srpskih politicara...i ovo u opste ne razumem...PA JEL SVAKA ZEMLJA IZ SVETA KOJA JE HTELA IMA AMBASADU U BEOGRADU...??? i koja je potreba za ovakvim stvarima...????
 
Boga mi je i tu...još kako...
U Subotici su samo muslimani imali ptavo da imaju zidane kuće, a hrišćanima je to bilo zabranjeno. Živeli su u zemunicama, i trpeli su strašne turske zulume. Nakon 150 godina tih zuluma Švabe, Mađari i Srbi su poterali Turke na buljuke. Zatrt je svaki trag turskog i muslimanskog boravka, kao da ih nikada tu nije ni bilo.

ne zna on nista.

mislim i suvise bi bilo ocekivati da jomini poznaje istoriju balkana iz 17 i 18 veka

kad su nakon velikog rata oslobodili sve te krajeve od Turaka, Habzburzi tj Madjari Svabe i Srbi su ko sto si rekao zatrli sve sto je bilo tursko . U celoj Madjarskoj Vojvodini i Hrvatskoj nije ostalo niti jedne jedine dzamije.
 

Back
Top