Kliničko bolnički centar Banjica - danas

mario80

Legenda
Poruka
64.126
Autorska tema
Čekaonica pretvorena u crkvu, zakazuje se online, ulazi preko reda.

Iako smo zakazali online i čekali ceo dan - uopšte nismo stigli do doktora na pregled. U doba sfrj nije bilo zakazivanja i svi su bili pregledani.

IMG-8fd28508b502059b0e174507f1a0aec7-V.jpg
IMG-149e4efed328e9446bd548a0c49a276a-V.jpg
 
Ниси ти Брате био на ВМА.
Ја био пре 5 година,око породичног једног Проблема боравио ту около,унутра добрих 5+ Сати.
То смрди,смрди да не могу ти опишем тако да сам био приморан да сваких 2 минута изађем напоље добрих 200 мт.
Како ти силни, престижни Доктори(тамо ,ваљда) и остало Особље могу да раде тамо у таквим Условима..мени није јасно.
 
Ниси ти Брате био на ВМА.
Ја био пре 5 година,око породичног једног Проблема боравио ту около,унутра добрих 5+ Сати.
То смрди,смрди да не могу ти опишем тако да сам био приморан да сваких 2 минута изађем напоље добрих 200 мт.
Како ти силни, престижни Доктори(тамо ,ваљда) и остало Особље могу да раде тамо у таквим Условима..мени није јасно.
вма је незналице на 200 метара од клинике за ортопедију на бањици

исти су услови чекања. ужасно јесте али ту на преглед долазе сви из целе србије када те ''ортопеди'' из рецимо новог сада упуте тамо јер су тамо најбољи стручњаци и услови...

е сад што је тамо ужасно еби га... наша слика и прилика

гужве су јер ту долази цела србија на преглед
 
изгледа те нису заЛЕЧИЛИ како доликује...
мораш још 2 пута:lol:
моје кости су нарушене у снегу у три зиме на озрену. када са 21 22 23 године газиш до појаса снег или спаваш ноћима на отвореном у снегу, месецима, и газиш босну и кривају ријеку у зиму то те стигне као залог у годинама после четрдесетих. добро сам и жив.
 
Poslednja izmena od moderatora:
моје кости су нарушене у снегу у три зиме на озрену. када са 21 22 23 године газиш до појаса снег или спаваш ноћима на отвореном у снегу, месецима, и газиш босну и кривају ријеку у зиму то те стигне као залог у годинама после четрдесетих. добро сам и жив.
Какав сад Озрен?
Зар Ви партизани не прелазите Игман ко од шале,оно."Издржи друже,рањен си,издржи,још само мало,па смо на слободној Територији"?
Значи и ту нас је Вељко Булајић(недавно преминули),лагао?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Какав сад Озрен?
Зар Ви партизани не прелазите Игман ко од шале,оно."Издржи друже,рањен си,издржи,још само мало,па смо на слободној Територији"?
Значи и ту нас је Вељко Булајић(недавно преминули),лагао?
озрен- слепче који си као и цела ти фамилија прдуцкао под јорганом током рата у босни прескочивши бригу за нађ народ преко дрине. да имаш образа не би се брукао и вређао оног ко је крварио гаће на озрену.
 
Da zanimljiva je odrednica hitna....
U BG je hitna mahom hitna...sto je vazece za centar grada....Cujemo da se zdravstveni centri prepucavaju ko je cija nadleznost...

Ali za razliku od politike gde narod zeli da zivi bolje, ovo sigurno ne zeli da bude bolje....nego sta bude bice uz minimalno napora, tj srpski princip ako dodje stani pani , kako mi bude...

Ja tu ne smem da se mesam srpskom nacionalnom mentalitetu...odavno mi je jasno da sve sto kazem je suprotno od njihovog dobrog..
Tako da sam najbolji primer i dokaz da ljudi vole nered i neuredjenost i da nema teorijske sanse da ljudi osete naklonost ka redu i dobrom funkcionisanju..
 
озрен- слепче који си као и цела ти фамилија прдуцкао под јорганом током рата у босни прескочивши бригу за нађ народ преко дрине. да имаш образа не би се брукао и вређао оног ко је крварио гаће на озрену.
Ти као да ниси нашао своје Место у координантном систему Конфузије
па ти се мути ,
а и фамилија ТВОЈА прима мало више и Голова и Кошева него што је то нормално :lol:
 
Kapetanmark je posebna priča, ona mučenička kome je i gomno slatko ako je srBsko. Pomrači mu se um i samo mljacka :mrgreen:
Немој ти рват из круга двојке да сереш.
Кад дође стани -пани,ја ћу увек да будем уз Капетана.
Ако теби смета то сбрско гоувно-ти пали у твоје Загорје.
Кад су се твоји населили у круг двојке,причај нам?
 
Autorska tema
Čekaonica pretvorena u crkvu, zakazuje se online, ulazi preko reda.

Iako smo zakazali online i čekali ceo dan - uopšte nismo stigli do doktora na pregled. U doba sfrj nije bilo zakazivanja i svi su bili pregledani.

Pogledajte prilog 1549359Pogledajte prilog 1549360
Sta su radili ortopedi u SFRJ, imali jedan i po ultrazvuk na 100.000 ljudi dok te posalju kod tehnicara da ti namesti gips za kog su bajali u pasulj kakav prelom je u pitanju?
 
Sta su radili ortopedi u SFRJ, imali jedan i po ultrazvuk na 100.000 ljudi dok te posalju kod tehnicara da ti namesti gips za kog su bajali u pasulj kakav prelom je u pitanju?
Radili radili u sfrj meni operisali skočni zglob trostruki prelom a ovi danas ne rade ništa. Nisam ja u pitanju već starica od gotovo 90 godina koja nije ni stigla na red kod doktora. SRAMOTA ŽIVA!
 

Back
Top