Biti strateg ili jednostavno...let it go!

a poznajemo i masu onih koje su oprostile pa se sada muzic jebucka sa svakom zenkom koja naidje....

orgazmin čak i ne traži oproštaj :shock:
on traži da devojka ne sazna da on ima ženu. . .
bem ti. . . :-(

al mi se čini da je orgazmin najveći problem sad naći stan srediti sebi život i to. . .
nešto dobih utisak da ne pati mnogo za njim...
i to je dobro...

a meni od ove priče knedla u stomaku. . .
a i od moje, a i zbog lusi lusi. . .
 
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????
Pa ti si udata :shock:
 
josh si tu?
ja bi odawno otishla...
nisam struchna da dajem sawete na owakwu temu ali opet...ne bi na twom mestu ni min duzhe ostala sa njim...bzwz je da pokrecesh brakorazwdnu,ljutitu parnicu...ostani chowek,razwedi se sporazumno osmeh na lice i teraj dalje,ne daj da te lome...ili bar kad wec to rade ne moraju da wide....
 
...posle svega sto mi se dogodilo, sigurno necu da postanem inventar.....samo zelim da cujem sta drugi ljudi misle o tome, jer u ovom trenutku nemam ni 0,1% ideje kako da izadjem iz svega, sto manje povredjena...i kako da prezivim jos par meseci "cimerstva", zbog realne nemogucnosti da momentalno izadjem iz te price.....fizicki......imam trenutno mnogo preceg posla od trazenja gajbe,cimera i sl.....:|
hvala ti Zorz, odlican ti je nik!:)

Jel ti josh uvek stalo do njega i braka?
ako nije, da sam na tvom mestu opredelila bih se na bolniji ali brzi put.
 
Iz mog tupog ugla...

... odavno vec tvrdim da je brak bezvezna ustanova. Zajednicki zivot ga ne trazi.

Ovde mozes dobiti samo saosecanje i neku poskocicu, resenje, ne.

Smiri se, idi sama van, dobro razmisli, ne o prakticnim stavrima, one su orudje, vec gde te srce vuce. Napravis li ovde kompromis, ceo zivot ces se pravdati pred sobom samom i postaces dzangrizavo-dosadna, nezanimljiva i suva... Uradis li kako osecas, mozda lose prodjes, ali ces biti puna srca.

... i sretno. Ti ne dobijes tretman Kugle, previse je ozbiljno.
 
mozda nije dobar tajming za otvaranje ovakve teme, ali imam "situaciju"...
naime, vec nekoliko meseci se debelo razmisljam sta da radim sa svojim brakom, koji odavno vise nema karakteristike istog....ali, ne lezi vraze, dok ja razmisljam, gradim karijeru i postujem po Krsti, on nadje drugu ribu i krene u valjda ozbiljnu vezu sa njom...cim sam videla sms u njegovom mobu, koji se, kao slucajno, zaglavio na displeju, sve mi je bilo jasno....ima tu jos mnogo toga, ali da skratim...

...da li da momentalno pokupim stvari i iselim se iz stana, da li da sama pokrenem brakorazvodnu parnicu sa "ljutim optuzbama", da li da pokusam nesto trece...malo sam konfuzna i imam jos mnogo nedoumica, ali neke cinjenice stoje: da nemam mnogo vremena, da u par meseci moram da zavrsim neke jako bitne stvari, bez kojih ne mogu mirno u "svetliju buducnost"....

...sta da radim...sta...sta...sta???????????

ovo je bas komplikovana situacija i ne bih volela da sam u tvojoj kozi:roll:...nikada nisam bila u braku i ne mogu ni da zamislim kako to izgleda al bih sigurno pokusala da spasim sta se spasiti moze:?...samo ozbiljnim razgovorom i sto otvorenijim,mozete naci neko kompromisno resenje za vasu situaciju:roll:
 
Definitivno su smeshne te devojke/zene koje tvrde da posle jedne prevare ne bi ostale ni minut vishe! Ne reshavaju se problemi time shto se okrenu ledja. A vecina njih ce se vratiti nakon samo par telefonskih poziva od doticnog, izlaska na "kompromisnu" veceru ili shta vec... Ma dajte... nemojte biti smeshne. Naravno da se uvek dele greshke. Prevara je mahom "posledica" problema a ne "uzrok". Malo prst na celo i na razmishljanje. Dakle, sva ona pitanja : kako, zashto, zbog cega, od kada...? I treba uvek razgraniciti prevare tipa : za jedno vece i dugotrajna avantura.
Kakogod, taj tvoj jeste kreten. Mislim, nizak je!!! Prvo reshish kucni problem pa se onda lecish sa strane a ne kontra. Medjutim, predpostavljam da niste slucajno stupili u brak! Znaci da je tu bilo materjala i da ga verovatno ima i dalje. Svaka bolest ima leka (skoro svaka).

Savet : Solo dugo i unosno razmishljanje... Nishta impulsivno.
 
ajde da vidim da li sam te dobro razumela:
- ti si mislila da ti je brak los i ocekivala njegov kraj i pre saznanja za drugu ribu?
- muz te moli da ne pravis scene da mu ne bi ugrozila sanse kod te druge zene koja misli da je on slobodan?
- ti hoces da se razvedes, samo gledas da li je najbolji nacin dakidnes iz stana odmah ili malo kasnije, a u frci si sa vremenom zbog karijere (pa ti bas nije do trazenja stana itd)?

ako je brak gotov i ako tvoj muz ima novu vezu koju zeli da gradi, gledaj svoja posla. znaci - minimum smaranja, maksimum korektnosti.
ako on nije zauzet karijerom, mozda da on potrazi stan na par meseci?
 
Sve zavisi od tog vaseg odnosa pre tog otkrovenja njegove prevare...
Ako ste i tada bili u trajno poremecenim odnosima potrebno je znati za njihov uzrok i da li je moguce popraviti ili nije...ko je vise doprineo...
Sto se tice njegove prevare i nastalog potpuno besmislenog ponasanja sticem utisak da je to samo neki njegov gard i bezanje od nastale situacije u vasem braku, a isto tako vidim da ni tebi nije stalo do vase buducnosti.
Dakle, ako je postojao smisao za brak pre njegove gluposti i ako imas zelju da se boris bori se, a ako su odnosi napovratno uruseni, pakuj se i pali..jer sto se grbi rodi ni vreme ispraviti ne moze!
 
obavili smo kratak informativni razgovor u medjuvremenu...uhvatila ga je frka i moli me da ne reagujem, jer ta cica ne zna da je on ozenjen...ako ja ne reagujem, on ce ispostovati neke moje zahteve....sada ce cenjkamo kao da smo na pijaci....:|:|:|
omg, sta mi se ovo desava?!?!?!?!?!

a jel imate dece? nekako, uvek mislim da deca menjaju mnogo toga, posebno u tim "cenjkanjima".
 
Увек се шокирам како људи олако саветују развод....као: Кренула ми машна на најлонкама - бацићу их и купићу нове! Као да је брак и однос између брачних партнера нешто што је од данас до сутра, нешто што расте на свакој грани и из чега ћемо да побегнемо чим наиђе први проблемчић...

Ако сте се узели из љубави, ако међу вама још има те љубави упркос свим тренутним проблемима, онда седите за кухињски сто и не мичите се одатле (као они кардинали кад бирају папу), све док се не договорите шта је то што он жели, шта је то што ти желиш, и како видите даљи живот и будућност.

За развод увек има времена, неће он нигде побећи. Нисте се ни венчали преко ноћи, не треба ни да се разведете преко ноћи...

Мада, у свему ме збуњује овај његов безобразни захтев за тиме да се та девојка поштеди истине о томе да је ожењен...:roll: :roll::roll:
 
Као да је брак и однос између брачних партнера нешто што је од данас до сутра, нешто што расте на свакој грани и из чега ћемо да побегнемо чим наиђе први проблемчић...
U danasnje vreme jeste tako. I mnogima to izgleda sasvim normalno. Tako da mene tu nish' ne chudi.
 

Back
Top