Biskupi sa papom o skandalima

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Bio je u semsnistu kod franjevaca ili jezuita. Jao, sto je dobro.
A, ja sam imala jednog ucitelja, zvao se fra Adrian. Najpre mi je predavao italijanski, ali je bio mnogo vestiji u francuskom. On me je obozavao. Uvek mi je govorio da nosim kariranu suknjicu, a posle je poceo da nam drzi i casove fizickog. Cim preskocim kozlic on me potapse po guzi. Bile smo negde sedmi razred, pa nam je merio obim grudi. Ja sam vec tada imala prilicno razvijene grudi. On mi je onda rekao: "Pevacice, mogla bi da budes moja pomocnica. Da budes nasa casna sestra, tako bi ti lepo stajala crna boja." Ja sam mu rekla: "Vazi, fra Adriane, ali ti budi moj ispovednik i oprosti mi grehe zbog gresnih misli prema tebi." Ubrzo su ga prebacili u drugu skolu, a mene su izbacili, jer su nase prijateljstvo ocenili kao zavodjenje i to svestenika, a ne mene, koja i nisam zelela da se smuvam sa njim. I veoma sam se razljutila, jer mi se vise nije javljao. Srecom, Beni me je prihvatio.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Nije tacno da je samo jedan... isto kao sto nije tacno da je pravilo u drugim crkvama.
Moralno posrnuce drugih crkava jeste ocitije, ako na to pucas.

I svi PEDOFILI su u istom kosu. Nema razlike. Zasto ne bi bili?

..ti znas nesto vise od nas?..ajde da cujemo, daj neke dokaze..sto se tiche drugih konfesija, proguglaj malo..jedino sto se slazemo u tome da je pedogfilija odvratna, ostalo je tvoj pokusaj pljuvanja po SPC..
 
..ti znas nesto vise od nas?..ajde da cujemo, daj neke dokaze..sto se tiche drugih konfesija, proguglaj malo..jedino sto se slazemo u tome da je pedogfilija odvratna, ostalo je tvoj pokusaj pljuvanja po SPC..

Poslusaj sta narod prica, a ne stize do novina... a i od ovih sto su stigli do novina, ima jos dva slucaja... a ako nisi cuo za njih, onda ti je pisanije usmereno ka tome da pokusas da napravis to da ja blatim SPC (inace, gde to rekoh? molim citat.), iako sam decidirano rekao da se gnusam PEDOFILA. Pa makar on bio i u uniformi francuske sobarice.

I, kontradiktornost: pedofilija je odvratna... ali je Pahomije OK lik jer je iz SPC?
Pa ako ga pljujem, onda pljujem SPC, a ne neko govedo koje voli da pipka decake?
E, kad to razlucis, bice ti jasno o cemu sam pisao.
 
Onda ti ne umes nikako da brojis... cim si takav odnos postavio.
Prozvoljno odvaljivanje cifre koja bi trebalo da pokaze da je katolicka crkva u to ogrezla a u pravoslavnoj je samo jedan sporadican primer meni govori samo da se takve stvari kod njih vise osudjuju nego ovde. Neko je to pokusao kroz crni humor objasniti cinjenicom da i u tome kaskamo za Zapadom... nadam se da je tako, i da ih necemo stici. Ne u osudjivanju, vec u samom delu.
Stvar trna i balvana...

I, podjednako u mom postu podrazumeva da je dete dete, a pedofil - pedofil.
Na koju god stranu njegov krst gledao.

:klap:
 
Ja mnoge fratre koji su me muvali ne bih zvala pedofilima, nego papinim sluzbenicima. Papa je valjda neki Bogu u rimokatolicanstvu. Oni su svi bili slatki. Secam se i jednog Dalmatinca, on je Hrvat, ali se skolovao u italiji. Imao je braon odelo. Onu odoru. Imao je tako pohotan pogled. Izgledao je kao andjeo, a iz ociju se video djavo. Bio je zgodan, preplanuo, crna kosa, onako malo, usne na ruzu. Kada mi se nasmesi, a zubi dva reda bisera. I onda pocne da me mazi po obrazu, pa mi sklanja kosu i siske, malo me stipne za obraz. A ja mu kazem: "Fra Frane, hoces li da ti otpevam jedno "Zdravo Marijo" samo za tebe?" A on mi se nasmesi i kaze: "Pivacice, to cemo viceras u mojoj sobi posli svite mise." Predavao mi je geografiju, a stalno sam mastala, kako cemo otici u neku polinezijsku misiju, gde cemo se ljubiti i maziti na plazi. Inspirisana njegovim predavanjima o dalekim zemljama. On je bio jezuit i mnogo zatucan, a ja sam se smuvala sa jednim Grkom. Posle sam cula da se on smuvao sa nekim Ircem, mislim da je Bernard, ali je bio neka deduskara od 60 godina.
 
Poslednja izmena:
Ja mnoge fratre koji su me muvali ne bih zvala pedofilima, nego papinim sluzbenicima. Papa je valjda neki Bogu u rimokatolicanstvu. Oni su svi bili slatki. Secam se i jednog Dalmatinca, on je Hrvat, ali se skolovao u italiji. Imao je braon odelo. Onu odoru. Imao je tako pohotan pogled. Izgledao je kao andjeo, a iz ociju se video djavo. Bio je zgodan, preplanuo, crna kosa, onako malo, usne na ruzu. Kada mi se nasmesi, a zubi dva reda bisera. I onda pocne da me mazi po obrazu, pa mi sklanja kosu i siske, malo me stipne za obraz. A ja mu kazem: "Fra Frane, hoces li da ti otpevam jedno "Zdravo Marijo" samo za tebe?" A on mi se nasmesi i kaze: "Pivacice, to cemo viceras u mojoj sobi posli svite mise." Predavao mi je geografiju, a stalno sam mastala, kako cemo otici u neku polinezijsku misiju, gde cemo se ljubiti i maziti na plazi. Inspirisana njegovim predavanjima o dalekim zemljama. On je bio jezuit i mnogo zatucan, a ja sam se smuvala sa jednim Grkom. Posle sam cula da se on smuvao sa nekim Ircem, mislim da je Bernard, ali je bio neka deduskara od 60 godina.

Фуј гадови једни....Срам да их буде...каки су ти...фратри кроз целу историју...
А теби хвала што имаш снаге да испричаш своја искуства....
 
Poslednja izmena:

Back
Top