BEOGRAD-DRZAVA U DRZAVI

Da li je Beograd bezobrazno povlascen u odnosu na ostatak Srbije?

  • Apsolutno!

    glasova: 32 71,1%
  • Ne

    glasova: 13 28,9%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .
Почело је много раније с паролом - Трепча ради, Београд се гради!

Тако да они који покрећу овакве теме, можда нису ни свесни, шта чине и куда то води.



Ostavi se ti svoje JULOVSKE propagande. VI ste dovoljno vec unistili Srbiju. Da imate imalo STIDA I SRAMA, bar se VI ne biste javljali.
 
Znam ja šta bi vi, da razjebete srbiju na sitne opštine pa da vladate kao begovi, da presipate iz šupljeg u prazno, investirate u bambilende i terate vodu na svoju vodenicu? Takvih gluposti neće srećom biti nikad.
Svako bi da se dočepa malog komada srbije pa da srbuje? Neće ga majci ;)
 
Beogradska politika je razjebala celu Srbiju-tacka. To zna svako ko je iole iskren prema samom sebi. Ali isto tako ja ne tvrdim da smo mi ostali cvecke.

А ко чини "београдску политику"?!

Ко су ти људи?

Одакле су?

Ко их је бирао?

Почело је много раније с паролом - Трепча ради, Београд се гради!

Тако да они који покрећу овакве теме, можда нису ни свесни, шта чине и куда то води.

Ostavi se ti svoje JULOVSKE propagande. VI ste dovoljno vec unistili Srbiju. Da imate imalo STIDA I SRAMA, bar se VI ne biste javljali.

Наравно, тако типично, примитивно понашање, кад се нема ни један једини одговор на постављена питања, креће се с етикетирањем и вређањем.

Немам зашто да се стидим и срамим, јер никада нисам водила ни месну заједницу, а камоли управљала државом, нити сам била члан неке странке, а ко ће да се јавља на коју тему, нећеш ти одређивати на овом форуму! :rtfm:

Отвори приватни форум, па позови истомишљенике, па се сити испричајте, уколико уопште знате шта је дискусија! :mrgreen:
 
Da li je Beograd povlascen u odnosu na ostatak Srbije?:think:

Mislim da svi znaju na drasticnu razliku u standardu u Srbiji, ali ne bih se sada skoncentrisao sam na zarade i standard, mada je to najvaznije.


Postavljam jedno pitanje svima: ZASTO SU SVE TELEVIZIJE SA NACIONALNOM FREKVENCIJOM IZ BEOGRADA? PLUS "JAVNI" SERVIS.


Kad gledam bilo koju televiziju sa nacionalnom frekvencijom, samo pricaju o Beogradu, kao da nista drugo u Srbiji ne postoji. Beograd, Beograd, Beograd...


U SRBIJI POSTOJI JOS MESTA OSIM BEOGRADA!:rtfm:

Koliko stanovnika ima Srbija a koliko Beograd?
 
Наравно, тако типично, примитивно понашање, кад се нема ни један једини одговор на постављена питања, креће се с етикетирањем и вређањем.

Немам зашто да се стидим и срамим, јер никада нисам водила ни месну заједницу, а камоли управљала државом, нити сам била члан неке странке, а ко ће да се јавља на коју тему, нећеш ти одређивати на овом форуму! :rtfm:

Отвори приватни форум, па позови истомишљенике, па се сити испричајте, уколико уопште знате шта је дискусија! :mrgreen:



:cmok::heart:
 
Наравно, тако типично, примитивно понашање, кад се нема ни један једини одговор на постављена питања, креће се с етикетирањем и вређањем.

Немам зашто да се стидим и срамим, јер никада нисам водила ни месну заједницу, а камоли управљала државом, нити сам била члан неке странке, а ко ће да се јавља на коју тему, нећеш ти одређивати на овом форуму! :rtfm:

Отвори приватни форум, па позови истомишљенике, па се сити испричајте, уколико уопште знате шта је дискусија! :mrgreen:

Da samo ima jedna velika razlika. Ti koji su tada to pricali su mrzeli Beograd, a ja Beograd volim i samo zelim da promeni svoju nakaradnu politiku, nista vise.
smil42fc9853377b4.gif

:rtfm: :rtfm:
 
Da samo ima jedna velika razlika. Ti koji su tada to pricali su mrzeli Beograd, a ja Beograd volim i samo zelim da promeni svoju nakaradnu politiku, nista vise.
smil42fc9853377b4.gif

Ако је тако, онда немој по форуму да пљујеш Београђане, већ протествуј пред зградом Владе, Председништва, шаљи им протестне мејлове, указуј им на проблеме твоје средине, питај твоје народне посланике шта раде у Београду?
Питај их шта су учинили за свој крај?
Питај министре, сигурно их има и из твог краја, што раде све наопако!

Не нападај Београђане, то не води никуд, осим у опште расуло....
 
Ако је тако, онда немој по форуму да пљујеш Београђане, већ протествуј пред зградом Владе, Председништва, шаљи им протестне мејлове, указуј им на проблеме твоје средине, питај твоје народне посланике шта раде у Београду?
Питај их шта су учинили за свој крај?
Питај министре, сигурно их има и из твог краја, што раде све наопако!

Не нападај Београђане, то не води никуд, осим у опште расуло....


Ne napadam Beogradjane:rtfm: vec beogradsku politiku.:rtfm:


Nisam nista napisao o Beogradjanima, dok jedna forumas (iz Beograda) nije napisao KAKO MI VAN BEOGRADA NE RADIMO NISTA.:dash:
 
kome je u interesu da se ostatak srbije prazni i da se iz ostalih drzava masovno doseljava u beograd..???
gde je tu pamet..??? odgovara li to narodu srbije..??? a beogradjanima..???

O čemu ti pričaš? Kakvi doseljenici iz okolnih država? misliš na svoju skvo? Kakva masovna doseljavanja? Aj idi se brčkaj tamo u nekom potoku i isperi taj fašizam iz glave ;)
 
Ja da kopam da bi ti imao sta da zderes? Nes taj film gledati.:lol:

Živite potpuno nezdravo, sedite po ceo dan na kompjuteru a posle vam kriv beograd za sve kad od onih silnih slanina, čvaraka, kobaja i suvog mesa nabijete holesterol pa pravac beograd na stentove :lol:
Ja barem izadjem malo i vozim bajs, odem negde na piće a noću se znojim sa poštenim studentkinjama... Mučim se ko crnac u ovom Beogradu, mislite da je nama lako :mrgreen: :cool:
 
Živite potpuno nezdravo, sedite po ceo dan na kompjuteru a posle vam kriv beograd za sve kad od onih silnih slanina, čvaraka, kobaja i suvog mesa nabijete holesterol pa pravac beograd na stentove :lol:
Ja barem izadjem malo i vozim bajs, odem negde na piće a noću se znojim sa poštenim studentkinjama... Mučim se ko crnac u ovom Beogradu, mislite da je nama lako :mrgreen: :cool:



:hahaha: :hahaha: :hahaha: ...ala s......................
298ifc.gif
Laie_76B.gif
smiley-sex022.gif
 
Vidim da imaš jake argumente... Jel da idem kod tvog ili? Neka preporuka? :think:

ako mislis da cu da pristanem da uzajamno se vredjam sa tobom malo si se presao...svoje frustracije ces da resavas sa nekim drugim....mene lepo zaobidji....koliko moze covek nisko pasti da lupeta o fasizmu a istovremeno pominje i suprugu u nameri da isprovocira....kad prerastes pubertet mozda i popricamo...ajd uzdravlje..
 
Једва чекам процес децентрализације. Па да видимо на кога ће следећег да окриве, у недостатку Београда као дежурног кривца.
Што се тиче досељавања из околних земаља, та појава није била изражена само у Београду, већ и у Војводини, Крагујевцу итд.
Под број два, досељавања су махом вршена у време када је Југославија још увек постојала.
 
Poslednja izmena:
koja se ogorcena borba vodi oko opravdavanja svog dolazenja u beograd izmedju dodjosa ,beogradjana i ostalih gradjana srbije...ima mozda nade za ostatak srbije....
u zivotu nisam upoznao vise od 3-4 coveka koja su odselila iz beograda u unutrasnjost....a nisam sreo nijednog crnogorca da se odselio ne samo iz beograda nego ma gde iz srbije za crnu goru....slicno je i sa ostalima koji "nisu"iz drugih republika -drzava....
 
koja se ogorcena borba vodi oko opravdavanja svog dolazenja u beograd izmedju dodjosa ,beogradjana i ostalih gradjana srbije...ima mozda nade za ostatak srbije....
u zivotu nisam upoznao vise od 3-4 coveka koja su odselila iz beograda u unutrasnjost....a nisam sreo nijednog crnogorca da se odselio ne samo iz beograda nego ma gde iz srbije za crnu goru....slicno je i sa ostalima koji "nisu"iz drugih republika -drzava....
Не видех ни једног "дођоша" на теми. :rtfm:
 

Back
Top