BEOGRAD-DRZAVA U DRZAVI

Da li je Beograd bezobrazno povlascen u odnosu na ostatak Srbije?

  • Apsolutno!

    glasova: 32 71,1%
  • Ne

    glasova: 13 28,9%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .
A zasto svi dolaze u Beograd. Da nije mozda zato sto jedino to moze pristojno da se zaradjuje!?:rtfm:

Пре неки дан сам говорио о томе...
У Београду имате суфицит професора енглеског а у Лесковцу имате дефицит
плата иста
Лекара у Београду има суфицит у Лесковцу тог кадра нема, плата иста...
Таквих примера има колико хоћеш.
И онда ја поставим логично питање ЗАШТО СЕ ОНИ КОЈИ ДОЂУ ИЗ ЛЕСКОВЦА НЕ ВРАТЕ ТАМО, ПОСЛЕ СТУДИЈА, АКО ИМА ПОСЛА А ОЧИТО ЗА НАВЕДЕНЕ ПРОФЕСИЈЕ ИМА? ОДГОВОР
Зато што преко веза и везица нађу посао овде, сви кукају да су гладни а сви купују станове и куће по Београду (одакле бре)...
Када лекари и професори почну да се враћају кренуће на боље, а овако ако сви хоће у БЕОГРАД (сељачка посла) да би им цело село завидело што живе у Београду,
онда нема напредка, а за то није крив Београд него тај менталитет народа који живи у Србији...
Бре свима Београд крив а нико да узме мотику у шаке, како нема пара а новца за куће и станове по Београду има, за нову гардеробу, за провод...
Све што говорим говорим из прве руке.
 
Пре неки дан сам говорио о томе...
У Београду имате суфицит професора енглеског а у Лесковцу имате дефицит
плата иста
Лекара у Београду има суфицит у Лесковцу тог кадра нема, плата иста...
Таквих примера има колико хоћеш.

И онда ја поставим логично питање ЗАШТО СЕ ОНИ КОЈИ ДОЂУ ИЗ ЛЕСКОВЦА НЕ ВРАТЕ ТАМО, ПОСЛЕ СТУДИЈА, АКО ИМА ПОСЛА А ОЧИТО ЗА НАВЕДЕНЕ ПРОФЕСИЈЕ ИМА? ОДГОВОР
Зато што преко веза и везица нађу посао овде, сви кукају да су гладни а сви купују станове и куће по Београду (одакле бре)...
Када лекари и професори почну да се враћају кренуће на боље, а овако ако сви хоће у БЕОГРАД (сељачка посла) да би им цело село завидело што живе у Београду,
онда нема напредка, а за то није крив Београд него тај менталитет народа који живи у Србији...
Бре свима Београд крив а нико да узме мотику у шаке, како нема пара а новца за куће и станове по Београду има, за нову гардеробу, за провод...
Све што говорим говорим из прве руке.


Nisu plate iste o tome je rec! Sada je to preslo u ruke grada, a ne republike!


Meni je sjajan, a gde ti vidis da branim BG? :hahaha:

Stavi naocare :mrgreen:

Branis, branis.
 
Ne dodje mu na isto ko ima svoj stan tamo.

A skoro bilo u novinama, Nis je npr. najskuplji grad u Srbiji (po svemu) a na 63.mestu po platama.

Те новине немојте више читати...
МИ КОЈИ ПУТУЈЕМО по Србији а живимо у Београду, знамо цене те нас немојте убеђивати да су лажни исписи у некаквим памфлетима које Ви називате новинама истинити,
у осталом проверите и сами.
 
Пре неки дан сам говорио о томе...
У Београду имате суфицит професора енглеског а у Лесковцу имате дефицит
плата иста
Лекара у Београду има суфицит у Лесковцу тог кадра нема, плата иста...
Таквих примера има колико хоћеш.
И онда ја поставим логично питање ЗАШТО СЕ ОНИ КОЈИ ДОЂУ ИЗ ЛЕСКОВЦА НЕ ВРАТЕ ТАМО, ПОСЛЕ СТУДИЈА, АКО ИМА ПОСЛА А ОЧИТО ЗА НАВЕДЕНЕ ПРОФЕСИЈЕ ИМА? ОДГОВОР
Зато што преко веза и везица нађу посао овде, сви кукају да су гладни а сви купују станове и куће по Београду (одакле бре)...
Када лекари и професори почну да се враћају кренуће на боље, а овако ако сви хоће у БЕОГРАД (сељачка посла) да би им цело село завидело што живе у Београду,
онда нема напредка, а за то није крив Београд него тај менталитет народа који живи у Србији...
Бре свима Београд крив а нико да узме мотику у шаке, како нема пара а новца за куће и станове по Београду има, за нову гардеробу, за провод...
Све што говорим говорим из прве руке.

Tacno, svi se trte po BG -u u nekim garsonjerama samo da se ne vrate u svoj grad slucajno, jer za vecinu je "uspeh" da odu u bg, pa makar tamo bili u sobici dva sa dva i radili u kiosku.
 
Те новине немојте више читати...
МИ КОЈИ ПУТУЈЕМО по Србији а живимо у Београду, знамо цене те нас немојте убеђивати да су лажни исписи у некаквим памфлетима које Ви називате новинама истинити,
у осталом проверите и сами.

Bezi bre!:evil:
 
Nisu plate iste o tome je rec! Sada je to preslo u ruke grada, a ne republike!

Ви појма немате а зашто причате ако не знате.
Плате просветарима исоплаћује МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ,
плата иста свуда у Србији,
е и немојте више да ме нервирате зашто имате потребу да лупетате проверите нешто пе него што кажете.
Ово што сте написали је глупост највећа коју сам до сада прочитао на овом форуму.
Срам Вас било када тако лупате и ни на шта не мислите.
Плате просветара, судија, лекара, полицајаца, војника, исплаћују се из БУЏЕТА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ПРЕКО РЕСОРНОГ МИНИСТАРСТВА,
ако не верујете проверите,
али молим Вас не лупајте више.
Е подигоше ми притисак сад ћу да липше, каа тако немилосрдно лупају глупост...
 
Ви појма немате а зашто причате ако не знате.
Плате просветарима исоплаћује МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ,
плата иста свуда у Србији,
е и немојте више да ме нервирате зашто имате потребу да лупетате проверите нешто пе него што кажете.
Ово што сте написали је глупост највећа коју сам до сада прочитао на овом форуму.
Срам Вас било када тако лупате и ни на шта не мислите.
Плате просветара, судија, лекара, полицајаца, војника, исплаћују се из БУЏЕТА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ ПРЕКО РЕСОРНОГ МИНИСТАРСТВА,
ако не верујете проверите,
али молим Вас не лупајте више.
Е подигоше ми притисак сад ћу да липше, каа тако немилосрдно лупају глупост...


Lupas ti, lekar u Nisu ne prima ni priblizno isto kao u BG, profesor (nastavnik) takodje. Ima kategorija koje su presle u ruke grada, to odavno vise nije isto. Bilo za vreme Slobe, sad niej!:evil:
 
Lupas ti, lekar u Nisu ne prima ni priblizno isto kao u BG, profesor (nastavnik) takodje. Ima kategorija koje su presle u ruke grada, to odavno vise nije isto. Bilo za vreme Slobe, sad niej!:evil:

Аман жено госпођо човече ПРОВЕРИ ЈА ЗНАМ ПОУЗДАНО,
и немој да лупеташ ако нисте сигурни боље да не пишете ништа,
ПЛАТА ЈЕ ИСТА СВУДА ПОТПУНО.
 

Back
Top