Belivuk: Nisam klošar kao Vučić! Radili smo po njegovom nalogu

Znači Vučić je i opet nekome rekao NE
mnoge svetske vlade rade za klausa svaba, e evo i naseg vucica - vucic nema alternativu, slede sankcije rusima, st ce se tebi narocito svideti, a ova ustasija ce da crkne od zavisti
https://srbin.info/politika/klaus-svab-cestitao-vucicu-sa-vama-na-celu-srbija-ce/
– Честитам Вам поновни избор за председника Србије и победу Српске напредне странке на парламентарним изборима. Ови резултати су још један доказ економског и друштвеног развоја Србије под Вашим руководством. Желим Вам успех у овом новом мандату – навео је Шваб у честитки.
 
Znači Vučić je i opet nekome rekao NE

Neko bi na silu da ugura svoje pulene bar u Bgd vlast?
vucic samo zrtvuje nize od sebe, a to su ulicni kriminalci, dok velike mafijase stiti [recima: sta 'ocete nije prosvercovao 10 tona kokaina?]
a da je nekome rekao ne, to su lazi, spadaju mu gace i kod klintona, kod trampa sedi na hoklici, lize cipele merrkelki, a voli ga i klaus svab

zasto?

zato sto srbija propada, ali vi verujte da mu je toni bler bio savetnik za vase dobro, za mene ste isprani mozgovi
 
Sjecamo se mi sa istoka JNA kako su ovi preskakali ogradu i tukli narod na vec poznato skandiranje, sjecamo se i Savamale, inauguracije i jos mnogo toga.
E sad po cijem nalogu je to sve radjeno svi znamo, samo se neki prave gluvi, ludi, bezobrazni i glupi i to sve zarad sitnih interesa. Ljudi otvorite oci, predsednik je tezak dusevni bolesnik.
 
Zasto je vucic na vlasti i dalje ,to je glavno pitanje?
Зато што њему верује скоро 60% изашлих на изборе, а овом несмајнику само вас неколико са Крсте, и то само кад вам то одговара... :lol:
 
Зато што њему верује скоро 60% изашлих на изборе, а овом несмајнику само вас неколико са Крсте, и то само кад вам то одговара... :lol:
BRUTALNO!
:worth:

Ma jok bre, gleda kako se p*ederi yebu, uziva.
to svi rade, provajderi čuvaju logove po zakonu :ljutko:
 
Sjecamo se mi sa istoka JNA kako su ovi preskakali ogradu i tukli narod na vec poznato skandiranje, sjecamo se i Savamale, inauguracije i jos mnogo toga.
E sad po cijem nalogu je to sve radjeno svi znamo, samo se neki prave gluvi, ludi, bezobrazni i glupi i to sve zarad sitnih interesa. Ljudi otvorite oci, predsednik je tezak dusevni bolesnik.
a jel se sećaš TV licitacija "gubitaša"?
a gašenje banaka?
pazi, tu uopšte nisu sitni interesi mada za tudje babe zdravlje jesu...
 
a jel se sećaš TV licitacija "gubitaša"?
a gašenje banaka?
pazi, tu uopšte nisu sitni interesi mada za tudje babe zdravlje jesu...

Ne kuknjavi...

Stan do mene, komšinica koja izdaje stan, koja živi u kući na dedinju, radila je na bankarskim poslovima za velike građevinske projekte sever Afrike i bliski istok. Pričala mi je da su te investicione pare opljačkane za vreme Miloševića i Borke. Bilo je oko 60 milijardi us$. Pokupili su ih Amerikanci, (kako kaže ljudi u šarenim tregerima) a Mira je uspela da prenese u Rusiju samo 2-3 milijarde.

Žuti su nastavili, tamo gde su mogli, tamo gde je Milošević sa sps-om stao.
 
Poslednja izmena:
mnoge svetske vlade rade za klausa svaba, e evo i naseg vucica - vucic nema alternativu, slede sankcije rusima, st ce se tebi narocito svideti, a ova ustasija ce da crkne od zavisti
https://srbin.info/politika/klaus-svab-cestitao-vucicu-sa-vama-na-celu-srbija-ce/
– Честитам Вам поновни избор за председника Србије и победу Српске напредне странке на парламентарним изборима. Ови резултати су још један доказ економског и друштвеног развоја Србије под Вашим руководством. Желим Вам успех у овом новом мандату – навео је Шваб у честитки.


Ok, razumem dati više takvim pisanijem pomažeš Vučiću i državi od mene

Jer se tako stvara predstava .. e sada tanka je linija kada je to korist a kada šteta

Mrzi me da screenshot-ujem i postavljam kako su juče Bocan Hračenko i Hill stajali jedan kraj drugoga, što je poruka .. Švab sam posebi je neka priča koja more biti bidne, more biti samo mlati praznu slamu

Ono što je namenjeno EUropi nije namenjeno Srbiji...Srbija jedino ima problem da u sve to uvede i ostale Srbe i srpske zemlje a da jeoni koji su tamo -nesrbi ne oštete previše

vucic samo zrtvuje nize od sebe, a to su ulicni kriminalci, dok velike mafijase stiti [recima: sta 'ocete nije prosvercovao 10 tona kokaina?]
a da je nekome rekao ne, to su lazi, spadaju mu gace i kod klintona, kod trampa sedi na hoklici, lize cipele merrkelki, a voli ga i klaus svab

zasto?

zato sto srbija propada, ali vi verujte da mu je toni bler bio savetnik za vase dobro, za mene ste isprani mozgovi

Tog Belivuka nije kreirao ni Vučić ni Srbija .. kreiran je baš kao i Azov van Srbije i Srba

To što je govedo mislilo i živelo uuverenju nije problem ni Vučića ni Srbije, već njegove beslovesnosti
 
Od Belivuka i njegove ekipe većih klošarčina nema, što međutim ne znači da bar deo onoga što kaže nije istina. Možda i sve.
Раније сам говорио, сада понављам и то је одувек тако. Када се криминалци посвађају, све што кажу за друге је истина, а све што кажу за себе је лаж. Па и оно мало што полиција уради је резултат тога, шта мислите колики је удео хватања на делу? Веома мали. Па и то пада, када се неко моћан успротиви. Сећа ли се више ико Дачићевог "коферчета" и сличних ствари?
 
Poslednja izmena:
Ok, razumem dati više takvim pisanijem pomažeš Vučiću i državi od mene
ok, ja razumem da smo 2 sveta, ali ti zavisis od vucica, a ne ja; kako mu ja pomazem? ja sam bio za bojkot izbora, osim sto sam podrzao antivaksere, nestora i dr. jovanu..
Tog Belivuka nije kreirao ni Vučić ni Srbija .. kreiran je baš kao i Azov van Srbije i Srba
opet branis vucica! ko ga je kreirao ako ne vucic? jel su isli i radili za sns, batinali ljude i sta sve ne? za cije babe zdravlje? za SNS stranku!
Mrzi me da screenshot-ujem i postavljam kako su juče Bocan Hračenko i Hill stajali jedan kraj drugoga, što je poruka .. Švab sam posebi je neka priča koja more biti bidne, more biti samo mlati praznu slamu
srbija ulazi u nato, moras da promenis nick u nataly restnik, natasha rostova ce biti omrazeno ime, a ja u americi ne menjam ni ime ni prezime:

Вучић уводи Србију у НАТО: Купујемо француске Рафале за милијарду евра!

 
Poslednja izmena:
ok, ja razumem da smo 2 sveta, ali ti zavisis od vucica, a ne ja; kako mu ja pomazem? ja sam bio za bojkot izbora, osim sto sam podrzao antivaksere, nestora i dr. jovanu..

srbija ulazi u nato, moras da promenis nick u nataly restnik, natasha rostova ce biti omrazeno ime, a ja u americi ne menjam ni ime ni prezime:

Вучић уводи Србију у НАТО: Купујемо француске Рафале за милијарду евра!


Samo prolklamuje nezavisnost... kupujemo i odjednih i od drugih

Uzgred nama novi, nesretnim hrvatima polovni ...:zper::super:
 
Od Belivuka i njegove ekipe većih klošarčina nema, što međutim ne znači da bar deo onoga što kaže nije istina. Možda i sve.
Šta misliš, kad će gospodinu Nevolji da otkriti neku letalnu srčanu manu za koju ranije nije znao?

Uzgred nama novi, nesretnim hrvatima polovni
Mi smo uzeli polovne Migove
 
s' tim rafalima ce srbija nato clanica da ratuje protiv rusije, menjaj brze nick kao sto ti rekoh

Akoje NATO spao da Srb ratuje za njih ...neće oni još dugo

Takve izanđale fore možeš da koristiš ispred podruma pića ..zapravo ne možeš ni tamo..

isporucicete ih zapadu - to je dil za rafale... migovi ce da odu ukrama, dobijete diskaunt za nove rafale

:hehe:
 
Akoje NATO spao da Srb ratuje za njih ...neće oni još dugo

Takve izanđale fore možeš da koristiš ispred podruma pića ..zapravo ne možeš ni tamo..
da nisam ja izmislio tu vest ispred podruma pica?
natasenjka, menjaj nick u NATALY, a ja odo da dokupim dzoni vokera, dzek denijels mi ne ide nesto, a votka je zabranjena u americi kada bi se zezali

nato vas u eu lozi, mi uvozimo naftu iz rusije, i vise nego pre sankcija
 

Back
Top