Албанац убио српског ММА борца у Немачкој

Зашто рангираш вредност људског живота?
hahah ma ti malo da uzmes knjigu da naucis nesto o vrednovanju ljudskog zivota. Cijela grana ekonomske matematike govori o tome ali ovdje nije rijec o tome. Ovdje je rijec o tome da tipovi poput tebe zele svadju i raspravu pa slucaj dva pojedinca ma kako bio tragican prenose na politicka desavanja i cak izjednacavas svadju u nekoj imigrantskoj kafani sa napadom na Dodika koji je institucija RS.

ne bi rangirao da je srbin ubio albanca...
Kapetane malo objektivnosti. Ljudi razlicitih nacija se ubijaju. Eto od moje rodjake sin pucao na nekog vaseg kriminalca i jos ga kamera snimila i sta sad da svojtu neki Srboje ubije iz osvete. Ubio kriminalac kriminalca i ja treba da ga svetim i da se ljutim na druge Srbe. E ne bogami nego neka ga zale i svete njegovi

Kapetane malo objektivnosti. Ljudi razlicitih nacija se ubijaju. Eto od moje rodjake sin pucao na nekog vaseg kriminalca i jos ga kamera snimila i sta sad da svojtu neki Srboje ubije iz osvete. Ubio kriminalac kriminalca i ja treba da ga svetim i da se ljutim na druge Srbe. E ne bogami nego neka ga zale i svete njegovi
pucano na decake na badnje vece... silovana srpkinja na kosovu... pogrom nad srbima mart 2004
ubijen borac mma od siptarske p.icke

manta je vas nesrba da ste tad objektivni jel de...

Svađa zbog trebe, ovi bi odmah tenkove slali :zcepanje:
5EC36A24-9F6E-4AAA-BA87-5C0004F31A9B.jpeg

Pa meni je majka Albanka tako da ne treba religija .

Pricas gluposti . Puna Pristina Makedonaca a pravoslavci iz CG su poslom svakodnevno tamo.
Samo toliko. Ukoliko je druga strana u stanju da po sluhu razlikuje makedonski od srpskog onda su OK, inače u Prištini je nekada ubijen jedan Bugarin iz Unmika jer je na ulici mobilnim razgovarao sa svojima: ubica se posle na sudu branio da mu se učinilo da je čuo srpski - da je ubijeni bio Srbin bilo bi sve OK.

Ukoliko je druga strana u stanju da po sluhu razlikuje makedonski od srpskog onda su OK, inače u Prištini je nekada ubijen jedan Bugarin iz Unmika jer je na ulici mobilnim razgovarao sa svojima: ubica se posle na sudu branio da mu se učinilo da je čuo srpski - da je ubijeni bio Srbin bilo bi sve OK.
Je l ti to ozbiljno za Bugarina

Je l ti to ozbiljno za Bugarina
Evo:

Valentin S. Krumov, star 38 godina, po nacionalnosti Bugarin, koji je u ponedeljak dosao iz Njujorka kao novi clan misije UN na Kosovu, ubijen je istog dana uvece u Pristini po povratku sa vecere, izjavila je za B292 portparol sefa misije UN na Kosovu Suzan Manuel i dodala: “Gospodin Krumov sa dvojicom, takodje, tek pristiglih kolega vecerao je u hotelu u gradu. Oko 21 sat oni su odatle otisli u pristinsku aveniju poznatu kao Ulica Majke Tereze. Prema preliminarnom policijskom izvestaju, oko 21 sat i 10 minuta grupa kosovskih Albanaca napala je gospodina Krumova. Zatim su ga odvojili 50-tak metara od mesta napada gde ga je neko ubio pucavsi mu u glavu. Policija UNMIK-a saopstila je da je Krumov verovatno na srpskom jeziku odgovorio grupi prolaznika koja ga je pitala koliko je sati. UNMIK je u saradnji sa KFOR-om vec pokrenuo istragu i uskoro ce objaviti prve rezultate”, rekla je Suzan Manuel u izjavi za B292. Ona je naglasila da povodom ovog ubistva do ovog trenutka jos niko nije uhapsen. Sef civilne misije Bernar Kusner naostrije je osudio ubistvo Valentina Krumova u Pristini ocenjujuci da je Krumov zrtva mrznje koja, kako se navodi u saopstenju, jos uvek prevladava Kosovom.

Ja sam bio sokiran kada pre nekoliko godina sam procitao ovde,da u Srbiji (bez KiM) jos zive Albanci!Da dozvolis u tvojoj drzavi da zive ljudi koji u Kosovo ubijaju tvoj narod,koji ruse tvojih crkva i manastira i tako dalje,je bezumno!
Dobrodošli u Srbiju. Misliš da su u Mekedoniji bolji? Mora da se ćuti, viši interesi…

hahah ma ti malo da uzmes knjigu da naucis nesto o vrednovanju ljudskog zivota. Cijela grana ekonomske matematike govori o tome ali ovdje nije rijec o tome. Ovdje je rijec o tome da tipovi poput tebe zele svadju i raspravu pa slucaj dva pojedinca ma kako bio tragican prenose na politicka desavanja i cak izjednacavas svadju u nekoj imigrantskoj kafani sa napadom na Dodika koji je institucija RS.
Којег напада на Додика? Навео сам пример у коме је Додик нападач!
Е па видиш доста нам је више 'појединачних испада'.
Ђорђе Мартиновић, Бранка Ђукић, Никола Гардовић, неколико војника ЈНА у случају Кељменди,
убиства милицајаца, увек разбојнички делују та заостала племена.
Неко ће морати ту разуларено криминалу и насиљу склоно племе привести спознаји права и части.

Којег напада на Додика? Навео сам пример у коме је Додик нападач!
Ђорђе Мартиновић, Бранка Ђукић, Никола Гардовић, неколико војника ЈНА у случају Кељменди,
Неко ће морати ту разуларено криминалу и насиљу склоно племе привести спознаји права и части.
не липши магарче...

Којег напада о сам пример у коме је Додик нападач!
kafanski djilkosi i jedan i drugi a zadnji intervju predstava . Siguran sam da ce Dodiku rejting skociti nakon nje
Неко ће морати ту разуларено криминалу и насиљу склоно племе привести спознаји права и части
Spoznaji prava i casti …. Kod kojeg je to balkanskog naroda zastupljeno. Kod nijednog vise i svi to znamo. Sad smo dobri da svercujemo bijelo a nesto sa cascu i ne bas

Poslednja izmena:

Back