Ban za sve koji velicaju NATO i bombardovanje Jugoslavije!

A ko je to veličao bombarovanje, biće da ti malo izmišljaš, ajde lepo priznaj ;)

Priča o razlozima koji su doveli do bombardovanja nije veličanje, već normalan pravac kretanja za ljude koji hoće da razumeju svetske odnose i izvlače pouke.

Ukratko, Srbija je prkosila većoj sili pa dobila vaspitnu. To ti je kao da ja sad stavim šal svog fudbalskog tima i odem na suprotnu tribinu i tamo me prebiju ko vola. I ko je tu kriv? E to je ta situacija.

Naravno, možemo da se pravimo ludi, kao fora ne razumemo kako stvari funkcionišu i to uspešno radimo decenijama. Na foru, moje je pravo da sa svojim šalom sedim gde hoću, niko ne sme da me dira. Jeste, to je tačno, ali ipak, neke stvari funkcionišu malo drugačije. Pa ko razume razume ;)
Ti si procitao sve poruke i znas da sam ja izmislio ?
 
serbia-and-nato-relationship-politics-and-diplomacy-news-waving-flag-background-4k-video.jpg


:heart:

Sloboda mišljenja i govora veseljače napredni. Zar nije predsednik više puta insistirao da nikada nije bila veća u istoriji. Ne veruješ svojima? Kontriraš Vučiću? :lol:
Ako je tvoj Aca Parizer, moj nije sigurno
 
Ti se boriš sa @Nikita Kulganov za titulu šampiona u lupetanju.
@Nikita Kulganov malo ko može da nadmaši u lupetanju. ja sam u svom potpisu imao link ka jednom njegovom biseru koji su mi moderatori nažalost obrisali (jer i oni valjda vole da lupetaju) u kom je Niki izjavio da je Srbija morala da preda Nemačkoj finale SP u košarci, jer je Dodik proterao nekog lika iz RS koji uz to nije ni bio Nemac!
takve stvari može samo velemajstor u lupetanju da smisli... to je prosto van konkurencije :mrgreen:
 
  • Voli
Reactions: PA8
@Nikita Kulganov malo ko može da nadmaši u lupetanju. ja sam u svom potpisu imao link ka jednom njegovom biseru koji su mi moderatori nažalost obrisali (jer i oni valjda vole da lupetaju) u kom je Niki izjavio da je Srbija morala da preda Nemačkoj finale SP u košarci, jer je Dodik proterao nekog lika iz RS koji uz to nije ni bio Nemac!
takve stvari može samo velemajstor u lupetanju da smisli... to je prosto van konkurencije :mrgreen:
To sto ti nisi na intelektualnom nivou i ne mozes to da pratis, to je tvoj problem, jer glava nr sluzi samo za sisanje, Citaj maalo Lucica, Aristotela...
 
U mom slučaju nije reč o veličanju već je reč o malo realnijoj slici devedesetih.
Srpska politika je godinama bombardovala, granatirala po regionu i radila svašta još. Na kraju joj se to obilo o glavu u skladu sa onom narodnom "ko se mača lati od mača će i poginuti". U Srbiji nažalost nema puno ljudi koji su spremni da o tome govore, jedan od njih je recimo advokat Stojković. Postoji slepa mrlja na to što smo radili okruženju. Tako da ne čudi što su nam radikali i sps i dalje na vlasti.
 
Imas na istoriji nebuloza od pa8. mada je moderacija dosta i izbrisala.
jel vids, tebi ban, a trumanima prostor da nas jos i sikaniraju, pored toga sto hvale nafo agresiju!
Postoji slepa mrlja na to što smo radili okruženju.
trumane, ali ja mislim da ti nisi nas, pa ne bi uzeo nick Truman da jesi, mogao si da stavis i Klinton umesto Truman, pa da pricas kako smo mi Srbi zasluzili da nas ti bombarujes, ijao sta smo sve radili

znas, malo je providno to pretvaranje, a i glupo je
 
znas, malo je providno to pretvaranje, a i glupo je
Tko se pretvara? Pa vas je UN proglasio genocidnima, rezolucija izglasana i donešena a vaši mediji i političari to slave kao nekakvu srpsku pobjedu. Pobjeda taman onoliko koliko je i pobjeda u kosovskom boju. Ka nojevi ste, glavu u pijesak i piči svoje. Totalno retardirana politika.
 

Back
Top