Planira se rušenje Kuće cveća i Muzeja Jugoslavije

mada kad daju tako ekstremne izjave možda više mere, ko će da grakne za, ko protiv, koliko je ovih, koliko onih, nešto mere, da bi nešto uradili... a možda stvarno razmišljaju :confused:
Kad im je toliko puta proslo kretenisanje i niko nije ukapirao da su kreteni , zasto bi menjali ...probaju pa urade ako vide da se malo ljudi buni..
Koliko se bune za pravilo da ako si stariji od 1978 nemas pravo na pomoc za osnivanje firme ili gazdinstva, niko , ok, onda im ukini to , Datim izvrsenja 1992 proveri provereno , datum produzenja 1997 , proveri , datum produzenja 2002 proveri datum produzenja 2007 datum produzenja 2012 .....i tako..

Koliko se bune za izbacivanje iz zabavista ako nisi clan SNS, 1, 2 , izbacuj...
Koliko sad, nijedan, nema onih koji nisu u SNS , odlicno..

Konkretno jedino Srbija imala pokrajine.Kosovu pripojene opštine koje veze sa njima nisu imale. Koliko je ljudi ubijeno se vjerovatno nikada neće saznati. Pa i to kako je postupio sa Dražom je sramota.
Hrvatska nije dobila pokrajina , izgubila je Zapadnu Hercegovinu, Centralnu Bosnu i Posavinu koju je imala u Kraljevini Jugoslaviji.
O kojim ljudima pricas ?
Draza je mogao i 1944 da se pridruzi Titu, ali Draza tera inat.

Pa ko je trazio pokrajine da postoje, kao glasovi ekstra u SFRJ....?
Mislim ok je to smatrati sabotazom prema gluperdama Srbima....a da su pametni , ne bi bila sabotaza...

Sa druge strane, svaka stvar se moze okrenuti na dobro i na zlo....i to zavisi od onog ko okrece, a ne od ostalih....Dakle Srbi su mogli da okrenu pokrajine u pozitivu , da lakse administriraju ili da bolje unapredjuju Srbiju....Imas kosovo koje ima mali prosek, nerazvijeno je, razvijas ga...Imas vojvodinu u kojoj imas potrebu da razvijas industriju koja ce biti kompatibilna sa poljoprivredom..

Srbe treba ostaviti da zive u proslosti , ali im debelo za to naplatiti....
Zato je dobro da stoji Kuca Cveca jer svaki put kad treba moze se pokrenuti tema, a skrenuti paznja sa podivljalog kriminala u drustvu....

Dovoljno je 10tak ljudi da drzi paznju i povremeno inicira teme o Titu, jer tu je integrisana i tema o cetnicima i partizanima, zatim tema o Ustasama i NDH, a i tema o Jugoslaviji, a moze se tu ubaciti i sukob dve dinastije karadjordjevici i petrovici koji su i doveli do unistenja Srpske Drzave , dok je Ruska kontrola Obrenovica i zelja Srpske Burzoazije da se Obrenovic spreci da ubija po Srbiji kako mu je volja dovela do njegovog udaljenja...

Bukvalno svi sukobi se mogu povezati oko teme Kuca Cveca, te kad god pozelimo da skrenemo misli i paznju sa trenutnih sadasnjih problema, mozemo potaknuti neku temu o Kuci Cveca i dobicemo debatu i nepodnosenje i pasiviaciju svih zbog unutrasnjeg sukoba ili partixzana i cetnika ili denacionalizacije imovine ili zbog prinudnog otkupa 1945 i 1946, ili zbog pitanja Vojvodine, ili zbog pokrajina...ili komunizma i slicnog..

Ovo je mnogo efikasna stvar i vrlo vrlo pozeljna za svakog buduceg politicara, imati jedan takav obelisk svadje, kamo srece da je obelisk, on stoji neprimecen na visokom mestu pored Saborne Crkve kod Brankovog mosta, obelisk nesvrstanosti....ali to treba takodje osvetliti da sljasti kao Toranj na Avali...a ne da ga saraju grafitima, pojma nemam kako dohvate....

Istovremeno svi koji ucestvuju u pljuvanju ostavljaju sebi prostor da budu posteni...
Tako imamo postene cetnike koji nisu klali , postene partizane koji nisu ubijali komsiju koji ih je nervirao , postene zene koje su docekale svoje muzeve iz rata, postene hrvate koji nisu bili Ustase, postene Ustase koji su bili zrtve Blajburga, postene bosance koji nisu uz dva svedoka stelovali da su ucesnici rata i dobijali penzije, postene komuniste koji su sada komun..... nesto ....postene monarhiste koji bi od Srbije posle drugog svetskog rata napravili cudo koje nije video svet, 10x vise nego sto se razvila Jugoslavija....ma kakvi 20x , kakvi Satelitska stanica u Prilikama, imali bi 5, 6 Ajfelovih tornjeva, Srbija bi grcala u bogatstvu koliko bi srpski monarhisti obogatili Srbiju...
I krimosi su nam posteni , sta bi Arkan postigao da ga nisu ubili , sta Djindjic, sta ovi ostali da nisu morali da se sklone sa vlasti...ili u zatvor...
Sta bi bilo da je privatizaciju vodio samo Bubalo , pa zdravstvo samo da su ostali Tomica Milosavljevic i Loncar...

Poslednja izmena:
Evo sad sam guglao i video sto se moze i pretpostaviti , trubadur obozava trubadura..

16. августа 1919. до 18. октобара 1919. године.
To je prva vlada koju je sastavio ovaj tvoj tipus...
Znaci da je sastavljao vladu u vreme kad je Radikal Pasic trovao narod u SHS da mrzi Srbe da bi se dokopao vlasti.
I nije upozorio kralja da Pasic siri mrznju i nije reagovao nego je pravio vladu sa Pasicem, znaci jajara gora od komunista....tj od *********..

Crv, nikogovic...budala, koja je bila prisutna i bila je nemocna protiv stoke od Pasica...koji je kasnije kostao Srbe 2 miliona zrtava tokom WW2...i posle...kad se sabere tokom vremena...

Nisam ni mogao da ocekujem nesto svesniji izbor, kazem ti svako pokaze koliko je dupe vec na prvom koraku ....
Jer pokaze sta vidi kao vazno i prioritet i pokaze sta ga boli tuki ...

Tebe interesuje vlast i utisak i moc i to vidis, ne znam zasto ti je bas ovaj klipan toliko ocaravajuci , ali eto ti volis tog klipana..

Ja vidim jajaru jer se slizao sa Pasicem koji je bio nevidjena govnara i napravio silnu stetu i mrznju Srba i Hrvata i na racun toga imao vlast i benefite do pocetka rata..
Samo govna tvrde da je Ljubomir Davidović bio jajara, crv, nikogovic, klipan itd. Evo ti link pa vidi šta Enciklopedija Britanika kaže o Davidoviću.
Enciklopedija Britanika nijednu lošu reč nije rekla o Davidovicu https://www.britannica.com/biography/Ljubomir-Davidovic

IMG_3599.jpeg

НаЈВЕЋА фора је да дотични хабсбурговац по Надимку-ТИТО- тамо УОПШТЕ И НЕ ПОЧИВА.
сХОДНО ТОМЕ,ја не видим разлог да се то лепо не сруши и да се не спречава Изградња једног новог Стамбено -Пословног Објекта,
568ог по реду,у врлој нам Престоници :lol:

Kad im je toliko puta proslo kretenisanje i niko nije ukapirao da su kreteni , zasto bi menjali ...probaju pa urade ako vide da se malo ljudi buni..
Koliko se bune za pravilo da ako si stariji od 1978 nemas pravo na pomoc za osnivanje firme ili gazdinstva, niko , ok, onda im ukini to , Datim izvrsenja 1992 proveri provereno , datum produzenja 1997 , proveri , datum produzenja 2002 proveri datum produzenja 2007 datum produzenja 2012 .....i tako..

Koliko se bune za izbacivanje iz zabavista ako nisi clan SNS, 1, 2 , izbacuj...
Koliko sad, nijedan, nema onih koji nisu u SNS , odlicno..

dobro nešto valjda i ne prođe... je l ima neki primer osim što još nema gondole na kalemegdanu :D

Zašto bi ideja uklanjanja mauzeloja jednog masovnog ubice i diktatora bila ekstremna ?

to je nekako teže pitanje za mene laika :think:
mada tito nije bio masovni ubica i diktator :think:
zato što je sećanje na neobičan period u istoriji tj SFRJ u beogradu a ne u zagrebu ili sarajevu
zato što mnogi ne znaju mnogo o balkanu ali su čuli za tita jer je imao veliku sahranu i slično

to je nekako teže pitanje za mene laika :think:
mada tito nije bio masovni ubica i diktator :think:
zato što je sećanje na neobičan period u istoriji tj SFRJ u beogradu a ne u zagrebu ili sarajevu
zato što mnogi ne znaju mnogo o balkanu ali su čuli za tita jer je imao veliku sahranu i slično

Lik je bio klovn i maskota svetskih satanista koji su kao neka elita,glumio komunistu a nikad bio plus zivio u dvoru axaxaxaxxaxa.Zalozio zemlju za americke kredite i bio zvijezda u zemljama treceg svijeta

A antisrpstvo je uvijek u svim vremenima bio unosan biznis, on je samo pripadao plejadi anti srba koji je od toga zivio bogato,sta je bio rodom ne zanima me,jesu li ga za antisrpstvo placali jesu sigurno sada jesu li to radili satanisticke elite Francuske ili Amerike ili Britanije itd to je nebitno.Antisrbin u svakom slucaju u danasnjem vremenu sa takvim stavovima imao bio svoju privatnu firmu ili nesto u okviru nwo org... i slicno

Poslednja izmena:
Lik je bio klovn i maskota svetskih satanista koji su kao neka elita,glumio komunistu a nikad bio plus zivio u dvoru axaxaxaxxaxa.Zalozio zemlju za americke kredite i bio zvijezda u zemljama treceg svijeta

A antisrpstvo je uvijek u svim vremenima bio unosan biznis, on je samo pripadao plejadi anti srba koji je od toga zivio bogato,sta je bio rodom ne zanima me,jesu li ga za antisrpstvo placali jesu sigurno sada jesu li to radili satanisticke elite Francuske ili Amerike ili Britanije itd to je nebitno.Antisrbin u svakom slucaju u danasnjem vremenu sa takvim stavovima imao bio svoju privatnu firmu ili nesto u okviru nwo org... i slicno

ok meni bi smetalo da to prebace svakako više nego da ostave, smeta mi rušenje raznoraznih zgrada koje su i simbol grada i mnogima smeta ali kao ne možeš da uradiš ništa

je l si ti rođen u bgd ili...?

gde bi i prebacili, u kumrovec? ne bi ti smetalo da svi idu u kumrovec i razvijaju kroaciju još više dodatno?

ok meni bi smetalo da to prebace svakako više nego da ostave, smeta mi rušenje raznoraznih zgrada koje su i simbol grada i mnogima smeta ali kao ne možeš da uradiš ništa

je l si ti rođen u bgd ili...?

gde bi i prebacili, u kumrovec? ne bi ti smetalo da svi idu u kumrovec i razvijaju kroaciju još više dodatno?

Nisam,al vidi nek se gradjani izjasne neki tip referenduma,za mene bi bilo logicno i normalno da se to premjesti e sada neka vecina odluci,glupo je nekome nametati neku ideju ako ta ideja nema vecinsku podrsku,za sve treba da dodje odredjeno vrijeme i da se stvori odredjena klima

Tita vrednujem po njegovim konkretnim djelima koja su bila jako losa za Srbiju.Ne zanima me koliko je imao zena,jel bio ruski ili americki agent ili jel bio rodom vanzemaljac, german ili amerikanac itd.Konkretne stvari o njemu gledam i tu je sve uzorocno posledicno radjeno da se Srbija smanji,razori i unisti

Nisam,al vidi nek se gradjani izjasne neki tip referenduma,za mene bi bilo logicno i normalno da se to premjesti e sada neka vecina odluci,glupo je nekome nametati neku ideju ako ta ideja nema vecinsku podrsku,za sve treba da dodje odredjeno vrijeme i da se stvori odredjena klima

Tita vrednujem po njegovim konkretnim djelima koja su bila jako losa za Srbiju.Ne zanima me koliko je imao zena,jel bio ruski ili americki agent ili jel bio rodom vanzemaljac, german ili amerikanac itd.Konkretne stvari o njemu gledam i tu je sve uzorocno posledicno radjeno da se Srbija smanji,razori i unisti

a kako su tad ljudi živeli u međunacionalnoj slozi

a kako su tad ljudi živeli u međunacionalnoj slozi

Shvati Tito je gubitnik koliko god da je pocijepao Srbiju.Njegova drzava ne postoji vise nista konkretno Iza njega nije ostalo njegova mrznja prema srbima nije nadjacala srbe kao narod koji ce u 21 vijeku napraviti spomenik osnivacu srpske drzave Stefanu Nemanji a ta drzava i taj narod vjekovima postoje kakvi god da su i u kojem god obliku.A od Tita je ostao samo etar odnosno prazna prica kako je nekada jednom postojala njegova drzava kako je to bila najbolja drzava.Tito zivi u sjecanjima ljudi koji su danas ljudi od 60,70,80,90 godina i eto nesto malo srednjake dotice,mladje generacije boli uvo ko je Tito i Yu a Stefan Nemanja je u 21 vijeku dobio spomenik u drzavi koju je osnovao i nakon toliko vjekova iza njega imas djelo i spomenik iza Tita imas samo sjecanja na drzavu koja ne postoji

Cijeli rad antisrba na celu sa Titom imperator antisrpske ideje je pao u vodu.Srbija ce slaviti sve srbe koji su se borili vjekovima protiv svih anti srba kao srbi klasicni srbi jer vidis da vrijeme je na strani srba

Back