Planira se rušenje Kuće cveća i Muzeja Jugoslavije

Za tebe je Ljubomir Davidović “sitni lokalac”. Ja sam više puta rekao da su titoisti ološ i tvoje poruke potvrđuju da sam u pravu.
Moras da priznas da tvoje predstavljanje bilo koga deluje vise kao antireklama nego kao pohvala za takve ljude....kad ga magarac kao ti hvali , covek mora da se sablazni u startu....ko zna koga hvalis....nisam ni pogledao...A i inace radikali u kulturi imaju taj nagon za antititoizmom ne protiv tita nego neke sakrivene agende, neku pljuvacinu , neku politicku korist...

Takvi potroni koji nemaju neutralan pristup tudjim vrednovanjima su uvek dno kao ljudi , tj skoro da nema veze da li su za coveka ili necoveka, sam pristup je radi neke koristi a ne radi procene vrednosti...

Evo sad sam guglao i video sto se moze i pretpostaviti , trubadur obozava trubadura..

16. августа 1919. до 18. октобара 1919. године.
To je prva vlada koju je sastavio ovaj tvoj tipus...
Znaci da je sastavljao vladu u vreme kad je Radikal Pasic trovao narod u SHS da mrzi Srbe da bi se dokopao vlasti.
I nije upozorio kralja da Pasic siri mrznju i nije reagovao nego je pravio vladu sa Pasicem, znaci jajara gora od komunista....tj od *********..

Crv, nikogovic...budala, koja je bila prisutna i bila je nemocna protiv stoke od Pasica...koji je kasnije kostao Srbe 2 miliona zrtava tokom WW2...i posle...kad se sabere tokom vremena...

Nisam ni mogao da ocekujem nesto svesniji izbor, kazem ti svako pokaze koliko je dupe vec na prvom koraku ....
Jer pokaze sta vidi kao vazno i prioritet i pokaze sta ga boli tuki ...

Tebe interesuje vlast i utisak i moc i to vidis, ne znam zasto ti je bas ovaj klipan toliko ocaravajuci , ali eto ti volis tog klipana..

Ja vidim jajaru jer se slizao sa Pasicem koji je bio nevidjena govnara i napravio silnu stetu i mrznju Srba i Hrvata i na racun toga imao vlast i benefite do pocetka rata..

• Haha
Reactions: PA8
Ma to ovaj klinac podhebava pa mu pokazujem da je magarence nezrelo..

A nije dobrog takmaca ni izabrao...
Pasicev protivnik ali onako vise na papiru , a bitno da se pravi vlada....mozda je motiv za gospodju ministarku dramsko delo...

Covek koji je zavrsio filozofiju a nije prepoznao da Pasic radi totalnu destrukciju sirenja nacionalizma, nego je jos pazi gledao da iskoristi to sanirajuci novonastale sukobe preko svojih ekspozitura i ponuda partijskih frakcija....nesto slicno kao Vucic samo sa frakcijama a ne sa liderima....vucic to kupuje preko lidera i tako zavrsava stvar, takvo je vreme danas, Srbi glasaju za careve..

64.jpg

Kako je to radio "drug Stari", najbolje se vidi iz anegdote koja se i danas prepričava u diplomatskim krugovima širom sveta. Naime, u julu 1950. godine, Džordž Alen, tadašnji ambasador SAD u Beogradu, organizovao je prijem na kojem su bili i svi vodeći ljudi SFRJ, pa i sam Tito. U jednom trenutku, Alen je "posavetovao" predsednika:

- Bilo bi dobro da se u Jugoslaviji zabrani ćirilica. To bi zauvek odstranilo sovjetski uticaj.
Tito ga je pogledao i odgovorio ubitačno:
- A meni, ekselencijo, uopšte ne smeta što se u SAD govori engleski.

https://www.blic.rs/premium/americk...rilicu-u-jugoslaviji-njegov-odgovor-i/hdc4hxv

To su zablude ili namere Srba...

Srbinu danas ako ponudis dve opcije, da caj kosta 400 dinara i da caj kosta 30 dinara, a proizvodna cena mu je 7 dinara, reci ce , ako ima kupaca za 400 dinara, onda nek kosta 400 dinara..

Taj lihvarski pristup je danas srz Srba i zato ih je Tito ostetio posteno , i ceo taj sistem...

Medjutim, samo kostanje caja od 400 dinara ga cini skupljim od piva, koka kole koja je 250 din, te se ljudi usmeravaju na masivnije koriscenje skupljih za proizvodnju a nezdravijih pica, jela, zivota..
Jer margina zarade u kapitalizmu nije trzisna, tj ljudi nisu trgovci vec su spekulanti i mesetari...

Zato je Tito ostetio sve Srbe koji bi inace sa onolikim besplatnim razvojem bili teski kapitalisti , da drugi ulaze i placa skupe stvari , a da oni beru ono sto je isplativo....idealno...

Evo sad je to doba, Srbija ulaze i izgradjuje ono sto je skupo , a pojedinci imaju prilike da se opare i zarade debelo jer su profiti ogromni , i .....majku mu , sve neki drugi sa vezama , kriminalom i ledjima nekako dodju pre genijalca Srbina...

Zato je skupo prodavati zdravlje , jer nije to cena kostanja razvoja, nego cena kostanja pobede nad konkurencijom a ona ako ima vecu marginu profita moze vise da korumpira , miti i nagradjuje nego ono sto je stvarno dobar lek, dobra medicina i kosta malo vise od onog sto je potrebno za napraviti...

I ja isto imam problem , kad sam hteo da za jeftine pare kupim neku propalu trgovinu nisam mogao dobiti bankarske garancije jer nisam lopov...
Posle za izum koji su sada Skanijini imao sam problem sa nasim dobrotvorima i DB..ali laznom DB, hokstaplerima iz DB koji samo zloupotrebljavaju znacku DB...
I tako isto kao i ostali moram biti neuspesan dok sam u Srbiji...a kako to majku mu , a nema Tita....a niti sam nesposoban, samo se slabo slazem sa kriminalom...ne zelim da se petljam..
Ali svi love da se neko izrekne, da da ideju , da se iskoristi ideja, kad vec hoces da petljas sa kriminalom...
Ali to je i dalje koncept kriminala a ne biznisa....

Poslednja izmena:
to spada u turističku ponudu beograda pa i srbije, znači koliko znam stranci (slovenci? stranci?) vole da obiđu Kuću cveća i Muzej Jugoslavije i to je jedno od sređenih mesta i lepo je

tako da je nekako sumanuto toga se odricati voleo tita ili ne da ne pominjemo istoriju. kao beograd je ovo dobio a ne hrvatska

ako nije opet neko pravljenje dodatno seljane od beograda i srbije :(

Back