B I I X I I I + 5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jery sam propustio što nisam gledao Ic olvejz sani in Fili?

Probao sam davno jednu epizodu, smorio se

По мом мишљењу ниси.

Цела серија је мрачна али не на добар начин, и рецимо смешна али не на неки добар начин, и има неки поражени дух, нешто као и сам град Фили.

Иначе (не рачунајући Дени Де Вита који је гимик) целокупна постава је некако истовремено и лепа и одвратна.

Рецимо само да су ми смисао за хумор, расположење и пенис све време били константно збуњени.
 
По мом мишљењу ниси.

Цела серија је мрачна али не на добар начин, и рецимо смешна али не на неки добар начин, и има неки поражени дух, нешто као и сам град Фили.

Иначе (не рачунајући Дени Де Вита који је гимик) целокупна постава је некако истовремено и лепа и одвратна.

Рецимо само да су ми смисао за хумор, расположење и пенис све време били константно збуњени.

Ne znam dal to ima veze sa samo tom serijom ili sam ja generalno prevazišao sitkom kao žanr.

Poslednji koji sam bindžovao je Episodes, pre jedno 5-6 godina
 
По мом мишљењу ниси.

Цела серија је мрачна али не на добар начин, и рецимо смешна али не на неки добар начин, и има неки поражени дух, нешто као и сам град Фили.

Иначе (не рачунајући Дени Де Вита који је гимик) целокупна постава је некако истовремено и лепа и одвратна.

Рецимо само да су ми смисао за хумор, расположење и пенис све време били константно збуњени.
Svakako nije lose iskustvo, meni je u tom trenutku bilo nesto totalno drukcije od svega do tad

Bolji mi Curb your enthusiasm

 
Ne znam dal to ima veze sa samo tom serijom ili sam ja generalno prevazišao sitkom kao žanr.

Poslednji koji sam bindžovao je Episodes, pre jedno 5-6 godina

Ја сам на Фокс Животу гледао као студент Филаделфију, Скрабс, Вруће у Кливленду, Дарму и Грега, Вил и Грејс, Пријатеље, Just Shoot me, Хоуп и Фејт, Малкома у Средини, дакле дрогирао сам се, и свака је имала нешто.

Филаделфија је имала Дени Де Вита, Кливлендњакиње су имале Прелепу и Узвишену Бети Вајт (Мајку Нације), Дарма и Грег су били некако слатки и нудили су "градску" Американу, Вил и Грејс су били педери, Пријатеље сам био приморан да гледам са пиштољем друштва на слепоочници (и волео сам Кортни Кокс због Вриска), "Упуцај ме" је имао ону Алкохоличарку (Нину), Хоуп и Фејт су имале слатку Американу из Предграђа, Малком је био добра серија и имао је ћалета из Брејкинг Беда, а у Скрабсу сам се ложио на Главног Глумца и хтео сам да будем он кад порастем.
 
Ја сам на Фокс Животу гледао као студент Филаделфију, Скрабс, Вруће у Кливленду, Дарму и Грега, Вил и Грејс, Пријатеље, Just Shoot me, Хоуп и Фејт, Малкома у Средини, дакле дрогирао сам се, и свака је имала нешто.

Филаделфија је имала Дени Де Вита, Кливлендњакиње су имале Прелепу и Узвишену Бети Вајт (Мајку Нације), Дарма и Грег су били некако слатки, Вил и Грејс су били педери, Пријатеље сам био приморан да гледам са пиштољем друштва на слепоочници (и волео сам Кортни Кокс због Вриска), "Упуцај ме" је имао ону Алкохоличарку (Нину), Хоуп и Фејт су имале слатку Американу из Предграђа, Малком је био добра серија и имао је ћалета из Брејкинг Беда, а у Скрабсу сам се ложио на Главног Глумца.

Da, i ja sam ti pre desetak godina učestalo konzumirao Fox life sadržaj.

Gledao sam sve te serije koje si naveo osim Just shoot me. Vil i Grejs, Prijatelje i Skrabs sam pratio religiozno.

U Skrabsima mi je Doktor Koks bio idol.
 
Da, i ja sam ti pre desetak godina učestalo konzumirao Fox life sadržaj.

Gledao sam sve te serije koje si naveo osim Just shoot me. Vil i Grejs, Prijatelje i Skrabs sam pratio religiozno.

U Skrabsima mi je Doktor Koks bio idol.

Да, Кокси је био доста смешан.

Инче Хауса сам МР ЗЕ О.

Мрзео сам лик Хауса, мрзео сам његову шефицу Кади, његовог оног најбољег друга, онда оне његове тимове, онда кад је направио Ријалити Шоу "Моја десна рука" кад је бирао нови тим, сви редом су били одвратни.
 
Иначе волео сам на Фокс Крајму да гледам Ред и Закон али само оне сезоне где је био онај чичегања полицајац и онај други чича тужилац,

Боунз (иако сада видим проблем са грађењем хумора око чињенице да Боунз има Аспергера, и онај Аранђел из Бафи што јој је био партнер је личио на дртину у касним 30им),

Онда Праксу, где је глумио онај Хот Деди Дилан Мек Дермот што је после отишао у АХС, и она жена са Крупним Костима што је после глумила најбољу другарицу од Џенифер Лав Хјуџтитс у Шаптачици Духовима:

800px-Camryn_Manheim_TFF_2007_Shankbone.jpg

И Криминалне Умове, али само док је био ту Менди Патинкин.

Modern Family mi je bila ok neko vreme, ali me brzo smorilo, potrefilo se da sam gledao nakon tipa osme sezone saut parka pa mi bilo limunadasticno previse.

Модерна Фамилија је мени кул, има доста ствари које јој иду у прилог:

Ал Банди
Прелепа Божица Софија Вергара
Предивни Шептрљасти Стрејт Ћале
Предивна Неуротична Стрејт Кева
Свемоћни Мич
Камерон Неуроза
Клинац Штребер

Једина слаба карика су била деца из Нуклеарне Породице, никад их нису развили, типа Старија Ћерка што је глупа али ће да се уда, Приглуп син што не знамо шта ћемо са њим и Ћеркица Паметница.

Иначе сви ти ситкоми пропадну брзо, рецимо Ал Банди је легенда али његова серија је била доста кринџ.
 
Иначе волео сам на Фокс Крајму да гледам Ред и Закон али само оне сезоне где је био онај чичегања полицајац и онај други чича тужилац,

Боунз (иако сада видим проблем са грађењем хуморе око чињенице да Боунз има Аспергера, и онај Аранђел из Бафи што јој је био партнер је личио на дртину у касним 30им),

Онда Праксу, где је глумио онај Хот Деди Дилан Мек Дермот што је после отишао у АХС, и она жена са Крупним Костима што је после глумила најбољу другарицу од Џенифер Лав Хјуџтитс у Шаптачици Духовима:

800px-Camryn_Manheim_TFF_2007_Shankbone.jpg

И Криминалне Умове, али само док је био ту Менди Патинкин.



Модерна Фамилија је мени кул, има доста ствари које јој иду у прилог:

Ал Банди
Прелепа Божица Софија Вергара
Предивни Шептрљасти Стрејт Ћале
Предивна Неуротична Стрејт Кева
Свемоћни Мич
Камерон Неуроза
Клинац Штребер

Једина слаба карика су била деца из Нуклеарне Породице, никад их нису развили, типа Старија Ћерка што је глупа али ће да се уда, Приглуп син што не знамо шта ћемо са њим и Ћеркица Паметница.

Иначе сви ти ситкоми пропадну брзо, рецимо Ал Банди је легенда али његова серија је била доста кринџ.
Da, humor ima strukturu, ritam, ali mene u tom trenutku nije radio i onda sam se osecao krivim jer se ne smejem na fore koje su objektivno dobre.

Inace, sve cesca praksa kad su sitkomi u pitanju je da gledam samo the best of, ispostavilo se da mi odgovara ta terapija
 
Онда Праксу, где је глумио онај Хот Деди Дилан Мек Дермот што је после отишао у АХС, и она жена са Крупним Костима што је после глумила најбољу другарицу од Џенифер Лав Хјуџтитс у Шаптачици Духовима:

Da, Praksu sam i ja gotivio, kao i sve te Dejvid I Keli pravničke serije obavezno smeštene u njegov voljeni Boston.
 
Evo još jedne moje mračne tajne... nikad nisam fledao The Office
Takodje.

Ali moja tajna je jos mracnija - Nikad Sejnfild, nikad Vil and Grejs.

Da, i ja sam ti pre desetak godina učestalo konzumirao Fox life sadržaj.

Gledao sam sve te serije koje si naveo osim Just shoot me. Vil i Grejs, Prijatelje i Skrabs sam pratio religiozno.

U Skrabsima mi je Doktor Koks bio idol.
Meni prvo njegova zena - Jordan „Godzilla“ Sullivan, pa tek onda Dr.Cox :D

Ok, ok, citam Nosferatija i vidim da puno toga nisam gledala.
:kiti!:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top