Avatari na mrežama

Суштина је да те,, ситнице" говоре о особинама, карактеру ма колико безвезе деловало.
И ако нам се тако нешто не допада у старту, велике су шансе да је погрешно.

Суштина је да нечију профилну можеш да схватиш на 100 и 1 начин... И да опет погрешиш у процени шта се са њом хтело рећи. И самим тим, а све због тог бесмисленог начина размишљања, себи усктратиш особу са којом би могла провести занимљиве тренутке.
 
Суштина је да нечију профилну можеш да схватиш на 100 и 1 начин... И да опет погрешиш у процени шта се са њом хтело рећи. И самим тим, а све због тог бесмисленог начина размишљања, себи усктратиш особу са којом би могла провести занимљиве тренутке.
Bravo
 
Суштина је да нечију профилну можеш да схватиш на 100 и 1 начин... И да опет погрешиш у процени шта се са њом хтело рећи. И самим тим, а све због тог бесмисленог начина размишљања, себи усктратиш особу са којом би могла провести занимљиве тренутке.
Па не. Ако на виберу ставиш слику са дететом, сигурна сам да ту неће бити занимљивих тренутака, рецимо.
 
Било је, има их и сад... А и биће их. 😋
Па ок, не сумњам да ће са неком бити.
Ја пишем о себи. То није у складу са мојим карактером, мсм мушкарац таквог менталног склопа.
На основу саме фотографије твоје рецимо исто може много тога да се види, али може и да вара утисак, док те групне, непогрешиво говоре. 😁
 
Па ок, не сумњам да ће са неком бити.
Ја пишем о себи. То није у складу са мојим карактером, мсм мушкарац таквог менталног склопа.
На основу саме фотографије твоје рецимо исто може много тога да се види, али може и да вара утисак, док те групне, непогрешиво говоре. 😁

Једино што говоре је да си опхрвана непотребним размишљањима које те ограничавају. Али твоје је легитимно право да тако буде.
 
Једино што говоре је да си опхрвана непотребним размишљањима које те ограничавају. Али твоје је легитимно право да тако буде.
Па тема захтева наше мишљење, нисам опхрвана нити о томе размишљам. Само имам став доказан у прошлости.
А зашто тебе тачно то погађа?
Имаш на виберу фотку са децом?
Биће много оних којима ће се баш то допасти, не узрујавај се због нас којима се не допада.
Ружно је да вређаш.
 
Па тема захтева наше мишљење, нисам опхрвана нити о томе размишљам. Само имам став доказан у прошлости.
А зашто тебе тачно то погађа?
Имаш на виберу фотку са децом?
Биће много оних којима ће се баш то допасти, не узрујавај се због нас којима се не допада.
Ружно је да вређаш.

Не вређам, свашта.
Имам такву фотку и уопште не размишљам о томе шта ће и како ће то други да схвате.
 
Ma dobro brate. To ti je za izbegavati, ako se tako istrese, fazon pa ti imas deteu? Mislila sam... Hocu punu paznju... Da stavis moju fotku pored, a ne nekog tamo detetau, kojeg volis... Uzas.. Odoh ja... Klop klop klop...
Haha, alarma, bzz bzz bzzz
 
Суштина је да нечију профилну можеш да схватиш на 100 и 1 начин... И да опет погрешиш у процени шта се са њом хтело рећи. И самим тим, а све због тог бесмисленог начина размишљања, себи усктратиш особу са којом би могла провести занимљиве тренутке.
Tačno!
 
I sad razmeniš broj sa frajerom, ok znaš da ima decu. Međutim, njegov avatar na vajberu slika sa detetom. Kako biste reagovali na to? Dopisujete se, muvate, ali stalno gledate kako se grli sa svojim detetom.
Ili obrnuto, upoznate ženu koja ok ima dete, ali avatar ona ljubi dete.
Meni nekako bzvz, kao da ću da se kresnem sa porodicom božemeprosti. Da li sam normalna? 😂😂😁
Kako to vama deluje? Jel OK?
Ne, nije oženjen ili udata.
Kakva poruka se time šalje i da li bi vas to oladilo?
Odma bi me ohladilo.Ne zato sto ima dijete nego sto to istice.
 

Back
Top