Arapi dolaze u EU bez bilo kakvih papira a "Zapadnom Balkanu" EU traži "dlaku u jajetu".

Slobodni mislilac

Aktivan član
Poruka
1.941
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele u Evropsku uniju, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te stan, te ovo, te ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da znaju jezik "domaćina", daje im se smeštaj, socijala i dr a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim nabrojanim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima, sa Zapadnog Balkana, ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike. Evropa prvo Evropljanima pa onda "gostima" izvan Evrope.
 
Poslednja izmena:
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te Stan, te ovo, ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da zna jezik, daje im se smještaj a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike.
U pravu si. Mnoge clanice su i po uclanjenju imale do sedam godina zabranu rada, a eto vidis Arape ceka sve, novac, smestaj, skola za dete i sl.
 
Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te Stan, te ovo, ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da zna jezik, daje im se smještaj a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike.
Treba im ZABRANITI ulazak, one koje su dosli deportovati, postaviti bodljikavu zicu i pustiti struju. Pravo naseljavanja i migracija po Evropi moraju imati samo Evropljani.
 
cilj je unistavanje feminizma. Arapin kad ozeni svabicu njegova djeca sigurno nece glasati za zelene, nego prave zelene. To je zrtva koja se mora platiti radi ozdravljenja drustva. :mrgreen:


Pa mogu i Srbi jebavvatiii. Neka kažu, jebiiitte Srbi naše žene radi rasploda, jebaaaće i Srbi, još ako taj posao bude plaćen, jeebaćeeee i više.
 
Pa jel taj politicar dobio neke pare isto kao srpski ili je jednostavno RETARD? To je kao da Srbija primi Afganistance umesto npr. Rumune, Bugare, Grke itd.
Evropska birokratija je slicna srpskoj, ili balkanskoj. Lakse je sedeti u nakoj kancelariji od drzavnih do briselake nego raditi ako si uopste sposoban svi su oni ucenjeni, zarad svojih sebicnih kratkorocnih interesa donose odluke koje se od njih ocekuju sa nesagledivim posledicama.
 
Nije pošteno, ove migracije iz arapskih zemalja će izazvati velike nemire i destabilizaciju Evrope a onda biće šta će biti.
Prizeljkuje se scenario slican onom iz WWII ukljucujuci i holokaust. Ispod fine bele koze kada se malo zagrebe nazire se njihova stara cud, koju ce oni morati podstaci radi samoodbrane posto stanje postaje neizdrzivo i neminovno dovodi do etnickih i verskih sukoba za koje su vec unapred optuzeni. Licno se nadam u opstanak Evropske kulture.
 
To je pogrešno.
Zavisi sta racunas pod zapadom, ako racunas bogate porodice medu koje spadaju i poznate bankarske koje su se obogatile izmedu ostalog i trgovinom robljem, a bogatsvo odrzavaju bez ikakvih skrupula na stetu drugih odgovor je da. Medutim, medu njima zivi i ostali svet koji je u velikoj vecini.
 
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele u Evropsku uniju, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te stan, te ovo, te ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da znaju jezik "domaćina", daje im se smeštaj, socijala i dr a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim nabrojanim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima, sa Zapadnog Balkana, ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike. Evropa prvo Evropljanima pa onda "gostima" izvan Evrope.

Нагарави лице, мало се уваљај у блато и придружи се руљи. Good luck.
 
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele u Evropsku uniju, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te stan, te ovo, te ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da znaju jezik "domaćina", daje im se smeštaj, socijala i dr a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim nabrojanim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima, sa Zapadnog Balkana, ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike. Evropa prvo Evropljanima pa onda "gostima" izvan Evrope.
Ljutina ne sme nikad da potice od ocekivanja, jer onda je krivica do tebe...
Prvo kreni od sebe...
Da li ikome smeta sto u Srbiji srbijanac jeste gradjanin drugog reda, a odredjena godista i treceg reda?

Zar to pitanje nije znacajnije i za tebe a i za sagovornike na forumu , od toga da li Nemacka razlikuje varvare koji dolaze da rade od varvara kojima pruza azil usled ratovanja itd..da ne ulazim u politiku.

A posebno bi mogli da pricamo o tome, da sami srbi gledaju da sabotiraju svakog ko moze da odradi nesto neuobicajeno.
Npr da formiras okruzenje koje je nesiledzijsko, neeksploatatorsko, nenategnutih poslovnih odnosa....
Opustenzi firma, npr....Medjutim, svima ce zbog necega tako nesto sto u sebi i prizeljkuju , da smeta.....Ono sto ja vidim od kako su bili mali je da im smeta zasto bas ti to mozes, a oni ne mogu....ali se i ne trude da probaju, nekad bi i mogli....nesto i ne bi, priznajem...
Dakle imas toliko vrlo ruznih primera i kod nas samih, koje ne da ne resavamo ili obelodanjujemo , nego su neki i ponosni , a drugi ignorisu, a trecima debeo obraz...

Zacudo, Hrvatska koja ima ostrva nije drugacija...Zasto ovo kazem, pa zato sto zemlje koje imaju ostrva obicno izgrade poseban izolacioni drustveni model, tj postuju se medjusobno i ne sabotiraju jedni druge, jer su dosta razlicite zajednice od ostrva do ostrva...
Kod nas imamo toliko razlicitih mentaliteta, a ne znam zbog cega, cenim da je zbog Turaka i dahija, i pre toga zbog veleposednika samih srba...
Jer vrlo je mala daljina izmedju Krusevca, Djunisa, Nisa, Leskovca vlasotinca, Vranja, a razlika u mentalitetima, kulturi, MZ odnosima, licemerju je ogromna...
Ili ako krenemo na drugu stranu, Blizu su Krusevac, Kraljevo, VBanja, Cacak, Uzice, Nova Varos, Novi pazar...a opet su to gledano religijski , odnosima prema vojsci i odbrani , a i prema ekonomiji , razliciti mentaliteti..
 

Back
Top