Quantcast

Arapi dolaze u EU bez bilo kakvih papira a "Zapadnom Balkanu" EU traži "dlaku u jajetu".

Dekston

Domaćin
Poruka
4.112
Evropa je stara ravaku. Eto vidiš,mi moramo da idemo na kurs njemačkog najmanje 2 godine da bi došli do B2. Zatim polažemo njemački u gete institutu što košta papreno,plus masa papirilogije da bi dobili useljeničku vizu. Kod nas imaš ljude sa fakultetima koji bi živjeli u Njemačkoj,naučili jezik i integrisali bi se. Pogotovo neki koji su na birou sa fakultetom,radili bi tamo svašta i poštavali bi tu zemlju...ali jok EU voli Afrikance i Azijate. Balkanci im ne valjaju

Slobodni mislilac

Aktivan član
Poruka
1.941
Evropa je stara ravaku. Eto vidiš,mi moramo da idemo na kurs njemačkog najmanje 2 godine da bi došli do B2. Zatim polažemo njemački u gete institutu što košta papreno,plus masa papirilogije da bi dobili useljeničku vizu. Kod nas imaš ljude sa fakultetima koji bi živjeli u Njemačkoj,naučili jezik i integrisali bi se. Pogotovo neki koji su na birou sa fakultetom,radili bi tamo svašta i poštavali bi tu zemlju...ali jok EU voli Afrikance i Azijate. Balkanci im ne valjaju

Da, upravo tako. Jeballi ih Arapi.

capitosinora

Poznat
Poruka
8.923
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele u Evropsku uniju, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te stan, te ovo, te ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da znaju jezik "domaćina", daje im se smeštaj, socijala i dr a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim nabrojanim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima, sa Zapadnog Balkana, ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike. Evropa prvo Evropljanima pa onda "gostima" izvan Evrope.
To je zato sto niste konkurentna radna snaga Arapagosima

skura58

Stara legenda
Poruka
99.335

I Zapadni Balkan treba da krene ko i Arapi i bez pasoša u Evropsku uniju, kad mogu Arapi, Zapadno Balkancima je bliže, pre će stići.
EU je Djekna:
"Još nije umrla, a ka' će, ne znamo"
A ne zapadni, nego ceo Balkan,
u EU, kao ravnopravna članica, neće ući nikada,
A pojedinci (programeri, inženjeri. med. sestre, negovateljice, profi šoferi...)
dobijaju radne vize odmah, po skraćenom postupku.

Da sam nešto mladji....
Ja prograner i sistem inženjer,
žena profi med, sestra...

PS:
Što bi rekli karatisti, u žargonu;
"Noga - glava -patos"
je Erdoganovo pustanje imigranata (90% vojno sposobnih muškaraca, min. 30% obučenih terorista)
je smrtna presuda Jevropi.
Tačnije, brzo će sudovi suditi po šerijatu...
:

Poslednja izmena:

a bre Milun

Elita
Poruka
17.804
Autorska tema.

Ljut sam, puno sam ljut kada vidim koliko Evropska unija matletira državljane "Zapadnog Balkana" ukoliko žele da se isele u Evropsku uniju, konkretno Nemačka, te prvo moraš pronaći poslodavca, te nemački jezik B1 / B2, te stan, te ovo, te ono, a ta "gospoda" iz arapskih zemalja, dolaze i bez važećeg pasoša, ne znaju latinično pismo, niko ih ne matletira obavezom da znaju jezik "domaćina", daje im se smeštaj, socijala i dr a "Zapadno Balkance" matletiraju svim tim nabrojanim obavezama. To nije pošteno, diskrimisani smo i kao Evropljani i kao ljudi. Treba dati prvenstvo iseljavanja Evropljanima, sa Zapadnog Balkana, ispred tih što dolaze iz Azije i Afrike. Evropa prvo Evropljanima pa onda "gostima" izvan Evrope.
migranti su na sluzbenom putu i imaju diplomatski Status.

Mystic+

Legenda
Poruka
51.027
Autorska tema.

Европа прво Немцима, па Французима, па ... на крају Бугарима, Румунима, Шћипетарима, па арапима, црнцима, кинезима, па тек онда Србима !

Mystic+

Legenda
Poruka
51.027
Мислим да никада неће моћи да нам опросте изгубљене ратове, поготово Велики рат. Своје сателите ипак примају - Крвати, Бугари, Румуни, па чак и Арнаути.
Они своје савезнике не напуштају, чак када су децоубице, усташе, балије...

Наши савезници нас напусте за час, још нам раде о глави...да би Денкирк 1 или 2 био што успешнији.

Онда се Амери и Енглези питају, како да доакамо Немцима, јебу нас мирнодопски више и јаче него у свецким ратовима...

И тако тај пацеризам англосаксонаца.... :kafa: ... боодале !

Mystic+

Legenda
Poruka
51.027
То је оно када неко нема довољно школе ни искуства, па није радио ни на каквом мултилатералном или билатералном пројекту, па не може да оцени наше стручњаке и "експерте" и стране стучњаке и "експерте"

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.231
Znaju u EU kad bi nama sa Balkana dozvolili da ulazimo samo sa licnim kartama ovaj prostor bi se ispraznio i na njega bi se doseli arapi.
Ne bi.....Tek onda bi bilo nama normalno.....
Srbin navikao da cuva ono sto ima makar i ne valjalo, zato uostalom cuva Vucica....ima ga....ko zna kakvi ce drugi da budu...
Tako i sa seckanjem EU i Srbija....Da ti dozvolis da se seckaju sa licnom kartom, desilo bi se kao u Ceskoj i jos i vise...
Znaci odmah, znaci u sekundi bi se podigli zahtevi za visinom plate....ali bi poceli da gundjaju o razlikama u ponasanju vlasti prema privredi i javasluku...
Brojnost bundzija i neprilagodjenih dovodi do promene....
To vazi tamo gde nema svesti , a u Srbiji nema svesti , a ni u srbima nema nesto posebno svesti, niti znaju sta je taj pojam, doduse krivica je do srpskog jezika..

Problem je sto bi onda Srbija izgubila mogucnost da bude kolonija...a to nije bas pozeljno niti USA niti EU a ni Srbiji...

Ројалиста

Poznat
Moderator
Poruka
8.665
Autorska tema.

Поле оних два милиона миграната колико је без икаквих докумената и провера ушло у ЕУ малтретирањем је постало и само задржавање и легитимисање на границама ових бивших југословенских државица.

Mystic+

Legenda
Poruka
51.027
Ne bi.....Tek onda bi bilo nama normalno.....
Srbin navikao da cuva ono sto ima makar i ne valjalo, zato uostalom cuva Vucica....ima ga....ko zna kakvi ce drugi da budu...
Tako i sa seckanjem EU i Srbija....Da ti dozvolis da se seckaju sa licnom kartom, desilo bi se kao u Ceskoj i jos i vise...
Znaci odmah, znaci u sekundi bi se podigli zahtevi za visinom plate....ali bi poceli da gundjaju o razlikama u ponasanju vlasti prema privredi i javasluku...
Brojnost bundzija i neprilagodjenih dovodi do promene....
To vazi tamo gde nema svesti , a u Srbiji nema svesti , a ni u srbima nema nesto posebno svesti, niti znaju sta je taj pojam, doduse krivica je do srpskog jezika..

Problem je sto bi onda Srbija izgubila mogucnost da bude kolonija...a to nije bas pozeljno niti USA niti EU a ni Srbiji...
Свест се није мењала у задњих 30,000 година, од изумрлих кромањонаца, можда и раније.

Вучић, ти и било ко , не можете апликативним софтвером да мењате оперативни систем.

Како то више да ти објасним !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.