Quantcast

Arapi dolaze u EU bez bilo kakvih papira a "Zapadnom Balkanu" EU traži "dlaku u jajetu".

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.256
Znas kako se kaze, svako nek misli onako kako mu stoje karte na stolu...
U mojim rukama su karte koje pokazuju da je svest bila prisutna kod nekih pojedinaca koji su ili u GB ili DE ili u CAN. A kod ostalih nije bilo svesti nego kokodakanja, a tu svest , nazovi svest imas i danas...
Ja to ne vidim kao pojam svest nego svesnost, kontakt izmedju cula i mozga je tu, ali logika, percepcija i inteligencija da se obrade te informacije nedostaju...
Zato po mojim kartama srbi nemaju svest, drustvenu narocito....To ne znaci da se ne osecaju dobro kad im mases iz grupe i njihov grupi si, obozavalac , da prevedem za starije...
Po tvojim, koje si dobio u skorije vreme, sve je tamo neka politikologija, tebi tu sve idealno jasno i jasno je zasto ne mrdas odatle nego zahtevas da svet bude kao po toj knjizi....

Ali igra karata ide i dalje....obicno treci igrac zamrsi sve, pa baca keceve i onda onaj ko igra posle njega moze da bude i dileja, nabacuje mu tupan i glupan...
Zato se i bira mesto gde ces da sedis, jer onda vrlo malo zavisi od karata, ako imas jednog pacera, a Srbija prepuna pacera , samo moras da ih smirujes dok gube na kartama..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.