АПИС - МЕТАФОРА СРПСКЕ ПОЛИТИЧКЕ СВЕСТИ ИЛИ ЗАБЛУДА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
serb_pagan:
ludacha je direktno pozvala na izvrsenje drzavnog udara i nadam se da ce je moderatori dozivotno banovati sa foruma krstarice...prizivanje aktivnosti crne ruke znaci jedino to..samo budala to ne vidi...jos gori su oni koji se prave da ne vide to..znaci moderatori,delujte...ludacha je jasno pozvala na ubijanje legalno izabranih srpskih drzavnika...
Е каква се моћ мени приписује! Јесте, завереници све овако преко интернета позивају на државне ударе. Биће да си ти ударен, мало јаче, у главу! НЕПРИЈАТЕЉ ЈЕ СВУДА ОКО НАС! НЕПРИЈАТЕЉ НАС НЕСМЕ ИЗНЕНАДИТИ! Све саме комунистичке пароле и идеје. Страх да се НЕШТО ВЕЛИКО после 5. октобра не промени? Вечност за петооктобарску револуцију?
 
Duh Sekire:
Па и Паола потеже питање Аписа из једног разлога: Што јој прозападна политика Обреновића делује као прозападна политика... (забрањено написати назив на овом форуму)... Колико сам је схватио.
Баш та паралела ми се учинила ОЧИГЛЕДНОМ, да очигледнија не може бити. Краљ Аца за Југу, а ДОС за ЕУ! Знамо како је краљ завршио! А да је Апис био жив, то се неби догодило! Тако мисле сви истакнути историчари.
 
Elvin:
apelujem na moderatora da ipak ne banuje profesorku ljubičicu®, jer ondak neće imati ko da nas uveseljava. ionako ste nam skoro oterali najistaknutijeg pravoslavnog talibana™.
Голи оток за Паолу! Да ли вам ово личи на некакав период? Опет паралеле! Шта ћу када су ми паралеле професија, а логика јача страна и ОПЕТ професија! Мислим на најлогичнију логику, математичку. Помагајте модератори, зар вам оволика дрека не пара уши? Када радикали поставе смирено, нека логична питања, која се косе са пројекцијом о радикалима у неким "напаљеним паметним главама", онда зацвиле до неба! Право на памет припада само њима?
 
Nexus 6:
ja svakome dam sansu, ako se on/a pokaze kao primitivac, sta me sprecava da mu se tako i obracam...a i tada se ne spustam na taj nivo...
a sada izbegavam da ulazim u diskusiju sa glupim ljudima...

i da, bunio sam se... kada je izasla Kandicka sa optuzbom da je Nikolic ubijao civile...temu protiv toga sam ja postavio, ako se ne secas...

i nemoj mi ti drzati moralne pridike, molim te...gospodine "komunizam je dobar, dokle god ja ne zivim u njemu"
Ти си меродаван да оцењујеш нечију памет? Како високо мишљење имају понеки медиокритети о себи? То им је иначе одлика!
 
Duh Sekire:
"Онај ко мисли да је савршен нека први баци камен."

А онај ко не мисли да је савршен такође може бацити камен, али нека јасно одабере страну. Има само мали проблем. Одабир стране искључује објективност. Онај ко тврди да је објективан, а говори са позиција једне стране у сукобу, тај је или лицемеран или психички оболео.
Тачна и правилна процена и оцена неких паметњаковића који се овде оглашавају својом "памећу" и који мисле да имају монопол на "паметна суданија" о другима.
 
DB 06:
Lepo si ovo primetio.
Nego,nije mi jasno iz ovog paolinog uvodnog posta,ko je taj savremeni Apis?
Nadam se da nije onaj sto se smeskao u dvoristu vlade pre par meseci :shock: ili onaj hromi spisatelj?
I na kraju,zar pored tako izvesne pobede radikala(kako sami tvrde) treba razmatrati "Apisov model"?!
Какав патолошки страх од феномена "Апис"! Овде се више говори о препознавању стања и положаја Србије и српског народа онда и сада. разрешење не мора да се одвија по таквом клишеу. Срби су и пре убијали своје властодршце (или их испоручивали у Хаг, једини у свету!), али један је Александар Обреновић! И тако нешто не мора нужно да се понавља на такав начин! Српски владароубице су врло маштовити. То се показало и на примеру Милошевића. Апис је само симболика. Може се свргнути режим и политичким изборима, па ако се "победа" не призна извести народ на улице, затражити помоћ Легије, запалити парламент, РТС, полицијске станице, покупити оружје... па када се властодржац дозове памети и не изведе тенкове на улицу и тиме заштити тај исти народ од себе, онда га спаковати па у неки нови Хаг!
 
crow:
kako da ne treba????

pa treba i sad, a i ako radikali pobede! 8)
И радикале и сваког другог на власти, ко овако упропасти националне интересе! Ако овако буду владали онда их ништа неће спасти. Онда, Апис на квадрат. Али ствааарнооо!
 
roninraven:
Bolje navijaj da pobede, onda ces lakse doci do iseljenicke vize ;)

Da prepravim malo jevrejsku izreku, "Crow, dogodine u Los Angelesu"
Јак си ми ти лик када ти за избегличку визи треба радикалска власт. Као, сада уживаш, па ће радикали све покварити? Горе од овога бити не може!
 
Nexus 6:
da se ostavimo muzike i koncentrisemo na policijsko lemanje...
na pomen demokratije, tenkovi na ulice...
e, isti taj ko lema Kubanca, je lemao i ljude ovde, i preti da ih lema ponovo...
jel' ti kapiras?
Ко бајаги Амери не лемају људе по улицама? Причај ми мало о томе, боље него да питам црнце и хиспанце. Или оне у Тексасу!
 
serb_pagan:
i nista a? znaci,klimakterichna moze da poziva na nekakvog novog apisa (svi znamo da je on ubica i terorista) a samim tim i na ubistva legalno izabranih drzavnika srbije,i to nije za ban..hmmm.zanimljivo...
Климактерична? Промаја ти је у глави, када судиш о људима које не познајеш! Ја бих се, да сам на твом месту, пријавио као бодигард ових на власти, јер њих треба заштитити од Паоле и осталих превратника, аписоваца!
 
paola:
Климактерична? Промаја ти је у глави, када судиш о људима које не познајеш! Ја бих се, да сам на твом месту, пријавио као бодигард ових на власти, јер њих треба заштитити од Паоле и осталих превратника, аписоваца!

evo..sad je sasvim ochigledno da se paola sama reklamira kao deo zaverenichke teroristichke celije,spremne da ubija i masakrira kao sto je radio i terorista apis na koga se ona poziva...
 
serb_pagan:
evo..sad je sasvim ochigledno da se paola sama reklamira kao deo zaverenichke teroristichke celije,spremne da ubija i masakrira kao sto je radio i terorista apis na koga se ona poziva...
Још није време! Чекај да покупим све оне из јендека и канала, које сам досада побила, да се не усмрде, па онда да планирамо нове преврате! Ја сам позната уставорушитељка и атентаторка! чувај ме се! Код мене су такви први на списку. Њих треба за њихово добро елиминисати, јер им је велики напор да мисле, а још већи да расуђују.
 
WIBU:
Hehe, to vice 30% onih koji bi izasli na izbore tj. 50 - 60 % birackog tela, sto znaci da imate podrsku nekih 15 % gradjana sto je ekvivalent radikalima i preletacima posle raspada SPS i to vam je plafon!
И толико, мало ли је? А ваши фаворити, колико њима предвиђаш? Мани се оних апстинената. Они сами себе кажњавају својим неизласком!
 
paola:
И толико, мало ли је? А ваши фаворити, колико њима предвиђаш? Мани се оних апстинената. Они сами себе кажњавају својим неизласком!

85% gradjana ove zemlje NE MISLI KAO VI IZ SRS, a s obzirom na to da vi neistomlisljenike nazivate svim onim socnim epitetima ne nadajte se bilo cemu vecem dok se bar malo ne upristojite!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top