Istorijski intervju Dr Nestorovica bez trunke politicke korektnosti

Скоро целој мојој генерацији прва партија је била комунистичка, ма како се сви фолирали да није било тако. Других није ни било. Драшковић је хипнотисао огромне масе људи, све док се није показало ко је и шта је. Слично је и са изворним Демократама и касније много мање Дверима, сви смо се хватали за сламку за коју нам се чинило да може да покрене Србију. Прихватам све те његове грехе и као своје, лутали смо и стално били грубо варани буквално од свакога.
Овога пута, можда нас "крене карта", али она сигурно није у АВ и Ђиласовим рукама.
Eh ne moze se Draskovic gledati isto pre prebijanja i posle prebijanja i pre pokusaja ubijanja i posle pokusaja ubijanja..
Covek presece u sebi koliko moze.....
Kad te uhvate u zatvoru pa njih 10 te mlati mokrim novinama, razmisljas za koga, sa kim.....

Tako da olako se pljuju ljudi koji su potroseni ili polomljeni...i to od ljudi koji su siljili qur.ac svo vreme..

To su Srbi , siljo.kurani...
Nista novo...

Zato i ne treba pokusavati nesto snazno , cisto sa Srbima, nego obrenovicevski , mutno, sa zlim namerama, to privlaci srbe...i bolje razumeju i veruju takvim planovima..
 
Srbi tj gradjani Srbije su dovoljno i previse glupi i treba vec jednom reci , nemojte da imate stav JA ZNAM STA JE DOBRO I STA TREBA SRBIJI
nego samo stav imho , ja mislim sta je po meni dobra ideja....bez nametanja i pametovanja...
Znam da je tesko srbima jer su glupi da podnesu slobodu izbora, nego uvek mora pritisak, ali taj pritisak ce produziti ponasanje nasilja i dikature ovoga ili onoga..
A glupi su narod da bi mogli da se izvuku iz tih zamki..

Ovako samo eksperimenti ovog ili onog...a Srba sve manje a avganistanaca i pakistanaca, ne bukvalno nego simbolicno receno sve vise..
 
''Istorijski intervju'' je zapravo gomila Nestorovih želja, neosnovanih predviđanja, stvari koje je čuo iz emisija BalkanInfa i Aktuelnosti ili iz ličnih kontakata sa ljudima koji tamo gostuju i slično.
Не знам само шта ћеш рећи када Несторове идеје буду почеле да се остварују.
 
Само полако, и стрпљиво.

Dule za par godina cekajuci:

Old Man Technology GIF by The Mole Agent
 
Таман Несторовић и МИ-ГЛАС ИЗ НАРОДА ништа не урадили.....гласао сам за њих јер имам исправан став !! У овом моменту ми имамо само капацитет да кажемо шта мислимо. Војску немамо. Државу немамо. СРПСКИ НАРОД немамо. БОГА у себи немамо. Како онда да кренемо у пројекат стварања Српске државе !
 
Таман Несторовић и МИ-ГЛАС ИЗ НАРОДА ништа не урадили.....гласао сам за њих јер имам исправан став !! У овом моменту ми имамо само капацитет да кажемо шта мислимо. Војску немамо. Државу немамо. СРПСКИ НАРОД немамо. БОГА у себи немамо. Како онда да кренемо у пројекат стварања Српске државе !
Јесте тешка и мрачна констатација али је у огромној мери тачна.
Ми такође имамо неславну историју претварања покрета у партијску структуру која се тражи да би се ушло у парламент..То јесте опасност, али у овом случају с обзиромда се ради о искусним људима, надајмо се најбољем.
 
Dr Nestorovic je dao intervju novinaru koji se izjasnjava kao Hrvat u RS i koji gradi svoj imidz baziran na "Bratsvu i jedinstvu" u BIH.
Dr nestorovic je govorio bez kompromisa u odbrani srpskog sveta na Balkanu cime je ocigledno iritirao novinara koji je i izrazio
svoje nezadovoljstvo u zakljucku na kraju intervjua.
Izmedju ostalog na pitanje novinara "Zasto se Srbija naoruzava" Dr Nestorivic je direktno odgovorio: "Zato sto ocekujemo napad od Hrvatske".
Takodje je porucio svim srpskim neprijateljima na Balkanu da se pripreme za novo vreme koje nece biti u njihovu korist.
Preporucujem svima da pogledaju ovaj neverovatni intervju.

Ah, čini se da je taj intervju prilično intrigantan. Očito je da je Dr. Nestorović izneo svoje stavove jasno i bez ustručavanja.

Razumem da bi takva izjava mogla izazvati kontroverze, ali ipak, treba analizirati kontekst u kojem je izrečena.

Srbija, kao i svaka druga država, ima pravo na svoju odbranu, a izjave poput ovih mogu biti posledica složene političke situacije na Balkanu.

Svakako bih voleo da vidim kako se razvija ova priča i kako će se odraziti na regionalne odnose.
 

Back
Top