Apatija, depresija, dosada...

love_girl, ti si zrela za jednu nocj u kafani... znachi ono, neko loshe pivo... pa meshash sa nekom brljom... a sa razglasa treshti neshto tipa ljubavi raskidi ovo ono... to je lek.

sutradan bi te ceo dan bolela glava i ne bi mislila, a vecj drugog dana bi sve zaboravila (;
 
Keeper:
kako se lechiti od apatije, depresije, dosade?... pa, najvazhnije je da se umrtvish. kao ruski vojnik iznemogao od bitke koji samo legne u sneg i ohladi se... cheka da prodje. sve procuri, sve je voda.

pusti neka voda nosi sve u zaborav...... ljubitelji EKV-a, klanjajte se :D
Depresija nastaje iz lenjopsti, bolje razmislite šta vam stvarno treba i čini zadovoljstvo, pa se time pozabavite, i videće te da će vas depresija hvatati skoro nikada.
Apatija, slično, više pokazatelj nemoći. Ako sebi priznajete da ste slabi, i radije kukate, nego što uzmete stvar u svoje ruke, vi kukaj te i to že potrajati vrlo uspešno i dugo.
 
dzordzV76:
Depresija nastaje iz lenjopsti, bolje razmislite šta vam stvarno treba i čini zadovoljstvo, pa se time pozabavite, i videće te da će vas depresija hvatati skoro nikada.
Apatija, slično, više pokazatelj nemoći. Ako sebi priznajete da ste slabi, i radije kukate, nego što uzmete stvar u svoje ruke, vi kukaj te i to že potrajati vrlo uspešno i dugo.
M-da.
A shta bi bilo kada bih ti rekla da sam ja tokom dana toliko zauzeta (koliko odbojnim, toliko i stvarima koje volim) da chesto nemam ni predaha, pa opet ne potpadam pod tvoju generalizaciju?
 
Lanfear:
M-da.
A shta bi bilo kada bih ti rekla da sam ja tokom dana toliko zauzeta (koliko odbojnim, toliko i stvarima koje volim) da chesto nemam ni predaha, pa opet ne potpadam pod tvoju generalizaciju?
Rekao bih da radiš nešto što ne voliš i što te ne ispunjava, i ti nisi u depresiji, nego si nezadovoljna i treba da otkriješ šta možeš i treba da menjaš!
 
dzordzV76:
Depresija nastaje iz lenjopsti, bolje razmislite šta vam stvarno treba i čini zadovoljstvo, pa se time pozabavite, i videće te da će vas depresija hvatati skoro nikada.

meni se nekako ipak vishe chini da iz lenjosti nastaje dosada ;p
hah. ja skoro nikad nisam lenj i znam da to nema veze sa depresijom. uostalom, vi ni ne znate shta je prava depresija jer ne verujem da je iko ovde ikad patio od nje. prava depresija je bolest koja se lechi. a ovo shto hvata vas i nas se zove lepo - bedak.
 
Keeper:
meni se nekako ipak vishe chini da iz lenjosti nastaje dosada ;p
hah. ja skoro nikad nisam lenj i znam da to nema veze sa depresijom. uostalom, vi ni ne znate shta je prava depresija jer ne verujem da je iko ovde ikad patio od nje. prava depresija je bolest koja se lechi. a ovo shto hvata vas i nas se zove lepo - bedak.
Upravo tako. Ne volim shto ljudi tako olako koriste rech "Depresija". Niko nije stvarno ni svestan shta je to. Zbog depresije se ide chak i u bolnicu...
 
Da,ali ovde niko ne prica o depresiji zbog koje se ide u bolnicu.
Ovo o cemu mi pricamo je nesto manje od depresije {zbog koje se ide u bolnicu} a vece od obicnog bedaka.
Pfff,ovo o cemu mi pricamo je "blaga" depresija.
Zbog koje se ne ide u bolnicu.
A ne mora da znaci da se nekome nece desiti nesto sto ce to prouzorkovati.
 
Sve je moguce.
Ali jedino sto sigurno mogu da kazem je da sam ja sada u ocajnom periodu.
Sve je isto,kao onda kada sam bila srecna,ali sam sada nesrecna.
Imam osecaj kao da me niko ne razume,ali odnos drugih ljudi prema meni je isti.
I to verovatno zato sto su mi se u roku od 3 dana desilo mnogo losih stvari.
Ma nemam pojma. :cry:
 
love_girl:
Sve je moguce.
Ali jedino sto sigurno mogu da kazem je da sam ja sada u ocajnom periodu.
Sve je isto,kao onda kada sam bila srecna,ali sam sada nesrecna.
Imam osecaj kao da me niko ne razume,ali odnos drugih ljudi prema meni je isti.
I to verovatno zato sto su mi se u roku od 3 dana desilo mnogo losih stvari.
Ma nemam pojma. :cry:
dasava se.ja sam npr. sa 16 godina svaki dan plakala.i nisam imala pojma zasto placem,sve mi je bilo nekako grozno,nista mi nije odgovaralo i svako,ali svako vece sam plakala ko kisa.valjda me tresao pubertet.
a kada nesto razmislim,sada nema toga sto me moze naterati da zaplacem :roll: ....dobro,retke stvari...izleda da sam otisla iz jedne krajnosti u drugu :lol:
nego htedoh reci,svi prolaze kroz te glupe faze duboke potistenosti i osecaja nepripadanja ali i to se zavrsi.nista se ne brini. ;-)
 

Back
Top