Антируски настројен амбасадор Србије у Русији

Sta ovde ima antirusko ,ili suprotno drzavnoj politici i ustavu Srbije ?
sta jel ne sme zena da misli da je Albancima ukinuta autonomija 89. ?

Moze da misli , ali to nikako nije tacno . Nikakva prava im nisu ukinuta . Posto tako misli Tadic nije smeo da je postavi u Moskvu za Ambasadora . Mogao je da posalje nekog drugog , koji veruje da su Siptari ... zapravo to sto jesu , I koji ce tamo da lobira za nasu stvar . A verujem da je Tadic namerno postavio tamo , da zacementira nass polozaj i da spreci za uvek da se Srbija pibizi Rusiji , kako bi njegove gazde u Zagrebu mogle da okupiraju Banjaluku u slucaju pokusaja osamostaljenja RS .

Da je Tadic , bar Americki agent , pa da covek kazi , ej bre.... SAD velika sila , sta ce ,. Ali ovako .. hrvatski agent .. pomagac Ustasa , simpatizer ... obozavaoc . I jos kad se uzmme u obzir onaj njdegov intervju na HTV . ( moj predcednik nema sta da trazi u njiovim emisijama,. Ni njihov predcednik ne dolazi u nase ) , sto je sramota samo po sebi , stvarno mi je odvratna sama pomisao o njemu . Sve sto govori vezano za Kosmet je kozmetika i sminka . Dolazak EULEXSa je njegova invencija . A kobajagi trazili su neke izkjmene , naravno , samo kozmeticke .
Sramota jedna .
 
Poslednja izmena:
Moze da misli , ali to nikako nije tacno . Nikakva prava im nisu ukinuta . Posto tako misli Tadic nije smeo da je postavi u Moskvu za Ambasadora . Mogao je da posalje nekog drugog , koji veruje da su Siptari ... zapravo to sto jesu , I koji ce tamo da lobira za nasu stvar . A verujem da je Tadic namerno postavio tamo , da zacementira nass polozaj i da spreci za uvek da se Srbija pibizi Rusiji , kako bi njegove gazde u Zagrebu mogle da okupiraju Banjaluku u slucaju pokusaja osamostaljenja RS .

Da je Tadic , bar Americki agent , pa da covek kazi , ej bre.... SAD velika sila , sta ce ,. Ali ovako .. hrvatski agent .. pomagac Ustasa , simpatizer ... obozavaoc . I jos kad se uzmme u obzir onaj njdegov intervju na HTV . ( moj predcednik nema sta da trazi u njiovim emisijama,. Ni njihov predcednik ne dolazi u nase ) , sto je sramota samo po sebi , stvarno mi je odvratna sama pomisao o njemu . Sve sto govori vezano za Kosmet je kozmetika i sminka . Dolazak EULEXSa je njegova invencija . A kobajagi trazili su neke izkjmene , naravno , samo kozmeticke .
Sramota jedna .

Шта се чудиш,
он врло добро зна кога где поставља. Јесте да није баш надарен
са памећу, али има добре инструкторе....
прецизне к`о швајцарски сат! :roll:

.
 
Jelica Kurjak ambasador Srbije u Rusiji

Predsednik Srbije Boris Tadić doneo je ukaz o postavljanju Jelice Kurjak za ambasadora Srbije u Rusiji, objavljeno je u najnovijem Službenom glasniku.

.......................................
Ко је Јелица Курјак:?:

Погледајте шта сам пронашла о дотичној:

DILEME OKO REŠAVANJA ETNIČKOG KONFLIKTA
NA KOSOVU: NACIONALNA ILI GRAĐANSKA OPCIJA

Dr Jelica Kurjak
Centar za menadžment,
Beograd


Danas će se svi normalnomisleći istraživači saglasiti s tim da su ljudska prava iznad svega: iznad prava bilo koje grupe, kolektiva, naroda, nacije. Međutim, u Međunarodnim ugovorima 1966-1976. godine, koji predstavljaju dopunu Deklaracije o ljudskim pravima, a koji čine osnovu savremenih predstava o demokratiji i civilizaciji, u prvom planu se nalazi tvrdnja da svi narodi imaju pravo na samoopredeljenje.

....
Granice između saveznih republika bile su uspostavljene proizvoljno, a neke etničke grupe, kao na primer Albanci, bile su od početka stavljene u neravnopravan odnos. Složeni karakter odnosa između komunističkih partija Jugoslavije i Albanije u vreme rata i u posleratnom periodu takođe je imao neposrednog uticaja na razvoj konflikta na Kosovu.
.....
Suverenizacija republika odvijala se u uslovima povećane diskriminacije i narušavanja prava nacionalnih manjina. Među prvima su bili diskriminisani kosovski Albanci kojima su 1989. godine u velikoj meri bila oduzeta autonomna prava iz ranijeg perioda.

http://www.cbs-css.org/kurjak2.php

ja ne vidim nikakav problem u ovom textu sem tvoje hronično nezadovoljstvo ovom vlašću. Krajnje je vreme da se zapitaš da li je mozda problem u tebi? Tvoja nesposobnost? :)
 
Ово су неки коментари, на ту вест:

.."Ta zena je nesto najgore sto moze da predstavlja Srbiju u Rusiji. Sljam i djubre. Izdajica sopstvenog naroda. Naravno takve informacije ce tesko da dopru do novina, ali kao osoba koja je licno poznaje garantujem za svoje reci. Ali naravno kakva drzava takvi i diplomatski predstavnici.
Ovim javnim putem zelim da joj pozelim sve najgore moguce u zivotu i obecavam joj da ce je sustici pravda, pre ili kasnije.
Pozdrav,


.....

"Ja je znam iz Instituta. Ona uopste nije sposobna da bilo sta uradi. Inace dodvorila se Jeremicu kada mu je jednom u Moskvi pre vise godina pozlilo i ona mu se tu nasla, joj Vuce, jel vam je dobro, joj Vuce, tu je izigravala neku njegovu mamu. Inace, ja je znam jos pre nego je otisla u Moskvu.

....

Spamuješ ovde prenoseći sta je ko rekao na nekim forumima, tuđe komentare.
 

Back
Top