Anketa: Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

  • Bojkot

    glasova: 18 39,1%
  • Izlazak

    glasova: 28 60,9%

  • Ukupno glasova
    46
Jeli, pa zar nije za meksikance i takve kao ti obavezna radna nedelja od 7 dana?
Što nisi na gradilištu?
Ili preživljavaš još uvek od socijalne pomoći?
sns botovi dresirani da samo bljuju po "u oporbi", sada po gastosima itd
dok im se sef hvali da derpe broj 1 u srbiji, sto mu skandira i pola stadiona
 
ma slusaj ti: nemas pravo da napadas nas koji bojkotujemo izbore

jel ste imali vase izbore? jeste, i sta sad hocete, da vam ih ambasadori organizuju dok vucic izdaje kosovo, i deli tudje?

zinulo vam za beogradom?

pa, jasno, neko vam je nesto obecao, gazda vucic, pa vas je zahebao, i sad vam je to isto opet obecao samo da sklonite nas opoziciuju sa druge strane politickog spektra, kao sto ste vec i uradili za vreme protesta

znas kada cete da dobijete beograd? ej, pa koliko puta treba da vas pokrade vucic?? koliko puta ispadate njegovi volovi, a na racun nas desnice? stani bre malo na loptu, ne moze vise, pa nema bre nikakve logike sto vi radite.

ej mi vam kvarimo nagodby sa avom, a svaki put vas prevari - nije politika za vas, povucite se vise, a ne mastajte da cete nesto da osvojite DOSTA JE BILO.
Ne druže bas kao TVOJ Vučić bojkotom dobija sve.
 
Ne druže bas kao TVOJ Vučić bojkotom dobija sve.
ja sam patriotska desnica, za NAS je [tvoj] aljek izdajnik, e a vama je po tvom priznaju samo peda zinula za beogradom, 'teli bi da se ogrebete, sitne duse, a jednaki PROZAPADNI izdajnici kao aljek [zato sam rekao "vas", nisam mislio bukvalno kao ovaj ves.bole kome je av bukvalno sef]
 
eto ti:
od vas sto izlazite, pola izdajnicka vlast, pola lazna opozicija
znaci imate po 10, A NAS JE 16, znaci mi bi trebali da vladamo srbijom, najjaci smo, samo trebamo da nastupimo zajedno da se organizujemo, i da pocistimo vas koji ste prodali veru za veceru
Ti si gastos i to u lošijoj američkoj državi i u još dosadnijem mestu
 
ja ne znam ko je vas ubedio da ce vucic da krade po srbiji, a u beogradu da nece

on ce da obezbedi pare za ekspo, da izda kosovo, pa cete vi onda da raspolazete sa tim parama?

vama je neko stvarno popio pamet
Narod marljivo skuplja QR kodove sa računa za stan na prvom spratu u Cara Dušana ali u Zemun Polju
Svi ćute i mudruju, kasirke nemaju šta da prazne na kraju smene
 
A koja je prava opozicija? Ima li neko ime?

Jedino Deda Mraz, ostalo rodbina i rodjaci onih iz 45-te

1713730522739.png
 
ja sam patriotska desnica, za NAS je [tvoj] aljek izdajnik, e a vama je po tvom priznaju samo peda zinula za beogradom, 'teli bi da se ogrebete, sitne duse, a jednaki PROZAPADNI izdajnici kao aljek [zato sam rekao "vas", nisam mislio bukvalno kao ovaj ves.bole kome je av bukvalno sef]

За кога гласаш, ако си стварно патриотска десница?
 

Back
Top