Anketa: Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

  • Bojkot

    glasova: 18 39,1%
  • Izlazak

    glasova: 28 60,9%

  • Ukupno glasova
    46
Pa nije Vučić kriv što je "oporba" sastavljena od budaletina gladnih para i fotelja.

Šta se ti buniš, vi treba da slavite što su ovi klinci pameti bez odlučili da idu na vaše fingirane izbore. Sad imate demokratki legitimitet, mirni ste 4 godine. Možete da se bogatite preko Beograda na vodi i Ekspa a oni su zadovoljni što će dobiti par opština da se igraju u pesku. Zamisli sad taj klinac dođe kući i kaže "mama, ja sam sad neko mudo u opštini", oči da se cakle, i njima i vama. Bolji poklon niste mogli da dobijete ;)
 
Je li to znaci da si apstinent; apolotican?
Bio sam do sada.
Ali se ozbiljno razmišljam da izađem na izbore i glasam za ove iz SNS-a,
čisto u inat ovim smradovima iz oporbe.
Vidi, ja ne glasam ni za, ni protiv neke stranke, zabole me kako se zovu,
koje su orijentacije, važan mi je program te stranke.
Ovde svi pljuju po SNS-u i Vučiću, ali niko nije u stanju da navede neki
"program" bilo koje stranke iz "oporbe".
Zašto?
Pa zato što ga nemaju, njihov pravi program je da se dočepaju vlasti
i ponovo kradu i uništavaju zemlju kao nekada.
Naravno da to ne mogu da istaknu kao program stranke, zato i ćute
po tom pitanju, recimo kad si čuo nekog iz oporbe da se jasno i glasno
izjasnio po pitanju KiM?
Osim Milice.
 
Možete da se bogatite preko Beograda na vodi i Ekspa a oni su zadovoljni što će dobiti par opština da se igraju u pesku. Zamisli sad taj klinac dođe kući i kaže "mama, ja sam sad neko mudo u opštini", oči da se cakle, i njima i vama. Bolji poklon niste mogli da dobijete ;)
Malo drkaš lončiće (po običaju) ili vam gazda nije to baš najbolje objasnio.
Tih opštinskih lopovčina je uvek bilo i biće, nije to Vučić izmislio, on je samo
to malo skresao, sad ih ima daleko manje nego kad su vaše gazde bile na vlasti.
Bitno je da su na odgovarajućim i odgovornim pozicijama u vlasti odgovarajući ljudi
sa znanjem i integritetom, što kod vaših gazdi nije nikada bio slučaj.
A te opštinske jajare (kojih ima, tu si u pravu) su lako rešive... :mazi:
 
Испада Вучић , када читам овде по форуму , неки полу човек , полу Бог , вантелесно натприродно биће чија се моћ мери са моћи Грчких Богова , свемогући и свезнајући , све види , све зна и све може ....ма дај више , ово је форум политика ако може неки аргумент на изношену тврдњу а не фантазије .
Nije, samo ga podržava predsednik-ambasador Hil.
 
Odavno je jasno da pozicija i opozicija imaju istog gazdu sa zapada, tako da podržavam bojkot. Potpuno sam se razočarao u protekle izbore gde je posle ogromne inflacije vladajuća stranka dobila još više glasova, raspitao sam se okolo i stariji ljudi su stvarno zadovoljni, a mladi su uzbujali i pohlepni, nisu zadovoljni koliko god da imaju. Kupovna moć raste, mnogi kupuju nova kola, stanove, renoviraju objekte itd. Ovde u Nišu čak i nadležni počeli da rade ponešto pametno posle deset godina bruke. Stavljaju reciklažne kontejnere, sređuju parkove, pijace, sade drveća itd. Naravno, može to još bolje.
 

Ne lupam. Razlog zašto su se izbori uopšte dogodili opet 2023. godine nije prosto dogovor sa Đilasom već što postoji vrlo jasan uslov za BelEXPO 2027. Vučiću treba stabilna i legitimna većina u Beogradu da bi sve bilo ispunjeno.

U slučaju bojkota, izbori će se ponovo održati na jesen ili zimu, najkasnije na proleće 2025. godine.
 
Ne lupam. Razlog zašto su se izbori uopšte dogodili opet 2023. godine nije prosto dogovor sa Đilasom već što postoji vrlo jasan uslov za BelEXPO 2027. Vučiću treba stabilna i legitimna većina u Beogradu da bi sve bilo ispunjeno.

U slučaju bojkota, izbori će se ponovo održati na jesen ili zimu, najkasnije na proleće 2025. godine.
Džabe trošiš reči.
Milion puta isproban bojkot sa nula efekta.
Treba da si težak moron da podržiš to još jednom.
Za koga botuješ ti?
 
Džabe trošiš reči.
Milion puta isproban bojkot sa nula efekta.
Treba da si težak moron da podržiš to još jednom.
Za koga botuješ ti?

1) Nije milion puta isproban
2) Nisam ništa napisao u kontekstu niti podrške niti protivljenja bojkotu; samo pišem šta su očekivanja, planovi i motivi
 
Несторовић је добио прилику и прокоцкао је .Ценим то што је био поштен за време епидемије , али неће више имати подршку какву је имао Ми глас ..

Po istraživanjima, održava se na sličnom procentu; čak je i u blagom porastu u nekim mestima.
 
Видећемо , мислим да ниси у праву

Ja sam mislio sličnije tebi. Posle afere sa Jerkovićem, potom opet podele na dve organizacije i svadja, ja sam mislio da će poprimiti udarce,posebno ,što što na izbore ide izborna lista Mi glas naroda, sa tim imenom.

Međutim, video sam procente. Da, zaista nisam u pravu. :D

Ae se kladimo :)
 

Back
Top