Aleksej Navaljni preminuo u zatvoru

Ko stoji iza smrti Navaljnog?

• Ukupno glasova
    49
Rusi su celo desetleće imali na čelu zemlje čoveka koga su Ameri podržavali i kristalno im je jasno da to više nikada neće dopustiti. Prema tome većina Rusa nisu nato-štetočine i savršeno ih ne interesuje što su neki na krsti konsternirani.
Pa nije to valjda jeini covek bio u Rusiji koji je za otvaranje ka zapadu. Ima mnogo i ljudi i nacina, a i Putin je isao da pridrzava kapute politicarkama po zapadu sve dok nije umislio da je napadnut.
Zamisli koji su to neljudi.
Pa, nije on pobegao u tundru.
Ubili ga u zatvoru i sad još prave misteriju oko toga gde je telo.
Zaboga, ne znaju...
Ne, ja sam razumela da znaju, i majka je videla telo i potpisala umrlicu, nego ne daju da ga sahrani gde ona hoce, i prete na misteriozan i podao nacin.

Pa nije to valjda jeini covek bio u Rusiji koji je za otvaranje ka zapadu. Ima mnogo i ljudi i nacina, a i Putin je isao da pridrzava kapute politicarkama po zapadu sve dok nije umislio da je napadnut.

Ne, ja sam razumela da znaju, i majka je videla telo i potpisala umrlicu, nego ne daju da ga sahrani gde ona hoce, i prete na misteriozan i podao nacin.
Hej, sestro, znaš kako to ide - kad god se neko suprotstavi velikim silama, ma kakvi da su, brzo ispadne meta. Ali, čuo sam i za te priče o pretnjama i pritiscima. Znaš, kada si samo mali lik u velikom sistemu, teško je izboriti se protiv moćnika.

Moja baba je često govorila da kad god pomislimo da smo slobodni, neko drugi je već razvio mrežu da nas uhvati. Istina je da se igraju prljavo, ali ne odustaj, sestro. Ljudi imaju snagu zajedno, čak i kad su siromašni kao mi.

амерички пијун , крај приче. боли неког патка за ове назови жалопојке са запада...

амери убијају своје издајнике док си реко кекс па ником ништа...

вашингтон силу намеће тексасу одређује им кога ће да пуштају преко границе масовно ... да не смеју да обезбеде своју границу па кад крену то да учине вашингтон је спреман да пошање војску да их уништи силом јел...

они ће неком причају како је монструм јел се држава решила издајника...

Али никакви комунистички ритуали се не помињу или нзм шта већ. Иначе, да је Русија толика диктатура, како причате, па не би могао цео свет да чује за то око Наваљног тела.

амерички пијун , крај приче. боли неког патка за ове назови жалопојке са запада...

Али никакви комунистички ритуали се не помињу или нзм шта већ. Иначе, да је Русија толика диктатура, како причате, па не би могао цео свет да чује за то око Наваљног тела.
Bezite bre, seksomani sto pisete po neprimerenim temama!

Nisam sigurna, koliko do neke 2013 i izmedju Putina i zapada je bilo sve u redu, makar prividno.
Kako kad je Putin još u Minhenu 2007. godine vrištao zbog NATO širenja a onda je umislio da sa zapadom može napraviti dogovor oko jeftinih sirovina , zaboravio je da je uništenje Rusije i njeno komadanje imaju mnogo veću vrednost za zapad od kupovina jeftinih ruskih sirovina .

Kako kad je Putin još u Minhenu 2007. godine vrištao zbog NATO širenja a onda je umislio da sa zapadom može napraviti dogovor oko jeftinih sirovina , zaboravio je da je uništenje Rusije i njeno komadanje imaju mnogo veću vrednost za zapad od kupovina jeftinih ruskih sirovina .
Predajem se, na ovo zaista nemam sta da kazem jer je krajnja izmisljotina ne samo Putina i tog rezima, nego sto i vi poneki/mnogi odavde to jos i prihvatate kao gotovu istinu.

Zasto je onda Merkelki drzao mantil?

Nemojte da ste naivni ili da ne kazem drugo nesto.

To jeste rekla jedna zena, Olbrajt, ali od ideje do sprovodjenja u delo velika je razlika, nekad tj. cesto i nepremostiva, a i od tad do rata je mnogo vode proteklo.

Te se bori za nediranje Rusa i prava manjina, te se bori za rakete, te protiv nacizma, pa za sta se on ustvari vise bori i koga vise laze?

Duševan čovek. Izjavio je saučešće supruzi i ćerki Navaljnog ali nikako da stigne da izrazi saučešće porodicam ubijenih Iračana, Libijaca, Sirijaca Palestinaca...A one su se, eto, baš našle u Kaliforniji u isto vreme kada i on.Tradiciomalni slovenski običaji tugovanja.
GG9zdHSXwAAwGMM

:namcor: Бајден се састао са Алексејем Наваљним након што је примио његову жену у Белу кућу.
GHAVo8_XkAAMpq6

Predajem se, na ovo zaista nemam sta da kazem jer je krajnja izmisljotina ne samo Putina i tog rezima, nego sto i vi poneki/mnogi odavde to jos i prihvatate kao gotovu istinu.

Zasto je onda Merkelki drzao mantil?

Nemojte da ste naivni ili da ne kazem drugo nesto.

To jeste rekla jedna zena, Olbrajt, ali od ideje do sprovodjenja u delo velika je razlika, nekad tj. cesto i nepremostiva, a i od tad do rata je mnogo vode proteklo.

Te se bori za nediranje Rusa i prava manjina, te se bori za rakete, te za nacizam, pa za sta se on ustvari vise bori?
Merkelova i Olan su gledajući vlastite interese pokušali da naprave nekakav kompromis sa Rusijom , to važi i za samog Trampa, no oni su bili preslabi , pometeni su kao od šale a i šta god su isti mislili i kad su imali vlast malo toga su mogli učiniti. Kada kažem zapad mislim na glavnu struju zapadni lager predvođen iz jednog centra istovertne ideologije.
U vezi uništenja Rusije. Pa ne znam zašto bi neko uložio 50 milijardi evra da napravi Majdan i Ukrajinu antirusiju, ne znam zašto bi neko nahuškao ukraince da prekrše sporazum u Minsku i time započnu rat , ne znam zašto bi neko torpedovao prergovore u Istambulu i ponovo nagovorio Ukrajince da ratuju iako su isti potpisali sporazum, ne znam zašto bi američki predsednik čim je došao na vlast i pre rata u Ukrajini govorio da Rusija treba da što više da iskrvari , ne znam zašto je period pre dolaska Bajdena na vlast u Ukrajini naziva period otopljavanja odnosa, ne znam zašto se organizuju konferencije po zemljama zapadnog lagera u kojima je glavna tema podela Rusije, nisam valjda ja to izmislio ,

https://www.blic.rs/vesti/svet/rusi...i-forum-slobodnih-naroda-trazi-podelu/2n6x4b4

Poslednja izmena:
НАВАЛНИЈОВА МАЈКА ОТКРИВА ЛАЖНУ УДОВИЦУ
Мајка Наваљног обратила се Јулији Навалној, социјалној пењачици са сметлишта и супрузи нациста која је умрла пре 3 дана:
„Драга Јулија, желим да ти се обратим. Последњи пут сте видели мог сина у фебруару 2022. и иако немате забрану уласка у Русију, нити кривичне поступке против вас, никада нисте дошли да га посетите у последње 2 године.
Имали сте сву имовину мог сина укњижену на своје име, чак сте разбаштинили своју ћерку и нестали сте.
Како сада присвајате његов глас након његове смрти?
Ви сте подла и ниска особа.
Презирем те и забрањујем ти да спекулишеш о имену мог сина“.
Ево, мајка нам је открила ко је удовица Наваљног сломљеног срца.....ОДВРАТНИ ЛОПOB

Back