Albanija izgradila autoput,Srbija zaostaje

trebali bi u beogradu da se zapitaju zasto nas zaobilazi nabuko,zasto je glavni autoput preko bugarske i rumunije a ne srbije,zasto gase rep srpsku,zasto samo osudjuju srbe? pa imamo satro demokratsku vlast,sta je sada ovo?:evil:

imam blagi osecaj da je u pojedinim trenucima svet vise svojemreno cenio milosevica nego sto nas cene sada.izgleda da niko ne ceni bezkicmenjake,ocigledno nemaju neku vrednost
koju bi neko u svetu cenio.
diplomatski svet ih podrzava ali samo verbalno sto je ocigledno na nasu veliku zalost !!!
 
Vladika, a što ti prelaziš na lično i vređaš kad god ostaneš bez argumenata?
Kod tebe i onog nesrećnika dravena je takav vid komunikacije najizraženiji.
:roll:

Zato što oni smeju da vredjaju i nikad ne dobiju C1. Ili neku drugu opomenu. Privilegovani su ćak i kada je to što pišu protivno zakonu ove zemlje. Bilo je dozvoiljeno da se drži čak i avatar na koojem gori američka zastava. To je protivzakonito, a znamo da jeste po slučaju Trivunca koji je odležao zatrov zbog toga. Ali ovaj forum je jednostavno privilegovao raznorazne anti.-civilizacijske elemente. Koliko su se puta u proteklih nekoliko dana se videlr anti-semitskr izjave na forumu? Ne vidim na obaveštenjima ni jednu opomenu zbog toga?
 
Ако је истина увреда - онда вређам. Овде у Бг. до пре неколико деценија Шиптари су били једино познати по тестерисању дрва а јели су љеба и мармељаде или љеба и грожђа... тако да ја мислим ПОСЛЕ СВЕГА ШТО СЕ НЕДВОСМИСЛЕНО ДЕСИЛО да је у најмању руку безобразно писати "о културним Шиптарима" када су целом свету познати као примитивни дивљаци.

Чуј, "Аљбанија изградила" - да није тужно, било би смешно.


Или можда хоћеш да кажеш ДА НИЈЕ ИСТИНА да свакодневно организовано и то са оружјем иду у крађу српских шума... хајде мало се обавести...

A ja već ranije napisah da je u Beogradu postojalo kulturno-umetničko društvo sastavljen ood albanskih studenata. Oni nisu jeli "ljeba i marmeljade", niti su testerisali drva. Danas na Kosovu zidaju poslovni centar, ima render, koji će biti viši od bilo koje zgrade u Beogradu. Ko onda tehnološki zaostaje?
 
A ja već ranije napisah da je u Beogradu postojalo kulturno-umetničko društvo sastavljen ood albanskih studenata. Oni nisu jeli "ljeba i marmeljade", niti su testerisali drva. Danas na Kosovu zidaju poslovni centar, ima render, koji će biti viši od bilo koje zgrade u Beogradu. Ko onda tehnološki zaostaje?

ne lupaj bre,nece oni nas stici jos 20tak godina
 
Renderi govore o tome. U Prištini su nedavno završena dva intrnacionalna festivala, muzički i filmski. Tamo postoje prodavnice stripova, gostuju svetski DJ-evi koji gostuju i u Beogradu. Tamo se stvari jako brzo menjaju, a u Srbiji se ne dešava ništa sem EXIT-a.

to si procitao na netu a jesi li bio nekad dole,u gnjilanu ides kolima i odjednom krave na putu kao u Turkmenistanu
 
Gnjilane nije selo,jedan je od vecih gradova na Kosovu

Ne govorim o broju stanovnika. Znam kakvo je Gnjilane, ali ono nikad nije adekvatno urbanizovano. To je usud većih mesta blizu granice. ne sumnjam da postoji taj veliki kontrast izmedju provincije i centra u Prištini, ali ako ćemo iskreno meni to Gnjilane nije puno gore od nekih većih naseljenih mesta u Istočnoj Srbiji. I tamo imaš volove i traktore na periferiji grada.
 
Ne govorim o broju stanovnika. Znam kakvo je Gnjilane, ali ono nikad nije adekvatno urbanizovano. To je usud većih mesta blizu granice. ne sumnjam da postoji taj veliki kontrast izmedju provincije i centra u Prištini, ali ako ćemo iskreno meni to Gnjilane nije puno gore od nekih većih naseljenih mesta u Istočnoj Srbiji. I tamo imaš volove i traktore na periferiji grada.

jeste alo ne mozes porediti Gnijlane i npr Boljevac ili Trgoviste,pa cak se ne moze upoediti sa Lapovom npr,ne znam kad si bio poslednji put,bio sam pre mesec dana strasno
 
crkve-kim-c-v.jpg

Šta ćeš eremita, da su ti Manastiri i Crkve na Kosovu zaštićeni Spomenici, kao što je Dubrovnik, već bi Ameri bombardovali i shiptare!?
Ili, Malo Morgen!?:D
 
trebali bi u beogradu da se zapitaju zasto nas zaobilazi nabuko,zasto je glavni autoput preko bugarske i rumunije a ne srbije,zasto gase rep srpsku,zasto samo osudjuju srbe? pa imamo satro demokratsku vlast,sta je sada ovo?:evil:

Vlast je demokratska ( barem po merilima Zapada, dok igraju kako im sviraju), ali nešto baš ne veruju narodu!?
Neki na zapadu su valjda iznenađeni i uvređeni jer su četnici dobili isti status kao i partizani!?
A toliko državnika je bilo na sahrani JeBoTita, a ono sada i Draža junak!?:D
 
. Koliko su se puta u proteklih nekoliko dana se videlr anti-semitskr izjave na forumu? Ne vidim na obaveštenjima ni jednu opomenu zbog toga?

Tema za razmišljanje: Hitler je proglašen tako velikim zločincem prvenstveno zbog Holokausta, a onda, kada malo sagledaš stvari, koje su zločine posle napravili pobednici, sve kao obračun sa zlotvorima!?
 
Tema za razmišljanje: Hitler je proglašen tako velikim zločincem prvenstveno zbog Holokausta, a onda, kada malo sagledaš stvari, koje su zločine posle napravili pobednici, sve kao obračun sa zlotvorima!?

Hitler je hteo da istrebi cele narode gde su ljudi bili krivi, po njemu, što su rodjeni kao Jevreji, Srbi, Romi i slično. Rusi su u glage slali po ideološkoj osnovi. To je drastično različito.
 
Ne naravno. Mnogo toga je kultura, ali ovo sa krstarice što često čitamo nije. Ža.osno ali istinito da je Kosovo trenutno, bar u vojim urbanim sredinama, postalo mnogo kulturnije od dobrog dela Srbije.

Jaka fora: Ako bi se i Srbija zadužila 80 milijardi evra ( dva puta više nego recimo Hrvatska jer ima oko dva puta više raje) i u Srbiji bi se mogle graditi takve monumentalne zgrade!
Baš mi je to neki dokaz razvoja i kultivizacije!:D
 

Back
Top