Alat u zeninim rukama

Da nisi malo prestroga..to sto ne zna da majstorise po kuci ne znaci da je smotan..kao sto neko postavi pitanje ..da li devojka koja ne zna da kuva moze biti dobra supruga ...ne mozemo svi da sve znam u smislu sam svoj majstor..niti svi imati iste afinitete..pri tom ne mislim da su takve osobe nesposobne..jednostavno nesto im ide ili ne ide od ruke..ili im je nezanimljivo ili tesko...
Primetila sam da ima dosta zena koje znaju da majstorisu i ponosne su na tu svoju sposobnost..bar po postovima ovde..


Ma sta znam....meni nekako neobicno da muskarac ne zna ama bas nista da popravi i sl...verovatno je delomican razlog za tu "strogocu" to sto sam okruzena muskarcima koji su bas snalazljivi po tom pitanju...
A i ja sam osoba koja voli da "ceprka" gde god stigne...pa nekako ocekujem da je partner slicnog karaktera i da voli da sastavlja, rastavlja da se udubljuje u tematiku..itd...naravno ne mora sad da bude neki vele majstorr i da sve zna...vec one osnovne stvari...

I za zenu mi neobicno da bas nista ne ume da skuva....mislim ok je to, nije svako za sve....
Ali eto za sebe zelim muskarca koji bar nesto zna da sklopi....naravno i ja znam da spremam...:)
 
Nisam jos naisao na pravu zenu-majstora, ali vidim da ih na forumu ima za izvoz. Lepo je to :)
Ne mislim da ne mogu, nego ni ne pokusavaju. Niko ne zna za sta je sposoban dok se ne okusa u tome i dok ne stekne neko prakticno iskustvo.

Sto se mene tice, popravljam iskljucivo tehniku (i softver kod kompova). Ceprkacu kolko god bude trebalo dok ne proradi ili dok ne shvatim da to vise nije u mojoj moci. (jbte, zvucim ko neki oglas)
Za ostalo sam totalni duduk. Mozda sastavim po koju policu, ali od poslova tipa: krecenje, stavljanje plocica, malterisanje, lakiranje itd. bezim ko nenormalan.
Ipak moraju i majstori od necega da zive :mrgreen:
 
Eeeee,sada..Ne znam na koji ste vi alat pomislili;) :D ali ja sam nedavno pokusala da sastavim jednu malu policicu za cvece..Bila sam sama pa rekoh ..hajde da to uradim.Znam,sada cete da pitate: Sta zena radi kada je sama.Paaa,kako kad.;).desi se i da sastavlja policice..Namucila sam se bas..Nije to za mene.
Nego,dragi moji muskarci.Kako vi sa tim stvarima izlazite na kraj.Umete li ista da sastavite,popravite,okacite, izbusite,zavrnete.Koliko ste snalazljivi.Umete li i da li radite po kuci ili kucama,hi hi.:mrgreen: i šta.Koliko ste sam svoj majstor..ili vam uvek bude visak delova..modrica i posekotina po rukama i..bacenih neuspeha u kantu za otpatke uz poljuljano samopouzdanje..

nista strasno zana se da su zene nesposobne da bilo sta naprave i za bilo kakve ozbiljnije poslove ....
za zene je samo odrzavanje postojeceg daklem krpa ,varjaca, cetka, metla, i muski alat naravno kao "specijalan skill"...
 
Eeeee,sada..Ne znam na koji ste vi alat pomislili;) :D ali ja sam nedavno pokusala da sastavim jednu malu policicu za cvece..Bila sam sama pa rekoh ..hajde da to uradim.Znam,sada cete da pitate: Sta zena radi kada je sama.Paaa,kako kad.;).desi se i da sastavlja policice..Namucila sam se bas..Nije to za mene.
Nego,dragi moji muskarci.Kako vi sa tim stvarima izlazite na kraj.Umete li ista da sastavite,popravite,okacite, izbusite,zavrnete.Koliko ste snalazljivi.Umete li i da li radite po kuci ili kucama,hi hi.:mrgreen: i šta.Koliko ste sam svoj majstor..ili vam uvek bude visak delova..modrica i posekotina po rukama i..bacenih neuspeha u kantu za otpatke uz poljuljano samopouzdanje..

Mislim da je to do afiniteta, a ne do pola...

Jedino mozda, ako porodica bas insistira da musko dete nauci da radi sve te stvari ^^
jer se od muskarca to ocekuje ;)
 
Све радим сам, од кречења и глетовања стана, водоинсталтерских радова, струје, преко поправке рачунара, реинсталације, драјвера, вируса бл бла, затим кола, електрика, механика, сем ако баш не мора много да се растура.
То уопште није добро, јер уме да измори, увек има нешто да се поправи.
 
Pa i ne znam nesto, osim ako nije vezano za komp mada i tu nisam ekspert.

Ne bakcem se oko onog sto ne znam, secam se da sam prosle godine neki civiluk sklapao i radi sve kako treba, ali sto se tice struje i auta ne razumem se i ne diram.
 
Eeeee,sada..Ne znam na koji ste vi alat pomislili;) :D ali ja sam nedavno pokusala da sastavim jednu malu policicu za cvece..Bila sam sama pa rekoh ..hajde da to uradim.Znam,sada cete da pitate: Sta zena radi kada je sama.Paaa,kako kad.;).desi se i da sastavlja policice..Namucila sam se bas..Nije to za mene.
Nego,dragi moji muskarci.Kako vi sa tim stvarima izlazite na kraj.Umete li ista da sastavite,popravite,okacite, izbusite,zavrnete.Koliko ste snalazljivi.Umete li i da li radite po kuci ili kucama,hi hi.:mrgreen: i šta.Koliko ste sam svoj majstor..ili vam uvek bude visak delova..modrica i posekotina po rukama i..bacenih neuspeha u kantu za otpatke uz poljuljano samopouzdanje..

"Alat u zeninim rukama
Eeeee,sada..Ne znam na koji ste vi alat pomislili"

vidi kad je otvorila temu 2008, oduvek je djavolica bila :lol:
 
ja doneo zeni magicnu krpu , ona se namusila , a ja kazem: ali zeno to je magicna krpa ,magicna kao i ti ,cuva ruke, mnogo sam je platio .(ustvari kupio za 50din na buvljaku)....i ona se obradovala ....zene z:mrgreen:
 
Eeeee,sada..Ne znam na koji ste vi alat pomislili;) :D ali ja sam nedavno pokusala da sastavim jednu malu policicu za cvece..Bila sam sama pa rekoh ..hajde da to uradim.Znam,sada cete da pitate: Sta zena radi kada je sama.Paaa,kako kad.;).desi se i da sastavlja policice..Namucila sam se bas..Nije to za mene.
Nego,dragi moji muskarci.Kako vi sa tim stvarima izlazite na kraj.Umete li ista da sastavite,popravite,okacite, izbusite,zavrnete.Koliko ste snalazljivi.Umete li i da li radite po kuci ili kucama,hi hi.:mrgreen: i šta.Koliko ste sam svoj majstor..ili vam uvek bude visak delova..modrica i posekotina po rukama i..bacenih neuspeha u kantu za otpatke uz poljuljano samopouzdanje..

Sve sto treba po kuci. Nesto krupnije, nesto sitnije, ali ne secam se da nesto od kucnih aparata/instalacija nisam uzeo pod svoje.

- - - - - - - - - -

Cetka za ribanje je idealan poklon za svaku zenu.

ja doneo zeni magicnu krpu , ona se namusila , a ja kazem: ali zeno to je magicna krpa ,magicna kao i ti ,cuva ruke, mnogo sam je platio .(ustvari kupio za 50din na buvljaku)....i ona se obradovala ....zene z:mrgreen:

Kada cete vas dve da se uzmete?
 
ja doneo zeni magicnu krpu , ona se namusila , a ja kazem: ali zeno to je magicna krpa ,magicna kao i ti ,cuva ruke, mnogo sam je platio .(ustvari kupio za 50din na buvljaku)....i ona se obradovala ....zene z:mrgreen:

Tako se to radi sa zenama samo je uposli i nece biti nesrecna, besposlene zene su uvek nesrecne i zarad toga treba ih opteretiti sa sto vise poslova.
 

Back
Top