Kome ćeš ustupiti mesto u autobusu?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.337
Kome ćeš ustupiti mesto u autobusu?
I zašto baš toj osobi?:ceka:

1716301893022.png
 
Ovo me podsetilo na drugu neobicnu danasnju scenu sto me je mnogo iznerviralo. Svako mladji treba da ustane starijim osobama i trudnicama, osobama koje nisu dobro( bile one mladje ili starije povredjene) to stoji, a kako biste reagovali da devojka koja stoji kaze babi : "hocete da sednete, izvolite mmmm sednite ovde" rukom pokazuje na random devojku da je pomeri, bez molbe da ustupi mesto. Devojka zbunjeno gleda , baba ispada car, kaze necu : seda na drugo mesto. Ko je ona da odredjuje ko ce da ustane ? Ustala sam i prisla sam devojci toj koju je ova htela da skloni i rekla: "ne znam kako si ostala smirena, ko je ona da tebe pomera , ispratila sam situaciju , baba ispala car, videla budalu , ja sam ovamo se iznervirala, doslo mi da krenem u raspravu, da je iznabadam 🤣😁"

P..S nisu svi matorci baksuzi, ovi mladji su teski pacijenti ( ja sa njom 🤣 ) i svakodnevno u busu je neki haos 😁 i msm da je ona bila ova cetvrta - zombi


Osoba D govori osobi B da sedne na mesto gde si Ti , a osoba E hoce da istera pravdu 😁
 
Poslednja izmena:
A i majke s detetom umeju da budu pacijenti. Situacija: pun bus, dvostruko sedište i dolazi majka sa malim detetom, tipa 2,3 godine. Ustane joj neko, ona sedne s detetom u krilo. Na sledećoj stanici ustaje osoba pored i majka stavlja dete na to mesto pored nje. :mrgreen: Obraza bez.
 
A i majke s detetom umeju da budu pacijenti. Situacija: pun bus, dvostruko sedište i dolazi majka sa malim detetom, tipa 2,3 godine. Ustane joj neko, ona sedne s detetom u krilo. Na sledećoj stanici ustaje osoba pored i majka stavlja dete na to mesto pored nje. :mrgreen: Obraza bez.
Наишао ми је млади тата с дјететом сличног узраста. Наравно, устанем, тата сједне а дијете остане поред, на оном пролазу између сједишта, он га само ухвати за руку. Ја му рекох да стави дијете у крило, он ме само чудно погледа и окрену главу. Поновим. Ништа. Онда кажем одлучније: Или стави дијете себи у крило или устај, нисам уступио мјесто теби него њему. Невољно узе дијете у крило с фацом која као да се чуди шта ја то лупетам.
 
D, C, B, A.

Zombi neka sjedne zbog toga što je najopasniji.
Odmah do njega momak sa štakom, ipak je jači od babe i mame s bebom pa bi zombija najdulje zadržao.
Zatim baba, ona se već naživjela, a može ga štapom kvrcnuti po glavi.
Nakon toga žena s djetetom.
Ja najudaljeniji, tik do izlaznih vrata da mogu šmugnuti ukoliko ga ovi prije mene ne svladaju, ili se ne smiluje ženi s bebom.
 
nikome , ima još tri prazna sedišta
ima takvih,stanu ti iznad glave i gunđaju a mesta prazna. meni se to desilo. dok sam bio mlad i lijep dve babe se nakačile. te omladina ovakva onakva , neće ni da ustanu starijima kao npr ovaj ovde. ja se okrećem oko sebe bar pet mesta bilo slobodno. ja kiptim, tek će ti jedan čiča pozadi viknu ***** vas ćorave ili ste samo brzobrazne babe. kad one odoše kod njega pa verbalna pičkaža celim putem
 
ima takvih,stanu ti iznad glave i gunđaju a mesta prazna. meni se to desilo. dok sam bio mlad i lijep dve babe se nakačile. te omladina ovakva onakva , neće ni da ustanu starijima kao npr ovaj ovde. ja se okrećem oko sebe bar pet mesta bilo slobodno. ja kiptim, tek će ti jedan čiča pozadi viknu ***** vas ćorave ili ste samo brzobrazne babe. kad one odoše kod njega pa verbalna pičkaža celim putem
za ovo si sasvim u pravu , ali ima tu i još jedna stvar sa i oko penzionera , uglavnom starija lica žive sami , željni su pažnje i bilo kakav razgovor pa makar bio i gunđav, taj izlazak u svet i na svetlo dana koriste za bilo kakvu komunikaciju
a da znaju biti džangrizala ,to stoji
 
Дјевојка улази у бус и обраћа се баби која сједи:
– Извините, да ли бисте ми могли устати, трудна сам.
Баба је погледа, дјевојка изгледа сасвим уобичајено, ништа јој се не види, стомака нигдје...
– Ћеро, а откад си трудна?
– Пааа... има једно пола сата.
:lol:
 

Back
Top