Мушкарци живе у просеку 5 година мање од жена у задњих 200 година

Ne mogu se više složiti.

Strejt muškarci stravično propadaju kada pređu 30, max 35
Ne znam šta se dešava, ali prelepi mladi momci koje pamtim... danas su neuporedivi sebi. Ma, ne bih ih ni primetila.
Imam jednog Dorijana Greja, ali ostali koje sam smatrala simpatičnim to više uopšte nisu.
Upale oči, neke bore kao da su kroz pustinje svakodnevno pešačili...
Zanimljivo je kako neko radi za svoje sopstveno dobro, pa očuva lepotu i zdrav izgled, a neko samo kljokne.
Kompliment mi je kad se na putu vozač nekog auta značajno okrene za mnom( ali nije ni dobro! :zcepanje: ). Nisam olupina sebe!
N želim sebe da slupam, da ne ličim ni na šta.
 
Ne znam šta se dešava, ali prelepi mladi momci koje pamtim... danas su neuporedivi sebi. Ma, ne bih ih ni primetila.
Imam jednog Dorijana Greja, ali ostali koje sam smatrala simpatičnim to više uopšte nisu.
Upale oči, neke bore kao da su kroz pustinje svakodnevno pešačili...
Zanimljivo je kako neko radi za svoje sopstveno dobro, pa očuva lepotu i zdrav izgled, a neko samo kljokne.


Jer im je ispod časti da imaju hidratantnu kremu i da se štite od sunca

I tipa šampon protiv opadanja kose
 
Jer im je ispod časti da imaju hidratantnu kremu i da se štite od sunca

I tipa šampon protiv opadanja kose
Mislim da je više do užurbanog načina života.
Sve odmah i sad!
Mora, inače propade svet.
Meni je laganica... Ništa se ne mora, i nigde nikad ne žurim.
A i Dorijan Grej iz moje priče je baš, ono "možda bidne, a ne mora. Ma kakve veze ima!"
 
Mislim da je više do užurbanog načina života.
Sve odmah i sad!
Mora, inače propade svet.
Meni je laganica... Ništa se ne mora, i nigde nikad ne žurim.
A i Dorijan Grej iz moje priče je baš, ono "možda bidne, a ne mora. Ma kakve veze ima!"
Ja nemam ni 1 boru i cepam Omega 3 i daleko plivam, dobar, pozitivan, vedar.
 
Jer je žena je biološki važnija, čak i u starosti.

To je razlog zašto postoji menopauza, za razliku od muškaraca koji mogu da se reprodukuju maltene celog života, kao i većina životinjskih vrsta. Menopauza postoji da zaštiti ženu od smrtnosti na porođaju, vodećem uzroku smrtnosti žena kroz istoriju, jer je mudrost žene i uloga u odgajanju novih generacija isuviše važna da bi se rizikovala


Naprosto, bake su važn(ij)e.
Slozio bi se da zene nisu podrzale toksicni feminizam, abortuse, pederluk i ostale degenerike; a vecina je odustala od reprodukcije…

Logican sled dogadjaja ce dovesti do velikog sranja a kao posledica dovesti do oduzimanja prava glasa zenama; dok ce ostali pobrojani izgubiti pravo postojanja…

Steta
 
Moje mišljenje je da je najviše tu u pitanju hrana i to prejedanje.
Eventualno i pušenje.
Kad bismo svi jeli ko ptičice i zdravo se hranili živeli bi 100 godina.
U pitanju je alkohol i pusenje, vremenom se ta razlika smanjuje jer zene sve vise piju i puse.
 
Muškarci se češće upuštaju u rizične aktivnosti, češće ulaze u fizičke sukobe, divljaju kolima, češće su pušači, češće koriste teške droge i alkohol (mada ovde se situacija menja), uglavnom češće se nalaze u situaciji koja ih dovodi do toga da umru ranije od žena. Glavna opasnost za smrtnost žena je bila porođaj što je danas svedeno na minimum.
 

Back
Top