Alat u zeninim rukama

Ustvari, svadjajte se. Mozda temu gde su zene nesposobne i kokoske i treba zakljucati.
О не... Како ће после Тужни Патак закључити из женских тема да су кокошке и да су неспособне...:mrgreen:
Баш је интересантна тема.;-)

Кучка.
Тешко да ће ти се овде прави мајстори јавити. Они сада или пајке, онако преуморни, или још увек нешто оправљају...:roll:

Тема ''алат у жениним рукама'' и то само за мушкарце...:roll:
е свашта...:lol:
 
Muški alat u ženinim rukama...

Ne bih rekao da je tema upućena pravim majstorima (mada je sutra je neradan dan, možda neki i navrati), već koliko mi se čini više za one kućne DoItYourself likove. Znate one koji stalno nešto prčkaju po stanu, nameštaju, izbuše zid sve do komšije, i rade sve one stvari koje će posle pravi majstori da popravljaju.
 
О не... Како ће после Тужни Патак закључити из женских тема да су кокошке и да су неспособне...:mrgreen:
Баш је интересантна тема.;-)

Кучка.
Тешко да ће ти се овде прави мајстори јавити. Они сада или пајке, онако преуморни, или још увек нешто оправљају...:roll:

Тема ''алат у жениним рукама'' и то само за мушкарце...:roll:
е свашта...:lol:

Nestani...
 
Kakv revolt, ne mogu da verujem :D

Mozda ta prica stvarno vise ne prolazi, Kucko. I nemoj toliko da se ljutis jer ovde tebi stvarno niko ne zeli zlo. Ukljuci se u raspravu i argumentuj svoj stav, umesto sto teras "kokoske" sa teme.
Zasto sebe smatras nesposobnom za popravke, npr?
Meni se cini da ti to smatras za slatko i zavodljivo.Mozda jeste, ali kod malih devojcica.
A i ovi muskarci se nadigli, kao da ce neko srafcigerom da im odvrne onu stvar :D
 
pljooc...pa i sada dok koocam imam stolarsku olovku zakačenu za uvo..i gedoru o pojasu..........naravno da umem.......fora je u tiplama.........moraš da ih montiraš bez obzira koliko je ta poličica mala...teška je...isto kao kada kačiš ogledalo sa nekim težim ramom bez obzira na veličinu...bitna je težina i stabilnost...................alat u ženskim rookama...a, kao...ša vi mooškarci umete da zavrnete....priheftate...misim, nadam se da nisi pod heftanjem pomislila na nešo na šta ja nisam pomislio........ e...ne znam sa stroojom da radim i vodovod i tako to.........više sam za preciznu mehaniku...najviše volim filips šrafcigere...to su oni krstasti.....i električni pištolj.......

Ja vidim da je moonja ovdje jedini znalac...nikakva vajda od ovih drugih mushkaraca....:lol:;)
 
Kakv revolt, ne mogu da verujem :D

Mozda ta prica stvarno vise ne prolazi, Kucko. I nemoj toliko da se ljutis jer ovde tebi stvarno niko ne zeli zlo. Ukljuci se u raspravu i argumentuj svoj stav, umesto sto teras "kokoske" sa teme.
Zasto sebe smatras nesposobnom za popravke, npr?
Meni se cini da ti to smatras za slatko i zavodljivo.Mozda jeste, ali kod malih devojcica.
A i ovi muskarci se nadigli, kao da ce neko srafcigerom da im odvrne onu stvar :D

Draga Saveto..nemas pojma kako mi je bilo tesko ..ja sam jedna slaba i nezna zena.i ne mogu da guram ormare i radim sve te teske stvari.ne znam da li ces me razumeti ali..vise volim da to rade snazne muske ruke..:mrgreen:
I citas me kao knjigu..Uradi sam ili Sam svoj majstor i slicno....

Postoje ljudi koji su prirodno talentovani za mnogo toga ..imaju veste ruke ..za razliku od mnogih koji i pored dobre volje ne umeju ni ekser da ukucaju...juce na pijaci kupujem mlade krompirice..i dok mi meri prodavac prilazi jedna riba i pita ..posto su mladi krompirici ..prodavac kaze 150,oo din/kg..a ona dalje..jel su to ocisceni krompirici..prodavac kaze..jesu ..valjda vidite..a ona kao iz topa...a jel su to stvarno ocisceni... i tako...sta bi bilo da je kupovala orahe na primer..
 
Moj momak prosle nedelje pola sata montirao dasku za wc solju, ja pocela da se smejem, a on popizdeo i kaze:"e sad cu da je bacim i vratim staru!":rotf::rotf::rotf:... ja sam plakala od smeha...:rotf: inace mu idu popravke od ruke i voli da ceprka i popravlja... uporan je, ako treba 5 dana ce nesto raditi dok ga ne sastavi...:lol::lol:

P.S. Ipak je uspeo da je namontira... :-)


to su one sa klizačima........a stari model školjke.... i onda, vrloj e teško montirati......skoro nemogooće...tako da..... dečko nije zasloožio da mu se devojka valja od smeha zbog toga...jer ona ne bi do uskrsa 2055. namestila......a troolo da zoveš majstora zbog toga....misim, ako nisi žena....onda je troolo...
 
Draga Saveto..nemas pojma kako mi je bilo tesko ..ja sam jedna slaba i nezna zena.i ne mogu da guram ormare i radim sve te teske stvari.ne znam da li ces me razumeti ali..vise volim da to rade snazne muske ruke..:mrgreen:
I citas me kao knjigu..Uradi sam ili Sam svoj majstor i slicno....

Postoje ljudi koji su prirodno talentovani za mnogo toga ..imaju veste ruke ..za razliku od mnogih koji i pored dobre volje ne umeju ni ekser da ukucaju...juce na pijaci kupujem mlade krompirice..i dok mi meri prodavac prilazi jedna riba i pita ..posto su mladi krompirici ..prodavac kaze 150,oo din/kg..a ona dalje..jel su to ocisceni krompirici..prodavac kaze..jesu ..valjda vidite..a ona kao iz topa...a jel su to stvarno ocisceni... i tako...sta bi bilo da je kupovala orahe na primer..

Ma daj. Nisi valjda vukla nesto sa pijace? :mrgreen:
 
Добро јутро? У 1 сат? :D

Ето... лепо ја причам Кучки, а она се љути на мене...:mrgreen:

Pa dobro ona ocekuje specifican soj ljudi da joj se javi na temu. Ciljana tema. ;)

Mene mrzi da majstorisem po kucama. :lol: Samo kad bas moram. :lol:
Treba i kod mene da promenim jednu izgorelu uticnicu pa sve kao sutra cu.
Nego ima i devojaka koje bi nekog da iskoriste za neki majstorluk a da ne plate. ;)
 
Pa dobro ona ocekuje specifican soj ljudi da joj se javi na temu. Ciljana tema. ;)

Mene mrzi da majstorisem po kucama. :lol: Samo kad bas moram. :lol:
Treba i kod mene da promenim jednu izgorelu uticnicu pa sve kao sutra cu.
Nego ima i devojaka koje bi nekog da iskoriste za neki majstorluk a da ne plate. ;)
Ма има их које би намерно неки лом направиле у кући...:lol: и платиле...:mrgreen:

Само не могу мајстора да нађу...:lol:

Куд иде овај свет...:roll:

Мислим да свако(и мушкарци и жене) може све научити да ради, само је питање воље.
То што неко себе прогласи неспособним, након првог покушаја да нешто уради, је само изговор...
Сви смо способни онолико, колико желимо да будемо способни.
 
Obožavam da pravim i popravljam stvari, da mi je ćale upućen u to, naučio bi me da popravljam i kola (naravno, neke osnovne stvari), biciklo mogu da rastavim i sastavim do detalja :D
Imam i neobičan "tač" za kvarove, iz nekog razloga i kad sam imala 12 godina mogla sam da popravljam elektronske uređaje "na osećaj".....
Moj brat, sa druge strane, nije baš neki umetnik u tome i ironija je što je on više za teoretisanje a ja za praksu, ima impresivnu memoriju kad su u pitanju stvari koje ga interesuju.....

Nije pravilo. Nekome ide, nekome ne..... neko voli, neko manje.....

majstore, moze li rakijica?:))
 
Kod mene je zaista bash specifichna situacija. Poshto je jedino mushko u mojoj kuci programer, i nezna maltene da zavrne shraf, chitav zivot sam ja bila ta koja je "majstorisala" po kuci. Pochevshi od puberteta kada sam htela da sprovedem drugi telefon u moju sobu, a naravno on se ne bi sam sproveo da nisam provalila kako da povezem zice, zavrshivshi sa farbanjem i krechenjem cele kuce....
Naravno losha strana tih mojih majstorija je bila u tome shto sam recimo "ucheci" da farbam prosula celu kanticu bele masne farbe na tadashnji nov tepih i parket u mojoj sobi, zbog chega i dan danas imam otiske na parketu (tepih smo naravno promenili)...:lol:...ali sve u svemu...nauchila sam...
I zanimljivo mi je skroz...
Ali kod mene je druga mana...Nisam skoro nikad ushla u kuhinju i skuvala neshto...Mozda sve ukupno par puta u zivotu...I to mi je nekako skroz dosadno...Ali shta da se radi...i to se da nauchiti...:)
 
Ne bih mogla da budem sa muskarcem koji ne zna da majstorise...ne volim smotane...posto ja umem svasta da radim i posto ono cega se latim mora da uspe....pa...isto ocekujem i od muskarca...ne bih mogla da prihvatim da ja krecim zidove a on gleda....

Znaci pozeljno je da ume da polaze plocice, da kreci, da popravi sitnice, da se razume u tehniku...itd...ali uvek se nadju neke hebene mane...pa i ja ovako zahebana....pa je sve skroz zahebano...djabe sto i ume da popravlja...:lol::lol: :roll:
 
majstore, moze li rakijica?:))
E da, bez rakijice ne ide :lol:

rakija.jpg
 
Ne bih mogla da budem sa muskarcem koji ne zna da majstorise...ne volim smotane...posto ja umem svasta da radim i posto ono cega se latim mora da uspe....pa...isto ocekujem i od muskarca...ne bih mogla da prihvatim da ja krecim zidove a on gleda....

Znaci pozeljno je da ume da polaze plocice, da kreci, da popravi sitnice, da se razume u tehniku...itd...ali uvek se nadju neke hebene mane...pa i ja ovako zahebana....pa je sve skroz zahebano...djabe sto i ume da popravlja...:lol::lol: :roll:

Da nisi malo prestroga..to sto ne zna da majstorise po kuci ne znaci da je smotan..kao sto neko postavi pitanje ..da li devojka koja ne zna da kuva moze biti dobra supruga ...ne mozemo svi da sve znam u smislu sam svoj majstor..niti svi imati iste afinitete..pri tom ne mislim da su takve osobe nesposobne..jednostavno nesto im ide ili ne ide od ruke..ili im je nezanimljivo ili tesko...
Primetila sam da ima dosta zena koje znaju da majstorisu i ponosne su na tu svoju sposobnost..bar po postovima ovde..
 

Back
Top