Ako su hrvati pokatoliceni srbi-koje to srpske osobine imaju?

Па што се онда у свакој могућој прилици истиче да су покатоличени Срби.. као, еј, ви сте... ми, само сте онај део који не ваља...али сте Срби, да.
Ако ти у томе не видиш никакав апсурд...

а на теми говоримо о евенуталним заједничким особинама, живимо на истом простору, прошли смо разна с и једни и други... па можда је то оставило неке... трајне заједничке последице по нас.

Само што су једни више доживели с-ња од оних других, него што су у с-има били заједно.
Ср-ња не чине најмањи заједнички именилац, нити нас чини блискима с тако крволочним народом.

Искрено, ни ја не верујем да су то покатоличени Срби, Хрвати су неописиво зло за човечанство, и не признајем да имају икакве везе са нама. Ако су и имали неки српски ген пре пар векова - то је одавно ишчилело под утицајем неког доминантно-злог гена.
 
Ne bih rekao da su roba b u odnosu na nas. Imaju prelepu etnicki cistu zemlju bez ciganije, ponosni su i niko ne gazi po njima...

ma kakv to su grozni umnobolci, sa njima kad se rukujesh morash odmah da desinficirash ruke!

ko ih volim sem fasista!? to je perverzno kad fasista voli fastistu i kad se ta ljubav stavlja kao neko mjerilo............evropa je jadna sine
 
ma kakv to su grozni umnobolci, sa njima kad se rukujesh morash odmah da desinficirash ruke!

ko ih volim sem fasista!? to je perverzno kad fasista voli fastistu i kad se ta ljubav stavlja kao neko mjerilo............evropa je jadna sine

Ne daju na sebe, svadjaju se oko 15 kilometara slane vode sa Slovencima. A nama uzeli sedminu teritorije, a mi ni metak jedan nism o ispalili. Gledaj realno.
 
Hrvati nisu pokatoličeni Srbi, isto tako ja mogu reći da su Srbi popravoslavljeni Hrvati, tendencija Srba je da govore da su svi narodu u EX-SFRJ potekli od Srba (smiješno), isto to ste pokušali napraviti i sa Crnogorcima pa niste uspeli (hvala Bogu)....jedina istina je da u Srbi popravoslavljeni Turci (najgora ali istinita varijanta).
Istina Crnogorac :ok:
 
Ne daju na sebe, svadjaju se oko 15 kilometara slane vode sa Slovencima. A nama uzeli sedminu teritorije, a mi ni metak jedan nism o ispalili. Gledaj realno.

ja ih ne mogu smisliti to su krvolochni smradovi vazda bili i ostat che sve dok je njih i granica te tvorevine, goozicu bi oni dobili da nije bilo kako je vetj bilo
 
Hrvati nisu pokatoličeni Srbi, isto tako ja mogu reći da su Srbi popravoslavljeni Hrvati, tendencija Srba je da govore da su svi narodu u EX-SFRJ potekli od Srba (smiješno), isto to ste pokušali napraviti i sa Crnogorcima pa niste uspeli (hvala Bogu)....jedina istina je da u Srbi popravoslavljeni Turci (najgora ali istinita varijanta).

Ви Миловци, озбиљно претендујете да Хрватима заузмете водећу позицију најљигавијих и најодвратнијих (квази)народа.

Стварно се незна ко је већа ''биппппп'' и сви заједно можете нама Србима да ''биппппп''!
 
Za sve ove Velikosrbe imam jedno historijsko i prosto pitanje pa ko hoce nek izvoli:

Ako ste vi Srbi toliko genetski cist narod,kako mozete da objasnite da je mlada srpkinja u osmansko doba morala da provede noc sa turcinom prije udaje?

eto sad da vas vidim ''cistokrvni''..

Ma to je obicna laz koja nema veze sa mozgom. Ali ljudi kao ti veruju eto i u te gluposti...
 
Za sve ove Velikosrbe imam jedno historijsko i prosto pitanje pa ko hoce nek izvoli:

Ako ste vi Srbi toliko genetski cist narod,kako mozete da objasnite da je mlada srpkinja u osmansko doba morala da provede noc sa turcinom prije udaje?

eto sad da vas vidim ''cistokrvni''..



sta hoces sa tim konkretno da nam kazes!?
 
Kako da ne. I Stefan Dušan Nemanjić je ustvari Turčin. Ili Hrvat? Poraspravljajte se vi oko toga.:mrgreen:

Ви се само смејте али пре неколико дана један кориник, на овом форуму, рече
да је Стефан Душан делом Бугарин јер му је мајка Бугарка.
 

Back
Top