AJMO SADA SVI ZAJEDNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
filatelista:
Jadnice, možeš samo da laješ ovde na forumu, to ti je jedino preostalo, a sad, sad mi je ovde lepo...MOŽE MI SE NESREĆNICE!

Можда ти са својима комуницираш лајањем, а ја с обзиром да живим са људима, користим - људски говор.
Несрећниче што си прохистерисао, само на помен да се вратиш одакле си дошао - у НДХ-азију!
 
Strela:
Можда ти са својима комуницираш лајањем, а ја с обзиром да живим са људима, користим - људски говор.
Несрећниче што си прохистерисао, само на помен да се вратиш одакле си дошао - у НДХ-азију!
Strelo što se spustaš toliko nisko?
Drži svoj nivo...
 
Norma Kampl:
А ја примећујем код тебе свађалачки тон. Неразумљив. Сем, ако управо ти ниси таква девојчица о којој говориш. Јер другачије се не да објаснити оваква реакција на сасвим добронамерну примедбу.
Дуриш се, и при том, потпуно бркаш утиске.

Штета. Мислила сам да особе које имају релативно сличан однос према националном питању могу нормално да комуницирају.
Али, ти си, изгледа, ипак стварно још увек та девојчица.

Неразумљива је и мени твоја стална потреба да саговорника "допуњујеш", "исправљаш", "коригујеш", "стављаш добронамерне примедбе", да глумиш неког ко је "над" ситуацијом, ко је "са стране" и ко "објективно" сагледава "људе и догађаје".
Јер - ИМА ИСТИНА, КОЈЕ НИСУ ЗА СВЕ ЉУДЕ, НИ ЗА СВА ВРЕМЕНА.

P.S. Када ми затреба савет или нечије мишљење, потражим га од оних који за мене представљају ауторитет у некој области, те бих те замолила да ме заобиђеш са тим дидактичком тоном.
 
Strela:
Неразумљива је и мени твоја стална потреба да саговорника "допуњујеш", "исправљаш", "коригујеш", "стављаш добронамерне примедбе",
Онда не схватам што си овде, кад то, свако на свој начин, раде сви, и кад је то, заправо - нормалан начин комуникације.

А ти што то доживљаваш тако драматично и озбиљно... не знам, твој је проблем.

да глумиш неког ко је "над" ситуацијом, ко је "са стране" и ко "објективно" сагледава "људе и догађаје".
Ја, наравно, ништа не "глумим". Говорим јасно и отворено. И доиста јесам са стране. А, већ сам рекла, ако је то неком исувише компликовано, жао ми је, опет није мој проблем.

P.S. Када ми затреба савет или нечије мишљење, потражим га од оних који за мене представљају ауторитет у некој области, те бих те замолила да ме заобиђеш са тим дидактичком тоном.
Ја ћу да те од сад заобилазим, али не из разлога које ти помињеш, него што, напросто, немам намеру да разговарам с неким ко је према мени без разлога непријатан. Такве "откачим" и у обичном животу, а поготово ћу то урадити на једном форуму. Ниси ни прва ни последња.
 
Norma Kampl:
Онда не схватам што си овде, кад то, свако на свој начин, раде сви, и кад је то, заправо - нормалан начин комуникације.

Можда је за тебе нормална комуникација, да стално држиш незвана некаква предавања, ја предавања, као што сам већ рекла, слушам од комептентних, а ти ако имаш потребу да неком "предајеш" иди у неку школу, или већ приватно дај часове деци...

А ти што то доживљаваш тако драматично и озбиљно... не знам, твој је проблем.

Не знам откуд ти идеја да ТО - читај твоје поповање - доживљавам драматично, у први мах, кад си се појавила на овом форуму, било ми је донекле и забавно, а сада ми је само досадно...

Ја, наравно, ништа не "глумим". Говорим јасно и отворено. И доиста јесам са стране. А, већ сам рекла, ако је то неком исувише компликовано, жао ми је, опет није мој проблем.

И воајери су са стране и гледају ствари из прикрајка, не налазим да је то нека врлина.

Ја ћу да те од сад заобилазим, али не из разлога које ти помињеш, него што, напросто, немам намеру да разговарам с неким ко је према мени без разлога непријатан. Такве "откачим" и у обичном животу, а поготово ћу то урадити на једном форуму. Ниси ни прва ни последња.

Е, драго ми је да то чујем, јер ја сам безуспешно покушавала да те "откачим", међутим ти се увек изнова некако "закачиш".

P.S. Јави се кад на "политици" опстанеш две године. За твоју информацију, овде су продефиловали разни "никови", пар стотина сигурно, од старе екипе остало нас је само 5-6, остали су утонули у заборав...
 
satarichar:
alergicna:
Koliko kapiram ti si ta što je bolesna.
Alergije, umno zaostajanje, halucinacije.
Te alergije su možda kožne polne bolesti. Koliko te svi za-jebavaju, svašta si fasovala.

SELJACINO
Ti sebi ,bas dajes veliki znacaj ako mislis da sam se potresla zbog tebe i tvoje POLUPAMETNE podrske u liku misonija, grofa drakule i OSTALIH ZAOSTALIH
NE USUDJUJ SE VISE DA SE PETLJAS U DIJAGNOSTIKU JER SE MEDICINA I MOLERAJ JAKO RAZLIKUJU
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top