AJMO SADA SVI ZAJEDNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AcaBg82:
POSTO VIDIM DA STE SVI ODLICNI U PRONALAZENJIMA RAZLOGA ZA NOVA KRVOPROLICA, DA PROBAMO NESTO MALO DRUGACIJE. DA PROBAMO DA SMISLIMO KAKO BI SMO OVAJ NAS BALKAN MOGLI DA NAPRAVIMO BOLJIM MESTOM. DA SE MANEMO JASENOVACA SREBRENICA OVCARA VUKOVARA MEDACKIH DZEPOVA I DA PROBAMO DA UMESTO STO CEMO DA SMISLJAMO KAKO NEKOGA ZAKLATI DA PROBAMO DA SMISLJAMO KAKO DA NAM BUDE BOLJE.

AJDE STA KAZETE.

БРАТЕ , Само Секс Србина Спашава
 
DA SVAKO OSUDI SVOJE ZLOCINCE
Dokle god se velicaju zlikovci kao narodni heroji nece nam biti bolje, prebrojavanje i takmicenje vodi u mrtvu trku i u nove pokolje
Setite se GANDIJA kad kaze" ZNAM DA SI NESRECAN, MUSLIMANI SU TI UBILI SINA A TI IDI U MUSLIMANSKO SELO, NADJI DETE KOME SU INDUSI UBILI RODITELJE, UZMI GA I GAJ I GA KAO SVOJE RODJENO DETE
E to je mudrost, prava, ljudska pa i hrishcanska a za to treba imati i SRCA I PAMETI
 
AcaBg82:
POSTO VIDIM DA STE SVI ODLICNI U PRONALAZENJIMA RAZLOGA ZA NOVA KRVOPROLICA, DA PROBAMO NESTO MALO DRUGACIJE. DA PROBAMO DA SMISLIMO KAKO BI SMO OVAJ NAS BALKAN MOGLI DA NAPRAVIMO BOLJIM MESTOM. DA SE MANEMO JASENOVACA SREBRENICA OVCARA VUKOVARA MEDACKIH DZEPOVA I DA PROBAMO DA UMESTO STO CEMO DA SMISLJAMO KAKO NEKOGA ZAKLATI DA PROBAMO DA SMISLJAMO KAKO DA NAM BUDE BOLJE.

AJDE STA KAZETE.
KAZEM DA JE TEMA EKSTREMNO GLUPAVA I BESMISLENA, KAO I DA TREBA DA VEC JEDNOM ISKLJUCIS CAPS U SVOJIM POSTOVIMA.
 
alergicna:
DA SVAKO OSUDI SVOJE ZLOCINCE
Dokle god se velicaju zlikovci kao narodni heroji nece nam biti bolje, prebrojavanje i takmicenje vodi u mrtvu trku i u nove pokolje
Setite se GANDIJA kad kaze" ZNAM DA SI NESRECAN, MUSLIMANI SU TI UBILI SINA A TI IDI U MUSLIMANSKO SELO, NADJI DETE KOME SU INDUSI UBILI RODITELJE, UZMI GA I GAJ I GA KAO SVOJE RODJENO DETE
E to je mudrost, prava, ljudska pa i hrishcanska a za to treba imati i SRCA I PAMETI
Kad tebi neko ubije dete onda mozes da poslusas Gandija. Do tada zadrzi takve "savete" za sebe :roll:
 
misoni:
И сви имамо право да тржимо азил,али нико то не ради.:D

E ja nemam potrebe da trazim azil jer mogu da zivim gde hocu a pri tom nisam strani placenik.Vize dobijam bez ikakvih problema a nisam shpijun.Nego, NEMAM NAMERU DA MOJU LEPU JADNU SRBIJU USTUPIM PRIMITIVCIMA KOJI SU JE VEC PRILICNO UBOGALJILINe moze vise DOSHLI DIVLJI PA OTERALI PITOME
 
filatelista:
To je bio glup i pun mržnje rezon jer je on mene učio da su svi muslimani isti. Što će reći i da su svi Srbi isti. Onda su svi muslimani Bratunac, a svi Srbi Srebrenica. E to neće biti baš tako.

Nije to bilo glupo, pametno te je deda učio. Muslimani uoči Bajrama kupe ovcu i zakolju je. Onda puste decu da se nad njom iživljavaju, bodu, mažu se njenom krvlju, a umišljajući svoje neprijatelje. I šta misliš o kome misle tada, o Paja Patku!
Ja sam lično to gledao milion puta, mnogo je interesantno kada gledaš a i nekako simpatično kako se deca igraju........
 
prof.Grof:
Nije to bilo glupo, pametno te je deda učio. Muslimani uoči Bajrama kupe ovcu i zakolju je. Onda puste decu da se nad njom iživljavaju, bodu, mažu se njenom krvlju, a umišljajući svoje neprijatelje. I šta misliš o kome misle tada, o Paja Patku!
Ja sam lično to gledao milion puta, mnogo je interesantno kada gledaš a i nekako simpatično kako se deca igraju........
Kako, majku mu, imam prijatelja muslimana i odrasli smo skoro zajedno i nikad se nije mazao krvlju i probadao ovce i ne znam kakva iživljavanja. Šta ćemo sa njim i njegovom porodicom. Žive u Novom Sadu. Šta sa njim, jel se on uklapa u te muslimane i kad neki njegov u Bosni kaže za mene da sam isti kao "Škorpioni" da on na to kaže, pa jeste.
Neće biti da su svi isti, i zbog te generalizacije i uopštavanja, u koljače iz Jasenovca su ušli svi Hrvati, u hrvatsko cvijeće i handžar diviziju svi muslimani i sad u Srebrenicu svi Srbi.
 
prof.Grof:
Nije to bilo glupo, pametno te je deda učio. Muslimani uoči Bajrama kupe ovcu i zakolju je. Onda puste decu da se nad njom iživljavaju, bodu, mažu se njenom krvlju, a umišljajući svoje neprijatelje. I šta misliš o kome misle tada, o Paja Patku!
Ja sam lično to gledao milion puta, mnogo je interesantno kada gledaš a i nekako simpatično kako se deca igraju........

Verujem ja da si ti to video u nekoj tvojoj vukojebini i da je to ostavilo VELIKE POSLEDICE
Pa bash zato netreba dozvoliti da se ovde u civilizaciji plasiraju takve bljuvotine,koje su tebi SIMPATICNE.
 
filatelista:
Sad ću ja tebi da ispričam jednu anegdotu.
Moj pokojni deda je meni kad sam imao 10 godina na slavi rekao, sine dovedi 2 muslimana u kuću, jednog izudaraj i stavi u džak i zaveži, a drugog ugosti sa najboljom hranom i pićem. Ovog zavezanog stavi pod sto. Kad god ovaj ugošćeni stavi zalogaj hrane u usta, ti ovog pod stolom udari nogom što jače možeš. Što ti misli ovaj što ga šutiraš, to ti misli i ugošćeni. ISTO! To je care bilo 1990. Pa ti sad vidi kako je mene moj deda "pametno" učio. Srećom, imam normalne roditelje, koji su rekli da je deda popio malo više.
E to toj priči ti ja govorim. Jasenovac boli svakog Srbina, mog oca posebno, ali to je problem jer su krvnici pobegli, nisu odgovarali, Artuković od starosti da umre...O tome se radi. Kao što naše žrtve i njihove potomke boli Naser Orić, tako Srebreničane boli Ratko Mladić. I dok se sva govna ne pohvataju i najstrožije kazne nema ovde normalnog života. Opet će neko da govori to svome sinu, unuku i evo rata za 20 godina.

LEPO RECENO!!! 90 TE SU SE DESILE ZATO STO POSLE 45-TE NIKO NIJE BIO KAZNJEN. I NARODNU NA BALKANU MORA DA BUDE JASNO DA NAS POLITICARI ZAVLACE I TAKO PRAVE NOVA KRVOPROLICA. MORAMO U SEBI DA SMOGNEMO SNAGE DA PREDJEMO PREKO SVIH SRANJA I NARAVIMO NAPRED U BOLJU BUDUCNOSTI INACE ODOSMO SVI U *****.
 
Salvantis:
Kad tebi neko ubije dete onda mozes da poslusas Gandija. Do tada zadrzi takve "savete" za sebe :roll:

TEBI JE NEKO UBIO DETE? PA CES TI ONDA DA UBIJES NEKO DETE? PA CE OTAC TOG DETETA DA UBIJE NEKO DETE? PA CE TO DETE KAD PORASTE DA UBIJE NEKO DETE....ITD ITD ITD DOK SE SVI MEDJUSOBNO NE ISTREBITE.

A KAPS NECU DA GASIM.
 
AcaBg82:
POSTO VIDIM DA STE SVI ODLICNI U PRONALAZENJIMA RAZLOGA ZA NOVA KRVOPROLICA, DA PROBAMO NESTO MALO DRUGACIJE. DA PROBAMO DA SMISLIMO KAKO BI SMO OVAJ NAS BALKAN MOGLI DA NAPRAVIMO BOLJIM MESTOM. DA SE MANEMO JASENOVACA SREBRENICA OVCARA VUKOVARA MEDACKIH DZEPOVA I DA PROBAMO DA UMESTO STO CEMO DA SMISLJAMO KAKO NEKOGA ZAKLATI DA PROBAMO DA SMISLJAMO KAKO DA NAM BUDE BOLJE.

AJDE STA KAZETE.

ZVUCHI RAZUMNO !
 
AcaBg82:
TEBI JE NEKO UBIO DETE? PA CES TI ONDA DA UBIJES NEKO DETE? PA CE OTAC TOG DETETA DA UBIJE NEKO DETE? PA CE TO DETE KAD PORASTE DA UBIJE NEKO DETE....ITD ITD ITD DOK SE SVI MEDJUSOBNO NE ISTREBITE.

A KAPS NECU DA GASIM.
Vidi bolidu, hvala bogu meni niko nije ubio dete, a da neko samo i POKUSA da mi pipne bilo koga clana porodice zivog bih ga odrao.
A tebi kad siptar krene da kolje decu ti ga lepo ponudi kaficom i rahatlukom, da mu bude prijatnije u poslu.

Nego takve gluposti i fiksaciju o klanju dece imate samo bolesnici kao sto ste ti i ova tvoja "koleginica" alergicna. A ja nisam psihijatar da se bavim takvim stvarima i lecim ludaje, zato zayebi tu pricu, ok :roll:


Inace caps moras da iskljucis jer je to po pravilniku krstarice. Uostalom nisam siguran da si ti uopste dovoljno inteligUntan da pronadjes caps na tastaturi :-D
 
filatelista:
Ja neću voditi porodicu da živi u Hrvatsku, jer sam sam došao iz Hrvatske zbog rata, ali neću svoju decu učiti da mrze nekoga samo zato što je neke nacije. Postoje zločinci koji su činili zločine. Tema je dugačka. Zato što nije bilo pravde 1945, nama se desila 1991. Ako se ne okonča ovo ludilo i ostane na tome da ne zaboravimo i oprostimo, desiće nam se novo za 10 ili 20 godina. To je neizbežno jer se u tom pamćenju i neopraštanju taloži ogromna mržnja koja mora da eruptira negde.

Mnogo ste mi dragi vi što ste otišli iz Hrvatske stekli naknadnu pamet.
Uzeli ste putovnice i penzije, povratili imovinu u Hrvatskoj, a dobili i stekli ovde.
Sad su vam granice otvorene i imate pare i sada "peace brother".
A što Srbe u Srbiji i danas zajebava evropska stoka, šta tebe boli.
Glavno da je tebi i tvojoj deci lepo. Sredili ste se.
 
SALVANTIS:
MOZES DA SE SPAKUJES I VRATIS SE U SVOJE KATUNE U BOSANSKIM PLANINCUGAMA, PA TAMO MOZETE DA SPROVODITE IDEJE KRVNE OSVETE, KLANJA DECE I OSTALO. TAMO SE PO VASIM PLANINAMA SLOBODNO KOLJITE. ALI NEMOJTE TU ZARAZU U SRBIJU DA DONOSITE.

JEDNOM SAM BIO U TIM VASIM GUDURAMA KUKU MAJKO PEVA COVEK PESMU NESTO IDE KAO

"IDE PREKO ZEBRE, ZAKOLJEM JE ZAKOLJEM OTSECEM JOJ GLAVU"

JEDVA SAM CEKAO DA POBEGNEM

DAKLE NEMAM JA PROTIV VAS PRIMITIVNIH BRDJANA NISTA DOK SE GOD DRZITE VASIG GUDURA, BRDA A TAMO SE KOLJITE I SPROVODITE KRVNU OSVETU KOLIKO VAM JE VOLJA.
 
satarichar:
Mnogo ste mi dragi vi što ste otišli iz Hrvatske stekli naknadnu pamet.
Uzeli ste putovnice i penzije, povratili imovinu u Hrvatskoj, a dobili i stekli ovde.
Sad su vam granice otvorene i imate pare i sada "peace brother".
A što Srbe u Srbiji i danas zajebava evropska stoka, šta tebe boli.
Glavno da je tebi i tvojoj deci lepo. Sredili ste se.

A ja mislio da je svakom Srbinu drago kad drugi Srbin uspe :lol:
 
filatelista:
Sad ću ja tebi da ispričam jednu anegdotu.
Moj pokojni deda je meni kad sam imao 10 godina na slavi rekao, sine dovedi 2 muslimana u kuću, jednog izudaraj i stavi u džak i zaveži, a drugog ugosti sa najboljom hranom i pićem. Ovog zavezanog stavi pod sto. Kad god ovaj ugošćeni stavi zalogaj hrane u usta, ti ovog pod stolom udari nogom što jače možeš. Što ti misli ovaj što ga šutiraš, to ti misli i ugošćeni. ISTO! To je care bilo 1990. Pa ti sad vidi kako je mene moj deda "pametno" učio. Srećom, imam normalne roditelje, koji su rekli da je deda popio malo više.
E to toj priči ti ja govorim. Jasenovac boli svakog Srbina, mog oca posebno, ali to je problem jer su krvnici pobegli, nisu odgovarali, Artuković od starosti da umre...O tome se radi. Kao što naše žrtve i njihove potomke boli Naser Orić, tako Srebreničane boli Ratko Mladić. I dok se sva govna ne pohvataju i najstrožije kazne nema ovde normalnog života. Opet će neko da govori to svome sinu, unuku i evo rata za 20 godina.

Dobar si ti čovek, ako uzmemo u obzir od koga potičeš. Proglasio si rođenog dedu za monstruma, pijanduru i budalu.
Ne mogu ja tebi tako lako da objasnim da nisu Srbi izmislili ratove, ni genocid. Ljudi se ubijaju vekovima i u ratu i u miru.
Ali ima vas puno sa suženom svešću, koji uglavnom tražite krivce na srpskoj strani, ili kao zbog fer pleja, nađete i par zlikovaca na njihovoj strani. Kada ti budeš sto ili hiljadu godina mrtav, ratovi će se i dalje voditi, a tada će takođe biti mrtvi i Ratko Mladić i Naser Orić. Kao što Ratko Mladić nije bio živ pre hiljadu godina, a bilo je ratova.
Istina je samo to da se svi nerviramo zbog ove situacije. Patriote se nerviraju zbog gubitka države, ili bar njenih delova. A najviše zbog gubitka časti. I tek na kraju zbog ekonomije, ekonomske krize.
Takvi se uglavnom nerviraju i drhte zbog svog pohlepnog doopeta. Toliko ste već stekli (uglavnom ne radom), a doopetu je opet malo. Da može, progutalo bi celu planetu. I ko onda da se smara patriotizmom, čašću i ostalim smaranjima.
Ako može da se naplati, e to je već druga stvar.
Deda te je lepo učio, ali jebee ga.
 
AcaBg82:
SALVANTIS:
MOZES DA SE SPAKUJES I VRATIS SE U SVOJE KATUNE U BOSANSKIM PLANINCUGAMA, PA TAMO MOZETE DA SPROVODITE IDEJE KRVNE OSVETE, KLANJA DECE I OSTALO. TAMO SE PO VASIM PLANINAMA SLOBODNO KOLJITE. ALI NEMOJTE TU ZARAZU U SRBIJU DA DONOSITE.
JEDNOM SAM BIO U TIM VASIM GUDURAMA KUKU MAJKO PEVA COVEK PESMU NESTO IDE KAO
"IDE PREKO ZEBRE, ZAKOLJEM JE ZAKOLJEM OTSECEM JOJ GLAVU"
JEDVA SAM CEKAO DA POBEGNEM

DAKLE NEMAM JA PROTIV VAS PRIMITIVNIH BRDJANA NISTA DOK SE GOD DRZITE VASIG GUDURA, BRDA A TAMO SE KOLJITE I SPROVODITE KRVNU OSVETU KOLIKO VAM JE VOLJA.
HAHAHA
Bolidu nepismeni, Vozdovac nije u Bosni :lol: :lol: :lol:

Lele, koja se ti dileja, prosto cudo jedno. Nego da neces ti da me teras iz MOG BG? Prvo bi morao da dodjes ovde, a da se ne zagubis negde usput :roll:
Nego drzi se ti tvojih kozica, mani se neta, nije to za nekoga tvoje intUleGinaCije...
A zebru mozda jednom vidis u zoo vrtu :lol:

I jesi li stvarno toliko glup da
NE UMES DA ISKLJUCIS CAPS
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top