Приватну војску терориста ОВК створила ЦИА, заједно су радили против Србије!

Misliš da verujemo da si baš toliko slep?

Nisam ja slep, nego ste Tihi i ti majstori manipulacije. Šta god vi citirate, čovek mora da uđe i proveri, jer uvek napišete naopako.

Evo šta stoji u tvitu:

In 1999 the CIA manufactured a claim that Serbia was engaged in genocide against 1.6 million Albanians in Kosovo.

U prevodu to znači:

CIA je 1999. godine proizvela tvrdnju da je Srbija umešana u genocid nad 1,6 miliona Albanaca na Kosovu.

A Tihi to prenosi na forum kao:

CIA je stvorila svoju privatnu vojsku terorista, OVК, ističe bivši američki obavještajac Skot Riter.

Valjda ti je jasno da spinujete.
 
Sadašnji USA ambasador u Srbiji sa haškim optuženikom, ratnim zločincem i teroristom Tačijem.


158869396161692e8454943991821513_700x393x0001.jpg
 
Poslednja izmena:
Da smo PRVI ponudili zadnjicu amerima, pre slovenaca i hrvata, bilo bi mnogo drugacije.
Mnoge zemlje su takodje imale slicnih problema kao mi ali su radile pametnije, ceska i slovacka se recimo lepo razidjose.
Jbg kad si slab zadnjica strada na neki nacin i od neke strane.
Ponudili smo prvi, samo sto smo bili glupe komunjare pa nismo razumeli sustinu promena u svetu, jer nasi DB-ovci i dalje misle da je samo geopolitika bitna disciplina, nemaju mentalni kapacitet da razumeju sustinu.
 
Ponudili smo prvi, samo sto smo bili glupe komunjare pa nismo razumeli sustinu promena u svetu, jer nasi DB-ovci i dalje misle da je samo geopolitika bitna disciplina, nemaju mentalni kapacitet da razumeju sustinu.
Glupi komu.... bi trebao biti tudjman- komunisticki general
a ne milosevic - americki bankar, tako da nije bas do toga
 
Nisam ja slep, nego ste Tihi i ti majstori manipulacije. Šta god vi citirate, čovek mora da uđe i proveri, jer uvek napišete naopako.

Evo šta stoji u tvitu:

In 1999 the CIA manufactured a claim that Serbia was engaged in genocide against 1.6 million Albanians in Kosovo.

U prevodu to znači:

CIA je 1999. godine proizvela tvrdnju da je Srbija umešana u genocid nad 1,6 miliona Albanaca na Kosovu.

A Tihi to prenosi na forum kao:

CIA je stvorila svoju privatnu vojsku terorista, OVК, ističe bivši američki obavještajac Skot Riter.

Valjda ti je jasno da spinujete.
Opet, neki mogu da gledaju nešto i da opet ne vide ništa. Bar se ne praviš slep.
 
Ponudili smo prvi, samo sto smo bili glupe komunjare pa nismo razumeli sustinu promena u svetu, jer nasi DB-ovci i dalje misle da je samo geopolitika bitna disciplina, nemaju mentalni kapacitet da razumeju sustinu.
Geopolitička nepismenost ≠ progresivizam. Ubaci revanšističku Nemačku u jednačinu i sve postaje jasno. I ne, nismo mi krivi zbog toga što su nas oni nekoliko puta napali.
 
Geopolitička nepismenost ≠ progresivizam. Ubaci revanšističku Nemačku u jednačinu i sve postaje jasno. I ne, nismo mi krivi zbog toga što su nas oni nekoliko puta napali.
Salter za upotrebljavanje zamenica 'mi' kada se prica o Drzavama i Sluzbama je tamo drugi levo. Ja se u to nista ne razumem dobri Gospodine, ja ovde samo lupam pecate.
 
https://www.in4s.net/riter-privatnu...-stvorila-cia-zajedno-su-radili-protiv-srbije
Какве умноболне коментаре имају аутошовинисти да кажу на ове чињенице о геноцидним психопатама из ЦИА који су створили терористичку Шиптарску ОВК? Србија која није непријатељ ником само хоће своју земљу да задржи, док геноцидни психопати из ЦИА спроводе геноцид са Шиптарима против Срба.
Temu treba zatvoriti zbog lažnih tvrdnji i pogrešnog postavljanja. Originalni izvor ne piše ništa o ovome što se prenosi na linku. Čista dezinformacija!
 
U pravu si da je sve nameštaljka NATO pakta koji nas je bombardovao ali sada Nato generali sede u našem generalštabu i naša vosjka sarađuje sa NATO paktom a Vučić je za savetnike imao Šredera i Blera..pa ti sad vidi


Da okupirani smo u potpunosti od strane nacisticke NATO alijanse.

Oni su najvece zlo koje postoji.
 
Temu treba zatvoriti zbog lažnih tvrdnji i pogrešnog postavljanja. Originalni izvor ne piše ništa o ovome što se prenosi na linku. Čista dezinformacija!
Смешан си, оригинални извор пише:
Игноришеш чињеницу да је Хрватска фашистичка, типично за усташе:
Зуроф ловац на нацисте: Вриједности које пропагира Хрватска су фашистичке
https://www.in4s.net/zurof-vrijednosti-koje-propagira-hrvatska-su-fasisticke-ne-evropske/
 
To nije originalni izvor, već snimka ekrana nečijeg X računa.

Koga boli briga za tvoje mišljenje o Hrvatskoj? Nebitno je.
Лажеш то је његов одгвор. Није моје мишљење о фашистичкој Хрватској, него познати ловац на нацисте је рекао чињеницу да је Хрватска фашистичка.
 

Back
Top