AJMO SADA SVI ZAJEDNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strela:
Невероватно како неки мешају виртуелни и стварни свет.
Прво, уопште те не познајем, тако да не знам да ли си Србин или Еским?
Друго, збрисао си из Хрватске, а зашто? Јел' су те прогањали, мучили, или су то тек намеравали да учине?
Треће, примљен си и збринут у Србији и сад ти нама овде солиш памет о "братству-јединству"!!!!
Море, марш, бре... :evil:

Lupaš po običaju gluposti
Šta da radiš, kad od tebe ništa ne zavisi, a meni lepo
mogu gde hoću i kako hoću, "uvaženi" pozorišni radniče
a o bratstvu i jedinstvu nisam ni reč rekao, ali ako ti gonjenje ratnih zločinaca tako krstiš, to je tvoj veliki mentalni i svaki drugi problem
 
satarichar:
Spremnost?
Matori, te fore "spremni", "za dom" i sl. ostavi kad prođeš Šid.
I nemoj da se porediš sa mnom. Ja tebe ipak toliko ne vređam.

a065.gif
a065.gif
a065.gif
 
filatelista:
Lupaš po običaju gluposti
Šta da radiš, kad od tebe ništa ne zavisi, a meni lepo
mogu gde hoću i kako hoću, "uvaženi" pozorišni radniče
a o bratstvu i jedinstvu nisam ni reč rekao, ali ako ti gonjenje ratnih zločinaca tako krstiš, to je tvoj veliki mentalni i svaki drugi problem


Ајде да си само неписмен и ограничен, већ си и безобразан, кад се као дошљак усуђујеш да солиш памет онима који су те примили на уштрб свог стандарда и бољег живота.
А то што "можеш где хоћеш и како хоћеш" - то није никакв преблем - то може сваки КЛОШАР и ДРИПАЦ!
Дакле да завришм с тобом - торњај се одакле си дошао! Марш у НДХ! :evil:
 
Strela:
Ајде да си само неписмен и ограничен, већ си и безобразан, кад се као дошљак усуђујеш да солиш памет онима који су те примили на уштрб свог стандарда и бољег живота.
А то што "можеш где хоћеш и како хоћеш" - то није никакв преблем - то може сваки КЛОШАР и ДРИПАЦ!
Дакле да завришм с тобом - торњај се одакле си дошао! Марш у НДХ! :evil:

Jadnice, možeš samo da laješ ovde na forumu, to ti je jedino preostalo, a sad, sad mi je ovde lepo...MOŽE MI SE NESREĆNICE!
 
Norma Kampl:
И зато што треба да користимо све варијанте, ради богатства језика, а и што уосталом, многи Срби данас, рођени у тим крајевима, такође тако говоре.

Приметила сам код тебе један тон, карактеристичан за оне ученице у разреду, које радо опонашају учитељицу, при том јој се улагују и додворавју, не би ли придобиле њену наклоност... Такве теткасте или стармале девојчице, некада су ме нервирале, а данас, код мене изазивају једино - досаду....
 
Strela:
Приметила сам код тебе један тон, карактеристичан за оне ученице у разреду, које радо опонашају учитељицу, при том јој се улагују и додворавју, не би ли придобиле њену наклоност... Такве теткасте или стармале девојчице, некада су ме нервирале, а данас, код мене изазивају једино - досаду....

Strela je 100% uciteljica koju niko nije hteo da imitira....
 
Strela:
Приметила сам код тебе један тон, карактеристичан за оне ученице у разреду, које радо опонашају учитељицу, при том јој се улагују и додворавју, не би ли придобиле њену наклоност... Такве теткасте или стармале девојчице, некада су ме нервирале, а данас, код мене изазивају једино - досаду....
А ја примећујем код тебе свађалачки тон. Неразумљив. Сем, ако управо ти ниси таква девојчица о којој говориш. Јер другачије се не да објаснити оваква реакција на сасвим добронамерну примедбу.
Дуриш се, и при том, потпуно бркаш утиске.

Штета. Мислила сам да особе које имају релативно сличан однос према националном питању могу нормално да комуницирају.
Али, ти си, изгледа, ипак стварно још увек та девојчица.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top