A sta je tacno?

Ma koji skempici. Miris polusvarene sarme ili salamcine sa belim lukom, to kad osetim sav se napalim. :lol: :lol: :lol:
Sad ozbiljno: Sta fali sto pije pivo iz flase? Bitno je kako to radi, veruj mi da cak i ti podrigivanje (ne bas ono svinjsko, kao sto muskarci [mi, ja] rade) moze da bude sexy.

Istina je tamo negde....
X files
 
Gazdarica:
Ma da, zena treba samo da pije sokice, trepce okicama i zadivljeno slusa svog muskarcinu, koji slobodno moze da ljusti pivcugu, rakijestinu ili sta god mu padne na pamet, jer njemu sve dobro stoji...
Ako nije takva, ona nije sexy... :roll:
Da zaboravih, treba i da isturi sise... :twisted:

P.S. Sto se tice teme, sve vise mi se cini da ti i ja zapravo pricamo o necemu istom, ili vrlo slicnom, samo sto tome prilazimo iz razlicitih uglova...
Ko kaze da muskarac treba da loce, a zena da posmatra. Ja sam zastupnik ideje ne trazi ono sto nemozes da pruzis! Ja recimo nisam kukavica da popijem, ali nepreterujem. Ispostujem drustvo, ali mislim da tu nema nikakvih cari, i nevolim ljude koje samo alkohol moze da opusti, iako sam ja ipak malo krut muskarac.
Sto se tice teme znam da se slazemo! Jer to sustinski jeste tako, samo to ljudi cesto previde da primete. I ubedjen sam da ljubavi bez kvalitetnog sexa nema! Ako se neslazes razuveri me!
Cao 8) :) :?:
 
Iskreno-jednako mi je odvratno videti pijanu zenu koja ne zna gde joj je dupe a gde glava kao i muskarca sa keceljom okacenom oko vrata kako pere sudove ili nesto tome slicno :!: :wink:
 
Kakvih uopste slicnosti ima pijana zena i muskarac sa keceljom????
Uh, moram priznati da se meni veeeeeeeeoma svidja muskarac sa keceljom, koji voli i zna da kuva :D ...a i da pere sudove :D ...Kao sto sam ponosna na sebe sto sve znam da popravim (skoro sve) 8) ...
 
Mici $:
bgrdr:
Mici $:
Iskreno-jednako mi je odvratno videti pijanu zenu koja ne zna gde joj je dupe a gde glava kao i muskarca sa keceljom okacenom oko vrata kako pere sudove ili nesto tome slicno :!: :wink:
Cao,
Slazem se u potpunosti. Samo sto si promasila temu!
Muskaraca sa keceljom neide!
Oups,sorry nisam citala bas sve od pocetka,u svakom slucaju ne skodi ....... :lol:
:wink: Ma nema veze samo se ti opusti! Sve ce biti uredu! Samo vi pisite! :)
 
wishfish:
Kakvih uopste slicnosti ima pijana zena i muskarac sa keceljom????
Uh, moram priznati da se meni veeeeeeeeoma svidja muskarac sa keceljom, koji voli i zna da kuva :D ...a i da pere sudove :D ...Kao sto sam ponosna na sebe sto sve znam da popravim (skoro sve) 8) ...
8) 8) 8) Ja sve znam! Znam da kuvam, ziveo sam sam 6 godina! Volim da kuvam, ali samo specijalitete, riblje, italijanske, itd. To doduse neradim cesto, ali je zato kvalitetno i nezaboravlja se. Sto se tice sudova, to izbegavam maksimalno. Slazem se da ljudi trebaju da pomazu jedno drugom u kuci, ali vise sam ona varijanta jakog muskarca koji se brine o egzistenciji porodice vise nego o kucnim obavezama! :D 8) :lol:
 
wishfish:
Uh, moram priznati da se meni veeeeeeeeoma svidja muskarac sa keceljom, koji voli i zna da kuva :D ...a i da pere sudove :D ... 8) ...
Aha ali da na sebi ima samo kecelju.... :P :lol: Šala mala!!!! Sad ozbiljno... najbolja jela koja sam probala napravili su upravo muškarci... :wink:

bgrdr:
Mislim ako neko nevidi partnera i kao druga, da tu nema ljubavi, tu je fizikalija. Odnosno to je partner za sex egzibicije! :lol:
Apsolutno! :idea:
 

Back
Top