Tražiš kafu a dobiješ seks, šta ćeš bolje?

Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
:manikir: mi smo u boljoj poziciji, uz kafu možemo dobiti sve a i ne moramo do Ženeve ni do Londona :mace:
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
Razmislio sam..
Ukinuli su nam ono naknadno vreme,... Ono: - svakih sledećih 10 minuta se plaća...- obrisala je (iz uvodnog posta)
- izmenila je ponudu... :thumbdown:
i šta ću ako mi tih 5 ili 10 minuta ne bude dosta , :kafa: za kafu msm
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:

Газдарице! Тражим пос'о и не бирам много. #ЈакаКолена


ЂОКА ИЗ ПЕТЛОВАЦ

:slika:
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
nije da se namecem,ali ako si za kafu.....:D
 
Plant, Vi sinoć završni post u ovoj temi, jutros prvi post u ovoj temi 🤔
U prevodu, " Celu noć ste guglali ? "

Daa, ne volim laži i uživam kada ih raskrinkam...
Gadimo se izmišljotina i laži u žutoj štampi, a mi to isto radimo ovde...

Nego , ,.. ni vi niste dobro pročitali :kafa:

Šalim se malo, ali nisam prvi danas :)
 
Poslednja izmena:
Malo ozbiljno:

Postojala je takva ideja o otvaranju Caffellatia, jer je to već viđeno u Pataji na Tajlandu, ali su vlasti u Evropi dovitljive:
U UK su zabranjeni bordeli, a u Švajcarskoj su zabranjeni separei.

UK zakonom zabranjuje da dve seksualne radnice mogu posao obavljati u istom stanu (objektu).
Dovitljivo.

Caffe fellatio se mogu po zakonu, otvarati samo sa robotima, kao seksualnim radnicima...
Eeeh, šta ti je veštačka intiligencija :rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top